Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Wieczor kos udany,najwiecej kos w jednej rundzie: 46 http://battlelog.bat...76/4/218807234/ lacznie 175 kos i trzy medale za kosy.

 

Akcja wieczoru,gramy zlomowisko,kladka przy fladze C Tommi probuje mi kose wsadzic,ja jemu i tak sobie skaczemy,az tu nagle Tommi spada pod pociag :D

No, tez z tego nie moglem, ale mimo to to i tak byl moj najlepszy mecz przeciwko tobie jak dotad :) W kosach co prawda 2:2 (w koncu jak uruchamialem animacje, to okazywala sie faktycznie moja ;) ), ale twoja jedna weszla jak mnie podniesli i jeszcze lezalem, wiec sie nie liczy i uwazam sie za moralnego zwyciezce :D;) Łącznie w killach tez chyba w koncu bylem do przodu :)

 

46 kos/mecz... masakra, ciezko bedzie to pobic :) gratulacje :)

 

PS: dApo, ciagle zapominam zapytac: ty masz drugi profil o nazwie bapo72? Dostalem jakis czas temu zaproszenie na battlelogu i przyjalem myslac, ze to ty, ale juz teraz nie jestem pewien po obejrzeniu go.

 

e: mi sie jeszcze we wczorajszym wieczorze podobalo, jak co chwila z ktoregos miejsca na mapie haslo "KOSAAAA!" padalo, a zaraz po nim nick znozowanego kolesia (niektore nicki sie co chwila powtarzaly) :D byl klimat, oj byl :rofl2:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

PS: dApo, ciagle zapominam zapytac: ty masz drugi profil o nazwie bapo72? Dostalem jakis czas temu zaproszenie na battlelogu i przyjalem myslac, ze to ty, ale juz teraz nie jestem pewien po obejrzeniu go.

 

to napewno nie ja, nie posiadam drugiego konta na którym gram. uważaj kogo dodajesz [; ja kogoś dodałem a następnego dnia miałem zresetowane staty i zmienione hasło do bloga ;/

Odnośnik do komentarza

Aj jaka szkoda, że wcześniej ten weekend obiecałem rodzinie, widzę, że był udany :)

Co do win, to polecam mołdawskie (zdaje się, że Pryx też w nich gustuje :) ), jak na razie w tesco znalazłem tylko jedno dobre ale to naprawdę przyzwoite mołdawskie, słodkie, rozlewane w kraju produkcji - Kagor za 19 zeta. Szukać należy wina zawiązanego w przezroczysta folię niczym bukiet kwiatów hehe, ważna uwaga to taka by był to kagor w folii z "procentarzem" 18%. Jak za tą cenę to na razie mój i żony faworyt jeśli chodzi o wina deserowe :)

 

Ps. Litwin, ja wiem, że Ty sportowiec jesteś ale musisz zadać sobie pytanie... Co będziesz wspominał przed śmiercią? Zwariowane imprezki alkoholowo-jakieś tam ;) czy jedynie sesje na siłowni hehe ;)

 

Ps2. Tommi, też dostałem zapa od niejakiego bapo72 do "ruskiego" plutonu, zdaje się, że to jakieś ruskie od kabotyna po liście znajomych invite'y rozsyłają hehe

Odnośnik do komentarza

Ps. Litwin, ja wiem, że Ty sportowiec jesteś ale musisz zadać sobie pytanie... Co będziesz wspominał przed śmiercią? Zwariowane imprezki alkoholowo-jakieś tam ;) czy jedynie sesje na siłowni hehe ;)

 

 

Życie to nie tylko ćwiczenie,imprezy są też bez alkoholowe,zresztą bawić można się nie tylko na imprezie.Ten debil z bajki przypomina mi dzieci z usa/uk z którymi gram.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie, że znajomy organizuje kawalerskie na chacie i ma tam niedźwiedzia polarnego. Impreza bez alko wyglądałaby tak, że niedźwiedź siedziałby w klatce, a reszta rozwiązywała sudoku i oglądała tv. Gdyby był alkohol to na niedźwiedziu uciekalibyśmy przed policją na autostradzie pod prąd puszczając sztuczne ognie w górę. Wiem, że bez alko można się świetnie bawić, ale jeśli jesteś w dobrym towarzystwie dzięki niemu potrafią wyjść niewyobrażalne sytuacje, których normalnie pewnie nie przeżyłbym.

Odnośnik do komentarza

Dostęp jest wszędzie taki, że różnicy nie ma czy legalne czy nie hehe. Jedynym, dużym plusem była by kontrola nad jakością zioła bo to co teraz mamy to sziteks bywa okropny i tylko łeb potem od tego boli.

 

No i o tym piszę,ja bym uwolnił więcej substancji dla osób dorosłych,lub nawet po 25 roku życia,masz swoje lata decyduj sam.

Odnośnik do komentarza

Zlote dog tagi w Bonus Content Drop

Bonus Content Drop

February, 2013

Equip your in-game soldier with 3 new Premium exclusive golden dog tags.

 

 

 

xp4_premium_1.png

xp4_premium_2.png

xp4_premium_3.png

 

 

 

I cos co najbardziej interesuje Tommiego

Double XP Event

2013-02-14 - 2013-02-15

 

Zaczyna sie o 11 rano czasu PL.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ostatnio jestem coraz bardziej zirytowany zachowaniem setnych orłów, każdy kto gra ze mną wie że jeśli jest już baserape z naszej strony to przechodzę do słabszych, oczywiście jeśli ilość orzełków u przeciwnika jest mniejsza lub nawet zdarza się że nie ma żadnego. Więc dlaczego inni tak nie robią ? Przecież równa walka jest wspanialsza niż takie (pipi), zero fanu.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jestem coraz bardziej zirytowany zachowaniem setnych orłów, każdy kto gra ze mną wie że jeśli jest już baserape z naszej strony to przechodzę do słabszych, oczywiście jeśli ilość orzełków u przeciwnika jest mniejsza lub nawet zdarza się że nie ma żadnego. Więc dlaczego inni tak nie robią ? Przecież równa walka jest wspanialsza niż takie (pipi), zero fanu.

 

ZIELU to bardzo proste. Dla wielu ludzi bardziej liczą się staty, kd ratio a nawet "zmasakrowanie wroga" w nierównej walce zamiast prosty fun z gry. Zamiast się bawić gra pilnują żeby czasem ratio nie spadło. Odstawiłem BFa bo jakoś przestał mnie bawić a próby powrotu to jak zderzenie na sankach z ciężarówka ;) Nic nie idzie, jestem w ciężkim szoku jak brak kontaktu z ta gra wpływa na wszystko.

No ale może powoli znowu się wkręcę.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza

Ja też tak robię(no chyba ze trafiam na durni jak dziś z którymi przegrywam 10 meczy pod rząd),bo na ogół mnie nudzi tłuczenie ludzi,którzy z bazy wyjść nie mogą i czasami mnie to dowartościowuje bo:

 

-pokazuje byłym kompanom że już tak łatwo nie jest

-gra pokazuje ze czasami jeden ogarnięty zawodnik robi różnicę.

 

Na teraz w(pipi)iają mnie 2 rzeczy na pancernej tarczy:

-problemy z wsiadaniem do wyrzutni rakiet,"O" pojawia się i znika i na ogół wtedy jak jakiś inny palant chce mi ją zarąbać,mimo iż ja od 10 sek próbuję wsiąść

-kratery,jak wystrój planszy,są tak ujowo zrobione że LAV AD się w nich blokuje.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...