Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Lałem ze śmiechu chopy dzisiaj. Dobrze było :rofl2:

Ps. w związku z moim nocnym, dość mocno odmiennym stanem rzeczywistości nie obyło się jak zwykle bez przygód: otóż standardem jest, że mam problem z przebraniem się w ciuchy do spania i zazwyczaj koszulkę mam tył na przód i wywiniętą na lewą stronę, ale przegięciem było jak dzisiaj żona mnie obudziła śmiejąc się spazmatycznie a ja leże ubrany w jej spodnie do pidżamy z różową kokardką z przodu i gustownymi różowymi paseczkami :rofl2:

 

Dawaj fotę! :woot:

Odnośnik do komentarza

Ktoś dziś chętny na małą sieczkę?

ja prawdopodobnie dopiero jutro

 

http://battlelog.bat...08/4/186392318/

 

w tej rzezi niewiniątek Zer0_0Talent z przeciwnej drużyny zdjął mnie mortarem, jak leciałem samolotem. pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło :- ) od razu poszedł mail z gratulacjami :- )

niech mi ktos wytlumaczy, jak sie znajduje takie serwery, gdzie prawie same leszcze graja? Jak ja szukam, to zwykle na kazdym co najmniej jedna setka jest a reszta 95% pulkownikow roznego stopnia (z tendencja raczej w kierunku 100 niz 1)...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

31.10.-04.11.

mam nadzieje, ze w koncu ruszysz padem ;)

 

hehe ja też. to nie to że nie chcę. mam jeszcze Deusa do skończenia, RDR w ogóle nie tknąłem a mam pre order na MOHa i AC3 więc cyrk na kółkach. Tak to niestety jest, popi.erdoliłem w końcu całkiem etat i robię u siebie wspierając w walce swojego ojca. przez to wpadłem trochę za bardzo w wir pracy, a jak już mam czas to padam na twarz i zasypiam o 22.00 :( mam nadzieję, że to mi się w końcu unormuje to tęskno mi za Wami chlip chlip

Odnośnik do komentarza

31.10.-04.11.

mam nadzieje, ze w koncu ruszysz padem ;)

 

hehe ja też. to nie to że nie chcę. mam jeszcze Deusa do skończenia, RDR w ogóle nie tknąłem a mam pre order na MOHa i AC3 więc cyrk na kółkach. Tak to niestety jest, popi.erdoliłem w końcu całkiem etat i robię u siebie wspierając w walce swojego ojca. przez to wpadłem trochę za bardzo w wir pracy, a jak już mam czas to padam na twarz i zasypiam o 22.00 :( mam nadzieję, że to mi się w końcu unormuje to tęskno mi za Wami chlip chlip

 

 

No niestety każdy gra w coś innego jedynie Gęsior trzyma poziom z grą :)

Odnośnik do komentarza

31.10.-04.11.

mam nadzieje, ze w koncu ruszysz padem ;)

 

hehe ja też. to nie to że nie chcę. mam jeszcze Deusa do skończenia, RDR w ogóle nie tknąłem a mam pre order na MOHa i AC3 więc cyrk na kółkach. Tak to niestety jest, popi.erdoliłem w końcu całkiem etat i robię u siebie wspierając w walce swojego ojca. przez to wpadłem trochę za bardzo w wir pracy, a jak już mam czas to padam na twarz i zasypiam o 22.00 :( mam nadzieję, że to mi się w końcu unormuje to tęskno mi za Wami chlip chlip

 

 

No niestety każdy gra w coś innego jedynie Gęsior trzyma poziom z grą :)

Zapomniales o Mnie,Kabotynie,Tommi,Kosie.

 

 

Ja i tak biorę na premierę, poprzedni MOH miał fajnego singla, liczę, że ten też będzie miał, oczywiście to nie jest główny powód by go brać teraz, spokojnie wystarczyłaby używka, biorę na premierę by mieć dostęp do bety BF4 :]

Ja MoH dam w multi szanse,moze po prostu ten tryb jest zwalony,albo ta mapa,albo i mapa i tryb.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

No niestety każdy gra w coś innego jedynie Gęsior trzyma poziom z grą :)

Zapomniales o Mnie,Kabotynie,Tommi,Kosie.

dokladnie, tez sie wzburzylem jak to przeczytalem ;) Widac, ze Zielu od dawna na serwery nie zaglada :P Jeszcze bym Nogusa i Skazę wspomnial, ktorych tez w miare regularnie spotykam.

 

...ale tez inna sprawa, ze jak ostatnio stwierdzilismy- sadzac po ostatnich tygodniach to ten kolejny wynajem serwera chyba jednak taki potrzebny nie byl...

 

PS: Zaq, ja ostatnio sobie postanowilem (uswiadomilem?), ze zrobienie "setki" to taki moj BUD/S- zobaczymy, czy starczy sil, motywacji i samozaparcia, zeby zasluzyc na tego tridenta ;) Wczoraj (czy tam w czwartek) przekroczylem polowe drogi :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...