Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę wynikiem bo giwera M240B nie jest przeznaczona na tego typu mapy a udało się trochę nakosić http://battlelog.bat...59/4/228767929/

Nie wiem co Dice zrobilo z ta bronia ale jak dasz na M240B laser i foregrip to jest sie nie do zatrzymania.

 

Ten koles co ostatnio przeciwko nam gral M240B,myslalem ze mnie cos trafi. Caly czas headshot'y z M240B walil.

 

Ale i tak 81 killi ta bronia,to trzeba miec cierpliwosc ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

dziś wziąłem P90 do ręki, nie grałem tą bronią prawie rok chyba. ma-sa-kra, mp7 dla inżyniera poszedł w odstawkę, nawet aek dla assaulta, ma tą samą skuteczność co w/w bronie, a dużo większy magazynek.

Dzieki za cynk, przetestuje przy najblizszej okazji, bo tez juz wieki nim nie gralem. To M240 tez bym potestowal, ale ostatnio nie gram supportem wcale, a tez nie moge zapomniec o jego konskim odrzucie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ostatnio Gesior tym szalal na CQ. Slychac go bylo na calej mapie :)

 

PS. Padla mi nagrywarka (az 2 tygodnie wytrzymala). Wlaczam sprzet i na dzien dobry pojawia sie komunikat, aby zainstalowac nowy firmware (nawet do glownego menu nie moglem wejsc). Zainstalowalem firmware, wchodze do menu, chwile czekam i komunikat "unexpected error has occured". Nagrywarka sie resetuje, i chce abym zainstalowal znowu firmware. Po 3 probach instalacji, averemedia w koncu odmowila posluszenstwa. Miga mi zolte swiatelko caly czas (powinnos ie swiecic caly czas). :(

Zglosilem problem na forum Avermedia, ale watpie czy to cos da. Jesli bedziecie kupowac nagrywarke, unikajacie Averemedia. Najwieksze (pipi) na rynku! Trzeba pisac do amazonu o zwrot kasy :)

PS.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Za to PP-19 znerfili an maksa,jest prawie tak samo żałosne jak na początku.Dzisiaj taki mecz i zgon:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/79161719/4/179749130/

 

Nie wiem czy to $ony czy Dice,ale wkurza mnie,2 duże zwiechy w ciągu dnia.Zauważyłem że poszli na rękę ludziom,teraz tylko 20 baretek za latanie na medal styka,a trzeba pamiętać że na baretkę styka 5 a nie 6 killi jak kiedyś,kiedyś na medal tzreba było mieć 180 killi,teraz 100.Tak samo niszczenie przekaźników,tylko 10 baretek na medal,walka bronią stacjonarną też 10(jak wbijałem medal to 30 wymagali gnoje),ale z obroną dalej pojechali,aż 50 baretek na medal i aż 4 kille na baretkę,tyle że teraz podkładać nie musi by zaliczyło,styka ze jest w obszarze 5 metrów od mcoma.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to $ony czy Dice,ale wkurza mnie,2 duże zwiechy w ciągu dnia.Zauważyłem że poszli na rękę ludziom,teraz tylko 20 baretek za latanie na medal styka,a trzeba pamiętać że na baretkę styka 5 a nie 6 killi jak kiedyś,kiedyś na medal tzreba było mieć 180 killi,teraz 100.Tak samo niszczenie przekaźników,tylko 10 baretek na medal,walka bronią stacjonarną też 10(jak wbijałem medal to 30 wymagali gnoje),ale z obroną dalej pojechali,aż 50 baretek na medal i aż 4 kille na baretkę,tyle że teraz podkładać nie musi by zaliczyło,styka ze jest w obszarze 5 metrów od mcoma.

Od razu mi sie ostatni odcinek BF Friends przypomnial jak to czytalem :rofl2: Jak to bylo? "They ruined battlefield" :D

He, właśnie o to biega, że to nie ma wcale takiego odrzutu o jakim myślisz. Fire i na Jana do przodu :)

A, to ciekawe- jak nastepnym razem jakis gnoj zacznie C4 podkladac, to moze wezme supporciarza i wyprobuje :)

Odnośnik do komentarza

To mój mały rekord kos:

 

http://battlelog.bat...50/4/179749130/

A oto moj, tez jeszcze cieply:

http://battlelog.bat...55/4/305322836/

Ogolnie zarabisty mecz mi wyszedl, ukoronowanie swietnego calego wieczoru. Na biedaku z miejsca 7. zrobilem adwersarza 100, z czego chyba z 7-9 razy nożem (pamietam na bank tylko raz, ze go zastrzelilem, ale moglo byc wiecej w ferworze walki). Typ na pozycji 10. po tym, jak go znozowalem na poczatku, wyprowadzil na 4:2 dla siebie, robiac mi teabaga i probujac sie czaic przy moim radiu. Niedlugo po tym mialem na nim baretke adwersarza zrobiona glownie nozem (co najmniej 3-4 kosy jeszcze dostal, z czego kilka jak mial mnie przed soba i probowal zastrzelic :) przy kazdej okazji oczywiscie zwrot teabaga :) ). W koncu wyszedl wysylajac mi na priva pozdrowienie o tresci "noob" :) Dodam, ze nie uzywalem latarki :D

Nie chce mi sie teraz dokladnie sprawdzac, ale ogolnie w tym meczu skosilem prawie wszystkich przeciwnikow z miejsc od 1 do 11 :)

 

PS: P90 faktycznie zarabiste sie zrobilo odkad go ostatnio uzywalem- od dzis to moja podstawowa bron na najblizsze tygodnie.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie, ale zdarzało mi się wcześniej kilka disconnetów podczas jednej sesji.

 

@tommi

Pod koniec grudnia wróciłem do P90 i cisnę z niej cały czas, mam gdzieś robienie gwiazdek na każdej broni, dobrałem sobie set up pod siebie (laser, uchwyt i długa lufa zrezygnowałem nawet z tłumika taki kozak jestem ;] ), i gram nim na każdej klasie oprócz medyka.

 

Dzięki za wczorajszy wieczorek Panowie, wynik zszedł na drugi plan, śmichy hihy rządziły. Łebi ogarnij mikrofon i ścisz go jakoś na następna sesje.

Odnośnik do komentarza

@tommi

Pod koniec grudnia wróciłem do P90 i cisnę z niej cały czas, mam gdzieś robienie gwiazdek na każdej broni, dobrałem sobie set up pod siebie (laser, uchwyt i długa lufa zrezygnowałem nawet z tłumika taki kozak jestem ;] )

Wyznaje ta sama filozofie ;) Nawet akcesoria w tej giwerze mamy podobne, tylko ja tlumika plomienia zamiast dlugiej lufy uzywam :) Tlumik zabija ta bron (jak zreszta wiekszosc giwer moim zdaniem, moze poza snajperkami polautomatycznymi) - poprzednio wlasnie z tlumikiem jej uzywalem i mialem wrazenie, ze slepakami strzelam (dlatego w sumie ja odstawilem az do teraz).

 

PS: "Utracono polaczenie z EA" mi sie tez oczywiscie zdarzalo, ale w sumie juz dawno tego nie mialem, odpukac.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...