Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Serio mam nadzieje,ze przy okazji bf4 wroca do rozwiazania z bc2,beta koniec 2013,demo poczatek stycznia/lutego i gra premiera marzec 2014. Bo inaczej znowu bedzie bubel na premiere.

No nie wiem- ja w sumie widze to inaczej.

BF4 tak czy inaczej pewnie kupie, wiec wole od koncowki 2013 juz pykac w normalna wersje i pracowac na kolejne orly- nawet kosztem poczatkowych bugow- niz czekac jeszcze przez pol roku dluzej (gdzie i tak sie pewnie bez bledow, poprawek balansu itd., itp. nie obejdzie). Wazne dla mnie tylko, zeby nowa generacja tez na czas wyszla.

 

(co innego, gdyby dali bete np. w czerwcu, demo we wrzesniu, a pelna wersje w listopadzie czy grudniu- wtedy nie widze zadnego problemu :D :D :D )

 

PS: widzimy sie jutro oczywiscie, ale te cele to na razie poza moim zasiegiem ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Serio mam nadzieje,ze przy okazji bf4 wroca do rozwiazania z bc2,beta koniec 2013,demo poczatek stycznia/lutego i gra premiera marzec 2014. Bo inaczej znowu bedzie bubel na premiere.

No nie wiem- ja w sumie widze to inaczej.

BF4 tak czy inaczej pewnie kupie, wiec wole od koncowki 2013 juz pykac w normalna wersje i pracowac na kolejne orly- nawet kosztem poczatkowych bugow- niz czekac jeszcze przez pol roku dluzej (gdzie i tak sie pewnie bez bledow, poprawek balansu itd., itp. nie obejdzie). Wazne dla mnie tylko, zeby nowa generacja tez na czas wyszla.

 

(co innego, gdyby dali bete np. w czerwcu, demo we wrzesniu, a pelna wersje w listopadzie czy grudniu- wtedy nie widze zadnego problemu :D :D :D )

 

PS: widzimy sie jutro oczywiscie, ale te cele to na razie poza moim zasiegiem ;)

Ja nie mowie o otwartej becie. Zamknieta beta tak ja w bc2. Dopiero demko na miesiac przed premiera bylo otwarte dla wszystkich. A dzieki takiej becie na 3-4 miechy przed premiera bedzie mozna uniknac powtorki z bf3/moh:w i problemami z Voip. A co do next gen to ja mysle,ze bf4 to nie bedzie startowy tytul. Przetestuja najpierwe na ps3/xbox 360 i pc a jak troche sie nazbiera ps4/xbox 3 to wydadza na next gen. Serio Tommi sposob z bc2 wydania gry byl najlepszym jakim mogli wymyslic,gra w koncowej fazie bety to byla prawie jakosci gry na premiere.

Beta w czerwcu niema szans. Zapowiedziana jest jesien 2013.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jakbyście odpalili Aftermath, to tytan mógły zstąpić na waszą ziemię ;)

Nie wiemy czy jesteśmy godni tego zaszczytu, na wszelki wypadek zstąp gdzie indziej.

:mocking: :rofl2:

 

Tytanow to sie wykuwa w gestym krzyzowym ogniu close quarters, a nie na jakims kamperskim przyczulku na metrze :P

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie obejde sie bez obecnosci tytana.

 

Tommi trzeba jutro tam wpasc http://battlelog.bat...how/79357189/4/ i poganiac z kosa za nimi(Wisniowy80,Szilanca66,Szakal00,Stefcio70). Albo sprawdzc na jakim serwerze graja i na obcym serwerze ich meczyc ;)

Raczej to drugie, bo tam to zaraz kicka albo bana dostaniesz...

Ja z tymi matolami juz chyba kiedys gralem. A przynajmniej nick wisniowy kojarze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W domyśle chodziło mi o ciebie :P

A, to co innego- to wtedy sie zgadza :D

Luz- po Kabotynie zwykle nie trzeba poprawiac :D

wznosisz go na piedestał.....

Czy ja wiem... Po prostu naprawde wysoko cenie niektore osoby tutaj, z ktorymi bardzo duzo gram i mam co chwila okazje sie przekonac o ich umiejetnosciach, i pisze o tym wprost. Moim zdaniem naprawde mamy tu paru wymiataczy, ktorzy spokojnie mogliby sie bic o mistrzowskie tytuly na jakichs imprezach (zwlaszcza na takich, gdzie tylko padow mozna byloby uzywac), wcale nie odstajac.

 

PS: Uhhh, juz sie nie moge wieczornego szarpania doczekac :] Moj cel na ten weekend jest w sumie tylko jeden: lvl 88 :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie tylko lvl 88 ale i ratio byłoby miło chociaż na 1.0 :P

Wiesz mozna miec ratio +2.2 i nic nie robic dla zespolu,a mozna miec mniej niz 1.0 i pomagac zespolowi.O kazdej poze dnia i nocy wymienia kolesia z +2.2 na Tommiego. Bo wiem,ze Tommi zawsze przejmie flage,podniesie itd. Przy 2x mniejszym czasie Tommi ma wiecej od ciebie Team score,Squad score i Objective score i jeszcze kilka innych rzeczy ma wyzej. I to jest wyznacznik zawodnika a nie jakis k/d. Wbij sobie to do glowy.

Powiem wiecej,3 takich Tommich wygra mecz.Ty moze bedziesz mial ratio 7.0 ale co z tego skoro mecz przegrales ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dzieki, Zaq ;)

 

@Litwin: moj cel na ten weekend to faktycznie ratio powyzej 1.0 za ten weekend :P Ogolem tez je na plusa wyprowadze, ale na odrobienie 1600 killi roznicy potrzebuje troche wiecej czasu :P W kazdym razie tylko od polowy grudnia odrobilem juz ponad 1000, wiec jestem na dobrej drodze :] Myslalem, ze moze uda mi sie to razem z "setka" zrobic, ale jednak seta wpadnie wczesniej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...