Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Sposób na nudę? hehe

Dopiero teraz obejrzalem- ehehehehe, za(pipi)iste :D

 

W ogole piwo na wieczor juz sie chlodzi- rozumiem, ze ekipa jak zwykle dopisze? :D

Jest szansa, ze juz dzis do szanownego klubu "colonel 100" dolacze- jak to mowia, bedzie trudne, ale nie niemozliwe :D 

e: Dupa, nie setka... Gnoje zrobili double xp nie dosc, ze w tygodniu, to jeszcze tylko przez 24h... Trudno, trzeba bedzie do jutra zaczekac ze swietowaniem :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wczoraj chciałem wieczorem dołączyć do Zaqa, Ziela i Kabotyna, którzy grali na Kaspijskiej, ale nie mogłem, bo zmieniała się mapa, jak już mogłem to wszyscy wyszli z gry. Wybrałem jakąś mapę z pojazdami, bo wciąż uczę brata grać, musi wbić pierwszą gwiazdkę na pojazdach, żeby odblokować trzecie miejsce w czołgu. Pamiętacie Panowie, że trzeba było coś takiego zrobić? Udało mi się wbić trzy razy baretkę najlepszego gracza z rzędu   :shok: pierwszy raz w życiu. Wniosek: żeby coś takiego zrobić, powyżsi wojacy muszą być po za serwerem :]

Odnośnik do komentarza

Przypominam, ze dzis startuje szkola latania jetami dla paralitykow pod wezwaniem tommiego i łebiego :D

sa jeszcze ostatnie wolne miejsca- kandydaci proszeni sa o zgloszenie sie w menu gry ok. 22:30  ;) W przypadku nadmiaru chetnych obowiazuje kolejnosc zgloszen :) Kabotyn, tez cos w weekend wspominales, ze bys potrenowal ;)

 

PS: Łebi, po tym, jak przed chwila polatalem chwile z Zaqiem to mysle, ze bez radarow to bedzie sukces, jak przez 2h w ogole sie odnajdziemy na mapie i jakies trafienia zaliczymy :) Choc pochwale sie, ze pierwsze unieruchomienie heli w karierze zaliczylem (aczkolwiek podejrzewam, ze byl juz przez kogos mocno nadszarpniety i jeden rykoszet wystarczyl do unieruchomienia...)

 

pozdro i do wieczora

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ehehe, uwaga, bede sie chwalil :D

majac na koncie cale 49 minut w jecie zaliczylem pierwsze dwa kille  :D

MOC!!! :D  :D :D

 

Ale generalnie do momentu odblokowania radaru latanie to bedzie niesamowita meczarnia... Dlugimi chwilami kompletnie nie widze przeciwnikow, a nawet jak zobacze, to jak strace z oczu to znowu doopa i szukanie wiatru w polu... Problemem jest czasem przejscie z widoku z zewnatrz na kabine- tez latwo zgubic cel (nie mowiac o tym, jak scigany jet robi jakies ewolucje).

 

Zaq, takiej akcji jak wtedy z helikopterem, ze przez pare minut przelatywalem obok Ciebie bez zadnego skutku, juz raczej nie ma i nie bedzie ;)

 

Ogolnie po pierwszych probach jestem w miare zadowolony- wciagajace nawet te jety, moze spedze w nich troche czasu. Nożowanie co prawda idzie sie walic, ale to tez jest git :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

szkoda, ze taranowanie nie liczą do zabójstw mysliwcem.

Jak nie potrafie upolowac kogos to najczesciej wbijam się w niego :D

jak sie tak wbije z 2-3 razy w ciagu 1 gry to gosc traci checi do latania

Nie cierpie jak ktos mnie nie potrafi zabic i sie wbija po chamsku jetem. Nie potrafisz kogos zabic normalnie to go zostaw. Serio zabic heli,jetem to nie jest duzy wyczyn ja masz w miare opanowane sterowanie jet'a.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

szkoda, ze taranowanie nie liczą do zabójstw mysliwcem.

Jak nie potrafie upolowac kogos to najczesciej wbijam się w niego :D

jak sie tak wbije z 2-3 razy w ciagu 1 gry to gosc traci checi do latania

Szkoda, ze autokicka za to nie ma...

Pewnie na Pc mozna ustawic autokick za cos takiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...