Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gracie na jakiś stałych serwerach? Poszukam Was dzisiaj bo nocka z BeeFem się zapowiada. Mam na liście znajomych Pryxa i Kabotyna, ale do tego drugiego zazwyczaj nie dołączam (duże ryzyko znalezienia się po drugiej stronie ;) ).

Gramy tam gdzie miejsce jest. Jak bedzie nas wiecej to wchodzimy na jakis pusty serwer i go rozkrecamy.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Gracie na jakiś stałych serwerach?

Nie, szukamy po prostu tego, co nas interesuje, i wbijamy tam, gdzie maja akurat miejsce.

 

W skrocie: ja, Kabotyn, Nogus i Kaczor (jak jest) gramy praktycznie wylacznie na close quarters, Pryx i Zielu wieksze mapy z pojazdami, a Zaq i Gesior i tu i tu, jak pasuje.

 

Jak cos wbijaj, dzis bedzie sporo osob na pewno.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jakbyście odpalili Aftermath, to tytan mógły zstąpić na waszą ziemię ;)

Nie wiemy czy jesteśmy godni tego zaszczytu, na wszelki wypadek zstąp gdzie indziej.

 

Gdziekolwiek to będzie, usłyszycie gniew mojego karabinu!

 

Ale jakbyście zmienili zdanie, to wiecie gdzie mnie szukać ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

3 swietne dog tagi dla premium.

xp4_premium_1.png

xp4_premium_2.png

xp4_premium_3.png

Niestety nie wiadomo jak je odblokowac . Plotki chodza,ze beda do odblokowania po wydaniu end game lub beda w bonus content drop.

 

Edit:

2 dodatkow dog tagi za Community Challenge w lutym i marcu:

Luty:

xp4_promo_birdofprey.png

Marzec:

xp4_promo_noob.png

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jakbyście odpalili Aftermath, to tytan mógły zstąpić na waszą ziemię ;)

Nie wiemy czy jesteśmy godni tego zaszczytu, na wszelki wypadek zstąp gdzie indziej.

 

Gdziekolwiek to będzie, usłyszycie gniew mojego karabinu!

 

 

Pewnie będziesz leżał gdzieś przy ważnym szlaku komunikacyjnym z RKM na podporach,bo one od tego są,od ognia zaporowego.

Odnośnik do komentarza

3 swietne dog tagi dla premium.

xp4_premium_1.png

xp4_premium_2.png

xp4_premium_3.png

o, pierwsze naprawde zarabiste dog tagi dla premium! Cos czuje, ze po wielu wielu miesiacach w koncu zmienie licznik kos na ktorys z dwoch pierwszych :)

 

 

Gdziekolwiek to będzie, usłyszycie gniew mojego karabinu!

Pewnie będziesz leżał gdzieś przy ważnym szlaku komunikacyjnym z RKM na podporach,bo one od tego są,od ognia zaporowego.

nie, nie, czekaj, jak to bylo fachowo... "taktyczne wsparcie ogniowe"? :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie tylko lvl 88 ale i ratio byłoby miło chociaż na 1.0 :P

Wiesz mozna miec ratio +2.2 i nic nie robic dla zespolu,a mozna miec mniej niz 1.0 i pomagac zespolowi.O kazdej poze dnia i nocy wymienia kolesia z +2.2 na Tommiego. Bo wiem,ze Tommi zawsze przejmie flage,podniesie itd. Przy 2x mniejszym czasie Tommi ma wiecej od ciebie Team score,Squad score i Objective score i jeszcze kilka innych rzeczy ma wyzej. I to jest wyznacznik zawodnika a nie jakis k/d. Wbij sobie to do glowy.

Powiem wiecej,3 takich Tommich wygra mecz.Ty moze bedziesz mial ratio 7.0 ale co z tego skoro mecz przegrales ;)

 

nie zgadzam się z Tobą.... np. ja gram dużo sam i jak widzę że mój team (pipi)a robi czyt. nic nie zabija to też automatycznie nie ma przejmowania flag prawda? (czyt2. leci na jedną flagę jakby tam coś rozdawali, bije tu o sekwane.... coś dają na tym "C"?), a więc ratio też się liczy... squad i team score można łatwo podbijać. wystarczy w dobrym miejscu rzucić apteczke/ammo lub postawić tugs no i latać z defi... ale to nie znaczy że ktoś gra "zespołowo". Gdzieś powinni dać informację ile flag przejąłem/obroniłem i wtedy moglibyśmy mówić że ktoś gra dla teamu bądź nie.

Odnośnik do komentarza

wystarczy w dobrym miejscu rzucić apteczke/ammo lub postawić tugs no i latać z defi... ale to nie znaczy że ktoś gra "zespołowo". Gdzieś powinni dać informację ile flag przejąłem/obroniłem i wtedy moglibyśmy mówić że ktoś gra dla teamu bądź nie.

Czegos tu nie rozumiem:

to niby czym jest wg Ciebie rzucanie ammo, apteczek, podnoszenie i ustawianie czujnikow, jezeli nie gra zespolowa, dla teamu? To jak ktos np. biega tylko w pojedynke i wylacznie przejmuje flagi, ale nigdy nie rzuci ziomkom ammo itd., to gra bardziej zespolowo?

Co do informacji dot. przejetych/obronionych flag, to zawsze sa przeciez medale i baretki za to- one daja pewne pojecie. Tych mam zreszta nawiasem mowiac rowniez w sumie wiecej od litwina (mimo niecalej polowy jego czasu gry).

 

PS: Moj nowy rekord: 156 killi nozem w jeden wieczor (34 baretki). Ratio tez wyszlo na plus :]

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dla teamu to jest głównie ammo,dostrzeganie,naprawa i podnoszenie,dlatego mnożnik jest razy dwa,team jest składową zespołu 12 osób i wtedy tam ma przełożenie obrona/zdobywanie flag,bo przy optymistycznym założeniu ze byłyby 3 teamy po 4 osoby i każdy grał wg.roli,to nie trzeba by innym rzucać.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis tylko 131 kos(29 beretek),ale dzis nic mi nie wychodzilo.Kosy sie slizgaly/zostawaly w lapie. Strzelanie tez slabo,kiepski wieczor.

 

Dapo:

Objective score pokazuje czy grasz zespolowo.

Ja mialem pare koszmarnych meczy (nożem), ale potem jak zmienilismy serwer, to byly tez takie, ze wchodzil mi jak złoto, prawie kazde machniecie wchodzilo. Ale i tak poza 6 baretek w jednym meczu nie wyszedlem.

 

Pamietasz, ile razy mnie wtedy ubiles na Fortecy w sumie, bo jak weszlo na dwucyfrowe, to przestalo mi pokazywac?

 

PS: Mam lekkie wrazenie, ze temu P90 czasem jednak brakuje troche mocy w por. do M5K- nim jakby latwiej zabijam.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja dzis tylko 131 kos(29 beretek),ale dzis nic mi nie wychodzilo.Kosy sie slizgaly/zostawaly w lapie. Strzelanie tez slabo,kiepski wieczor.

 

Dapo:

Objective score pokazuje czy grasz zespolowo.

Ja mialem pare koszmarnych meczy (nożem), ale potem jak zmienilismy serwer, to byly tez takie, ze wchodzil mi jak złoto, prawie kazde machniecie wchodzilo. Ale i tak poza 6 baretek w jednym meczu nie wyszedlem.

 

Pamietasz, ile razy mnie wtedy ubiles na Fortecy w sumie, bo jak weszlo na dwucyfrowe, to przestalo mi pokazywac?

 

 

Ja oprocz tego meczu na fortecy to caly czas koszmar jakis. Nie moj wieczor,moze serwery byly obciazone. Do tej chwili nie jestem w stanie zrozumiec jak koles z 22 poziomem(nie orzel) moze strzelac prawie same head'y i strzelac do mnie jak ja go jeszcze nawet nie widzialem. Wczoraj serwery jakies problemy mialy ,pierwszy serwer na cqc lagi,a pozniej same dziwne akcje. No chyba,ze jakis idiota z KSA i UAE wlazl na serwer mimo ze maja 1 kreske pingu(jakies problemy maja gracze z UAE i KSA) i lag compensation rozwalal tak balans gry.

 

Albo po prostu nie moj dzien.Dzis mam nadzieje bedzie lepiej. Widzimy sie o 22(Czasu PL)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja moge byc chwile pozniej, ale do 23. powinienem sie raczej pojawic.

 

PS: Mi wczoraj gralo sie calkiem przyjemnie, poza jednym meczem na zlomowisku, gdzie zupelnie nic mi nie wychodzilo. Natomiast wczesniej, zanim dolaczyliscie, to tez mialem w jednym meczu na 925 takiego typa na poczatkowych poziomach orla, ze kolo strzelal tez zanim ja go widzialem i prawie nie do ubicia byl- w calym meczu tylko z nim tak mialem. Na poczatku jak ja mialem 7 killi, to on mial juz chyba z 35... Generalnie wykosil konkretnie w tym meczu. Sprawdzilem pozniej i ratio ma chyba cos ok. niecale 1,2. Dziwne.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Co do naszego, dzisiejszego, nocnego szarpania to Tommi ma wpierdziel ode mnie przy najbliższej okazji a Kabotyn to w pewnym momencie miał pewnie pełne pory bo sensacja wisiała w powietrzu ;)

Muszę Wam panowie powiedzieć, że to granie przeciwko sobie ma fajne smaczki i chętnie bym częściej tak grał. Emocji jest wpyte, znamy swoje zagrywki, miejscówki, więc zabawy jest co nie miara żeby przechytrzyć przeciwnika.

 

Ps Tommi - zdjęcia modelki genialne. Jeśli to Twoja córa to szczerze gratuluje. Jest prześliczna!

 

A dzisiejszy wieczór sponsoruje....:)

 

dsc08823u.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do naszego, dzisiejszego, nocnego szarpania to Tommi ma wpierdziel ode mnie przy najbliższej okazji a Kabotyn to w pewnym momencie miał pewnie pełne pory bo sensacja wisiała w powietrzu ;)

Muszę Wam panowie powiedzieć, że to granie przeciwko sobie ma fajne smaczki i chętnie bym częściej tak grał. Emocji jest wpyte, znamy swoje zagrywki, miejscówki, więc zabawy jest co nie miara żeby przechytrzyć przeciwnika.

 

Ps Tommi - zdjęcia modelki genialne. Jeśli to Twoja córa to szczerze gratuluje. Jest prześliczna!

 

A dzisiejszy wieczór sponsoruje.... :)

 

jak bedzie nas 4-6 to mozemy sie jakos podzielic po 2-3 na strone ;)

Odnośnik do komentarza

jak bedzie nas 4-6 to mozemy sie jakos podzielic po 2-3 na strone ;)

Co do naszego, dzisiejszego, nocnego szarpania to Tommi ma wpierdziel ode mnie przy najbliższej okazji a Kabotyn to w pewnym momencie miał pewnie pełne pory bo sensacja wisiała w powietrzu ;)

Muszę Wam panowie powiedzieć, że to granie przeciwko sobie ma fajne smaczki i chętnie bym częściej tak grał. Emocji jest wpyte, znamy swoje zagrywki, miejscówki, więc zabawy jest co nie miara żeby przechytrzyć przeciwnika.

 

Ps Tommi - zdjęcia modelki genialne. Jeśli to Twoja córa to szczerze gratuluje. Jest prześliczna!

Emocje sa zdecydowanie wieksze, to fakt :) Ale mnie jako lamę zbierajaca zwykle baty w takich potyczkach to wykancza nerwowo- nerwy napiete jak postronki, oczy dookola glowy, stres... ;) Osiwialbym, gdybym mial tak grac caly czas (nie mowiac o lecacym w przepasc ratio :D ), ale na rozkrecenie serwera moze byc.

Wczoraj jakos wyjatkowo mi wyszedl ten mecz- z Zaqiem chyba w okoliach remisu bylo, a z Toba przez szacunek nie przytocze wyniku ;) Tylko na noze z Zaqiem jak zwykle do tylu bylem po paru dziwnych akcjach :) Raz mu zdjalem blache mijajac sie na A, przejelismy flage, zeskoczylem i biegne na C, po drodze na moment tylko stanalem, zeby spojrzec w tablice wynikow- oczywiscie od razu kosa w plecy od Zaqa :) Niedlugo pozniej znow sie mijamy- szybki obrot, kosa, start animacji, ja juz sie odprezam i siegam po piwo ogladajac, po czym widze, ze to nie ja zdejmuje, tylko mi zdejmuja :wallbash: W sumie z tych 550h przypominam sobie 3 takie akcje, z czego 2 wlasnie wczoraj przeciwko Zaqowi :shout:

 

PS: Dzieki :) Tak, to córa- ona mnie samego czasem zaskakuje, jak potrafi naturalnie przypozowac ;) W ogole rozejrzyj sie po okolicy za sklepem z materialami do szycia i zaopatrz sie w pare m kw. czarnego flauszu na tło- efekt sam widziales ;) Cos bialego tez nie zaszkodzi, zwlaszcza do fotografowania malego bobasa, czy nawet brzucha w ciąży ;) No i naprawde polecam ksiazki uznanych fotografow. Osobiscie wole to, niz kursy.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Gęsior myślałem że zapodałeś butelkę za 100 zł a dopiero teraz zobaczyłem Selected by Tesco :)

Hahaha....spostrzegawczy jesteś. Byłam dzisiaj akurat tam na zakupach i nie byłbym sobą gdybym jakiejś flaszki do testów nie wziął. Uważam, że Tesco i Real mają największy shit pod tym względem, ale tu skusiła mnie cena (32 plny) i chciałem przekonać się na własnym podniebieniu jak smakuje sauvignon blanc z Doliny Loary, która akurat jest najlepszym siedliskiem i wzorcem dla tej odmiany. No i słabo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...