Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ejjj tam Litwin, nie bierz tego do siebie, powinieneś się cieszyć, że wymyśliłeś takiego naszego, forumkowego mema :)

Walić bipoda, walić dwójnóg (tak nawiasem to co to za głupi wyraz...), od dziś mamy nasze swojskie PODPORY!

 

 

Mały rebus:

 

podwozie_auta_lokalizator_GPS-300x261.jpg

 

+

 

poryx.jpg

 

...

...

...

...

...

 

założę się, że nie zgadniecie... ;)

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ehehehe, no, dokladnie- Litwin, zapisales sie tym w historii foruma jak nic :D Wiesz, jak to jest- jak ktos sam zdejmuje gacie i wypina dupsko proszac sie o kopa, to trudno mu go odmowic :rofl: Takich okazji sie po prostu nie marnuje :D musisz to jakos przezyc :D za jakis czas wszyscy zapomna. ...albo i nie :D

 

A wracajac do tematu-

moim zdaniem podpore najlepiej sie stawia czytajac listy w PE :rofl2:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

No przeciez ci odpowiedzielismy :)

Jego nie ustawiasz w zaden sposob: jak lezysz (albo stoisz lub kleczysz majac jakas przeszkode przed soba, np. murek albo maske samochodu) i wciskasz L1, to sam go rozklada (czasem nawet wtedy, jak akurat tego nie chciales :) ).

Kwestia wprawy, poza tym trzeba stać w miejscu, klepnąć raz L1. Dwójnóg nie rozkłada się m. in. tuż przy zniszczonej całkowicie ścianie budynku, nieco się cofnąć do tyłu. Natomiast radzi sobie na murkach i w oknach (w oknach nie może być szyby). Do rozłożenia trzeba mieć w zasadzie równą przestrzeń, lub ewentualnie "pod górkę". Z tego co zauważyłem, PKP ma trochę inny dwójnóg który rozkłada się szybciej i nie ma takiego "zamachu" całą bronią.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Co sadzicie Panowie o BF co roku?Po tym jak Moh wylecial mamy 2 kandydatow na miejsce Moh,Bad company i gre studia Respawn. Miejmy nadzieje,ze tworcy CoD 4(Respawn studio)wymysla jakas gre,zeby bf nie musial wychodzic co roku.

Porażka Warfightera zabolała Electronic Arts, więc nie liczcie na kontynuację. Co wskoczy na miejsce Medal of Honor?

Peter Moore twierdzi, że Warfighter zasługiwał na lepsze recenzje i wskazuje nacisk na autentyzm walk, jako element, który nie przypadł do gustu graczom. Osobiście narzekałem na więcej rzeczy, o czym możecie przypomnieć sobie,wracając do recenzji. .

 

Nie mogę więc powiedzieć, by smuciło mnie to, że nie zobaczę kolejnych odsłon. Bardziej ciekawi mnie, co EA zaoferuje w zamian. Moore zapewnia, że dalej chcą wydawać jedną, mocną strzelaninę na rok. Sam Battlefield nie wystarczy do zrealizowania tej strategii.

 

Osobiście widzę dwóch kandydatów na miejsce Medal of Honor. Pamiętajcie, że pod skrzydłami EA znajduje się studio Respawn, założone przez byłych szefów Infinity Ward. Wciąż nie wiemy, co planują, ale siedzą cicho już długo.

No i jest jeszcze Battlefield Bad Company. Gdyby zostawić ostatnie dwa człony tytułu można zrobić z tej serii markę, która nie będzie potrzebowała być kojarzona z Battlefieldem. Plotki o tym, że kolejna część powstaje pojawiają się regularnie. choć nie doczekały się oficjalnego potwierdzenia. Osobiście, trochę się już stęskniłem za tą wesołą gromadką.

 

Jeśli chodzi o bieżący rok, to czekamy na otwartą betę Battlefield 4 i późniejszą premierę gry, choć ta póki co została wyznaczona na końcówkę 2013 lub początek 2014 roku.

 

Myślicie, że Medal of Honor słusznie został odesłany do rezerwy?

http://polygamia.pl/...nor_wypada.html

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nie dawaj nam tu tematów zastępczych, tu nie tv śniadaniowa czy inne wiadomości.

W tym momencie sprawą kluczową jest kwestia podpór...! Czy są przydatne? A jeśli nie są to kto jest za to odpowiedzialny? Czy to celowa dywersja by Mendrek nie mógł taktycznie bronić swojej dziury w ziemi? Kto podrzucił Litwinowi wadliwe podpory? Czy ma Polsko brzmiące nazwisko? A jeśli nie to trzeba ustalić czy to opcja pro burżuazyjno masoneryjska, czy ta postkomunistyczna czy może judaistyczne przechrzty?

 

 

Ps. Zaq, odpowiadam na pytanie: Jeśli będą działające podpory to może być co roku ale pod warunkiem, że dadzą nowe modele tychże podpór. :sleep:

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy filmik premium bedzie o End Game Air Superiority Gameplay. I w przeciwienstwie do wczesniejszych do poprzednich filmikow,EA bedzie zdejmowac filmiki z youtube. Wiec ci co nie maja premium beda musieli sie obejsc analiza Pixelenemy z screen'ami.

 

Ogladajac dzis filmik z Cod ktory zapowiada opcje streamingu do twitch.tv dochodze do wniosku,ze w sumie EA moglo by zrobic to samo z bf. Duzo mniej mocy konsoli by to zjadalo niz nagrywanie w grze. Fakt wymagalo by to dobrego netu min. 2mb up do 720p ale wydaje mi sie,ze 2mb up to juz kazdy ma.

 

Lebi napisal bym w battlefield 3 - Online ale ostatni post jest moj i nie chcialem pisac kolejnego postu pod postem.

 

Edit: Filmik premium juz dostepny !

 

Druga mapa jest mapa pustyna. Wyglada gigantycznie. W Air Superiority flagi to sterowce. Min 6vs6 jest. Posrodku mapy postawili wielkie wiatraki troche jak na heavy metal z bc2. Wyglada na to,ze jedyne nowy pojazdy w dodatku motor i dropship. 0 nowych broni.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Edit: Filmik premium juz dostepny !

 

Druga mapa jest mapa pustyna. Wyglada gigantycznie. W Air Superiority flagi to sterowce. Min 6vs6 jest. Posrodku mapy postawili wielkie wiatraki troche jak na heavy metal z bc2. Wyglada na to,ze jedyne nowy pojazdy w dodatku motor i dropship. 0 nowych broni.

Piękna sprawa dla lotników, szkoda, że nie potrafię latać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Edit: Filmik premium juz dostepny !

 

Druga mapa jest mapa pustyna. Wyglada gigantycznie. W Air Superiority flagi to sterowce. Min 6vs6 jest. Posrodku mapy postawili wielkie wiatraki troche jak na heavy metal z bc2. Wyglada na to,ze jedyne nowy pojazdy w dodatku motor i dropship. 0 nowych broni.

Piękna sprawa dla lotników, szkoda, że nie potrafię latać.

Czas sie nauczyc ;) Bo to jedyne co w tym dodatku bedzie dobre. No moze jeszcze ctf.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że będzie dużo motorów i że nie skiepszczą modelu jazdy. Liczę na taki mały Motorstorm hehe

Motoro w CTF jest pelno. I jest jeszcze nowy pojazd Humvee z wyrzutnia rakiet :D Czyli mam 3 ''nowe'' pojazdy.(tak naprawde to motor jest tylko nowy,bo dropship to pewnie Ac-130 zmodyfikowane)

Odnośnik do komentarza

Piękna sprawa dla lotników, szkoda, że nie potrafię latać.

Czas sie nauczyc Bo to jedyne co w tym dodatku bedzie dobre. No moze jeszcze ctf.

Jak to przemyslalem, to w sumie za(pipi)ista sprawa jak dla mnie- wszyscy hardcorowi piloci-poyebancy beda sie tam tlamsic, a ja sie w tym czasie spokojnie na mapkach z podstawki, BtK czy AK poucze latac :] Pryx, jestes chetny? Ktos jeszcze nie potrafi latac jetami? Moze jeszcze jakas lama jetowa sie zglosi jedna z druga- jakby sie zebrac we 4 os., podzielic sie po 2 i na jakis pusty serwer z latadlami wbic, to mozna by bez stresu potrenowac troche. Ja bym to ogarnal chetnie.

Odnośnik do komentarza

@Lebi: Ja heli blyskawicznie opanowalem (moze dlatego, ze w BC2 nie gralem :) ), tylko jety na poczatku odpuscilem, a potem juz za bardzo odstawalem i wolalem inne pojazdy.

 

Dobra, to jest nas juz dwoch :) Start akcji w marcu- do tego czasu lista zgloszen otwarta ;) Za pare tyg. przypomne sie z tym jeszcze ;)

 

PS:

latać jeszcze polatam ale gorzej z trafianiem w cel hehe

a probowales z podpora? :D podobno lepiej idzie, jak ja rozstawisz :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...