Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Pare niezlych meczy w weekend mialem, np.:

http://battlelog.bat...69/4/305322836/

bylo juz 15:0, ale jak tylko Kabotyn to zauwazyl i powiedzial na glos, to sie od razu spieprzylo ;)

 

http://battlelog.bat...16/4/305322836/

 

Mialem tez kilka naprawde niezlych akcji, jak np. ubicie w kilkanascie sekund 5-6 kolesiow jednego po drugim (z czego chyba jednego nozem) w obronie flagi B na Zibie :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dziś chwile pograliśmy (ja z zielem i pod sam koniec dołączył maluszekk) i po wiem że było miło. Nie spodziewałem się że będzie mi szło tak dobrze po tak długiej przerwie i z pewnością wrócę po jeszcze :D

 

No ładnie szło a ekipa przeciwna to nie byle jakie nooby :) ale i tak wrażenie pozostało po każdej rundzie że gram tylko JA I DAPO

Odnośnik do komentarza

Dziś chwile pograliśmy (ja z zielem i pod sam koniec dołączył maluszekk) i po wiem że było miło. Nie spodziewałem się że będzie mi szło tak dobrze po tak długiej przerwie i z pewnością wrócę po jeszcze :D

 

No ładnie szło a ekipa przeciwna to nie byle jakie nooby :) ale i tak wrażenie pozostało po każdej rundzie że gram tylko JA I DAPO

dokładnie a tutaj jest przykład jaka różnica dzieli nas od reszty drużyny

http://battlelog.bat...98/4/285616190/

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

aaaa tam.... tu widać największą różnicę ^^

 

tylko szkoda że nie nagrywałem bo było kilka fajnych akcji ;/

 

edit.

@dApo: resetowales sobie statsy?

 

nie.... ktoś mi się wbił na konto i mi je zresetował :o

dwa razy nie mogłem się na bloga zalogować bo hasło było zmienione, tylko nie wiem jakim cudem

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

No wlasnie mialem wczesniej pisac, ze jakbyscie Wy w ludzkich godzinach grali zamiast w srodku dnia, to na pewno nie musielibyscie tylko we dwojke walczyc :rofl2:

 

PS: A propo's tego double xp jeszcze- moim zdaniem to najblizsze teraz (i czas jego trwania, i data) nie jest przypadkowe, tylko wymierzone w premiere pewnej gry dla odmiencow, zeby jej troche pogorszyc statsy pierwszego tygodnia ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

PS: A propo's tego double xp jeszcze- moim zdaniem to najblizsze teraz (i czas jego trwania, i data) nie jest przypadkowe, tylko wymierzone w premiere pewnej gry dla odmiencow, zeby jej troche pogorszyc statsy pierwszego tygodnia ;)

Tak naprawde to oni mogli by i dac 400x xp a sprzedaz CoD znowu bedzie rekordowa :blum1: Cod to jedynie w sprzedazy nastepny CoD pobije. Kotick cos juz mowilo o nowej generacji w przyszlym roku wiec pewnie bedzie CoD na starcie.Ms bylo by to bardzo na reke bo maja umowe na wczesniejsze dlc,czyli wiekszosc fanow cod wybierze raczej konsole MS.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ta umowa kończy się (chyba) w tym roku, a kto wie co przyniosą za sobą nowe maszynki

W tym roku sie konczyl(z mw3) i zostal przedluzony. I biorac pod uwage,ze MS ma duzo lepsza sytuacje finansowa niz sony to jestem pewien ze MS sypnie groszem(ostatnio bylo to chyba 50m $) zeby dlc dalej wychodzily pierwsze na xbox.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Kotick cos juz mowilo o nowej generacji w przyszlym roku wiec pewnie bedzie CoD na starcie.Ms bylo by to bardzo na reke bo maja umowe na wczesniejsze dlc,czyli wiekszosc fanow cod wybierze raczej konsole MS.

Z tego co kojarze, to w CoD-a w najwiekszej ilosci hamburgery graja, a jak wiadomo xbox tez ma tam swoje podworko, wiec tak czy inaczej na konsoli MS mozna sie spodziewac najwiekszego zageszczenia cod-owcow.

Odnośnik do komentarza

Kotick cos juz mowilo o nowej generacji w przyszlym roku wiec pewnie bedzie CoD na starcie.Ms bylo by to bardzo na reke bo maja umowe na wczesniejsze dlc,czyli wiekszosc fanow cod wybierze raczej konsole MS.

Z tego co kojarze, to w CoD-a w najwiekszej ilosci hamburgery graja, a jak wiadomo xbox tez ma tam swoje podworko, wiec tak czy inaczej na konsoli MS mozna sie spodziewac najwiekszego zageszczenia cod-owcow.

W usa mw3 sprzedalo sie 15.29 mln w eu(z tego co wiem dane sa z uk,niemiec i francji tylko)lacznie 9.81mln.Bf3 tez sie lepiej sprzedaje w usa choc tutaj roznica jest mniejsza: 6.92mln usa i 5.37mln eu. Moze byc tak,ze czesc osob ktora stac tylko na jedna konsole a posiadaja ps3 i lubia cod przeniesie sie do obozu MS.W eu wbrew pozara mimo,ze Medrek mowi ze sony miazdzy xbox to tak nie jest. W Eu sony wygrywa o 5mln sztuk gdzie ms w stanach wygrywa o prawie 15mln. Czyli jak polaczyc oba rynki to i tak sony jest w plecy o 10mln prawie ;) Wydaje mi sie,ze sony w nastepnej generacji i rynek eu przegra.Sprzedaz ps3 w usa i eu porownaniu do sprzedazy ps2 spadla o ponad 50%,a sprzedaz xbox 360 w porownaniu do xbox 1 wzrostla o ponad 50% w usa i eu.

I nie chce byc zlym prorokiem ale wydaje mi,ze bf4 nie pobije sprzedazy bf3. Niby w bf 4 ma byc 64 graczy,ale te 64 osoby beda na duzych mapach i walka nie bedzie tak jak w cqc,fani tego dodatku czy metra raczej beda szukali innych gier. Ogladam czasem stream z pc i oprocz metra to nawalanki w bliskim kontakcie niema.No chyba,ze na metrze :blum1:. Moze nie wieje taka nuda jak na konsolach na duzych mapach ale dalej nie jest to cqc.

Edit: Jestem ciekaw jak wyglada statystyka jezeli chodzi o srednia graczy online w cod i bf,Ile osob zostalo z cod i bf3.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Niby w bf 4 ma byc 64 graczy,ale te 64 osoby beda na duzych mapach i walka nie bedzie tak jak w cqc,fani tego dodatku czy metra raczej beda szukali innych gier.

Jak dla mnie wystarczy, zeby na wszystkich duzych mapach gralo sie tak, jak w BF3 na Sekwance albo Bazarze- nie musi juz nawet CQ byc. Natomiast mam nadzieje, ze wzorem CQ znajda sposob, zeby base rape'a wyeliminowac.

Odnośnik do komentarza

Niby w bf 4 ma byc 64 graczy,ale te 64 osoby beda na duzych mapach i walka nie bedzie tak jak w cqc,fani tego dodatku czy metra raczej beda szukali innych gier.

Jak dla mnie wystarczy, zeby na wszystkich duzych mapach gralo sie tak, jak w BF3 na Sekwance albo Bazarze- nie musi juz nawet CQ byc. Natomiast mam nadzieje, ze wzorem CQ znajda sposob, zeby base rape'a wyeliminowac.

Odkad pamietam to na duzych mapach zawsze byl base rape ;)

Odnośnik do komentarza

Cos czego BF moze zazdroscic CoD

Activision announced today that Black Ops 2 is going to have some pretty incredibly functionality—specifically, you'll be able to live stream directly to Youtube from Xbox 360 or PS3, zero fuss involved. No more complicated set-ups or fancy equipment required.

http://www.complex.c...oles-to-youtube

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Cos czego BF moze zazdroscic CoD

Activision announced today that Black Ops 2 is going to have some pretty incredibly functionality—specifically, you'll be able to live stream directly to Youtube from Xbox 360 or PS3, zero fuss involved. No more complicated set-ups or fancy equipment required.

http://www.complex.c...oles-to-youtube

tylko będzie trzeba zapłacić za taką opcje ;p

Odnośnik do komentarza

Cos czego BF moze zazdroscic CoD

Activision announced today that Black Ops 2 is going to have some pretty incredibly functionality—specifically, you'll be able to live stream directly to Youtube from Xbox 360 or PS3, zero fuss involved. No more complicated set-ups or fancy equipment required.

http://www.complex.c...oles-to-youtube

tylko będzie trzeba zapłacić za taką opcje ;p

Przeciez jest to za darmo.

Odnośnik do komentarza

Buahahaha...dobre. Ja miałem kiedyś taką sytuację z Zaqiem na Kaspianie. Runda trwała chyba ponad godzinę a ja musiałem iść do roboty. Myśle se "kierwa, ugrałem co chciałem, wpadło jakieś zadanie, ale jak wyjde z meczu to wszystko pójdzie w piz...No i Zaqu mówi - Bierz gumkę recepturkę i zablokuj analoga. No to polazłem, skitrałem się w krzakach, gumka na analoga i 30 min kręciłem się jak poj.ebany wokół własnej osi :)

Odnośnik do komentarza

Ja całą generację czekam fps gdzie dodali by pełnoprawnego spectatora. Choćby i po to bym nie musiał blokować analoga, przed obawą o kicka, wychodząc do kibla.

blokować analoga, przed obawą o kicka, wychodząc do kibla.

:rofl2: na taki pomysl nie wpadlem- zawsze bujam garba, zeby sie w 5 min. zmiescic :D

Buahahaha...dobre. Ja miałem kiedyś taką sytuację z Zaqiem na Kaspianie. Runda trwała chyba ponad godzinę a ja musiałem iść do roboty. Myśle se "kierwa, ugrałem co chciałem, wpadło jakieś zadanie, ale jak wyjde z meczu to wszystko pójdzie w piz...No i Zaqu mówi - Bierz gumkę recepturkę i zablokuj analoga. No to polazłem, skitrałem się w krzakach, gumka na analoga i 30 min kręciłem się jak poj.ebany wokół własnej osi :)

W wieszkosci padow dziala pociagniecie galki w gore i sie wtedy blokuje ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...