Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, (pipi)a, 11 killi mi naliczylo dla technika, zamiast dla jeta  :wallbash:

co za kretyni!!!

 

w tym trybie to leca jak szalone, ale co najwyzej punkty i zgony- z killami jest znacznie gorzej, u mnie przynajmniej...

Trzeba wrocic na cq, zeby sie odbic...

 

ale gwazdka za jeta juz jest- normalnie bym to jeszcze tygodniami robil...

Odnośnik do komentarza

Ok ograłem trochę dodatek i powiem że jedynie podoba mi się tryb dla samolotów :), albo po prostu jeszcze jest chaos w trybie przejmowania flag.  Choć takie latanie na 400 ticketów i masz dość latania na długo :). Więc fajnie go wpleć w ustawienia serwera ale jak bym miał grać parę rund to chyba palce by mi odpadły.

Odnośnik do komentarza

Conquest niegrywalny (za duze mapy), Rush Ok, coś jest s(pipi)one z trybem flagi (za wuja pana nie moge jej zostawic w naszej bazie, na 5 prob 1 sie tylko udalo), latadla fajne, ale nie dla mnie, za cienki jestem, przypomina to taki TDM tyle, ze w powietrzu.

Generalnie zlewam ten dodatek i tylko zadania na nim robie i sajonara.

Odnośnik do komentarza

Conquest to padaka jakaś , 20min grania zeby ubić ok. 5 gości , mapki zdecydowanie za duże .Capture the flag nawet daje rade , chyba najbardziej grywalny tryb na tych mapach.

Bo to dodatek pod PC-ty,jak armored kill.A dodatek mnie nie jara bo mam już 100 gwiazdek za jeta,nie mam parcia by być jak najwyżej w statach światowych.

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze to po prostu najbardziej lubisz w tej grze.

 

Ja tez zrobie brakujace kille za jety do zadania (plus ew. nowe zadania- nawet ich nie przegladalem jeszcze) i zostawie to raczej.

 

Generalnie ten tryb z jetami jest taki, jak sie mozna bylo spodziewac- po kilkanascie maszyn z kazdej strony powoduje, ze (zwlaszcza jak masz pecha i trafisz na kilku wymiataczy z przeciwnej) praktycznie co chwila z kazdej strony jestes ostrzeliwany/namierzany.

Co mnie zaskoczylo- w tych warunkach radar byl praktycznie nieprzydatny- pod koniec zamienilem go na skan wiazka.

Ogolnie troche mnie frustruja te jety, bo notorycznie sie zdarza, ze mam sygnal namierzania, potem sygnal wystrzelenia rakiety- od razu puszczam flary, a i tak obrywam rakieta (a czasem i dwoma). Tak jakby i tu ten sygnal wystrzelenia z opoznieniem dochodzil, jak rakiety juz dawno w powietrzu sa. W(pipi)ia mnie cos takiego.

 

Ten tryb jest za to idealny jak ktos chce szybko odblokowac gadzety w jetach- wczoraj w 1,5h zdobylem 20,5 tys. punktow, czyli znacznie wiecej, niz wczesniej przez 10h.

 

PS: Wyglada na to, ze jednak niepotrzebnie sie w(pipi)ialem- jak widze, te 11 killi jetami mi naliczylo, a DODATKOWO jeszcze zaliczylo 11 zniszczen pojazdow jako technik do zadania "Specjalista G53". Zwracam honor.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

puszczam flary,

a próbowałeś jammera? wczoraj go używałem i wiele razy unikałem dzięki niemu rakiet, jedynie kiedy mnie rąbali rakietami to gdy musiał sie jammer "przeładować"  (co swoją drogą też może być nieco problematyczne - bo gdy może nas w krótkim czasie namierzyc wiele osób to nawet jak sie ominie jedne rakiety zaraz potem namierza kolejna osoba)

mimo wszystko calkiem ciekawie sie gra, jednak spora odmiana

duży plus za to że nie trzeba czekac w bazie na jety tak jak to bylo w przypadku czołgów w AK, odrazu sie startuje i po 5 sekundach lotu jest sie w w srodku walki, w AK nie dość ze sie czasem czekalo to trzeba bylo prawie minute jechać na pole walki z bazy (zwlaszcza na zimowej mapie)

 

wczoraj prawie wcale nie pogralem bo byłem padnięty , zrobilem szybkiego rusha na zimowej i pustynnej, , na rushu powinny być całkiem ok, conquest to tak jak mowicie może byc podobny do kaspiana albo gorzej

jednak wczoraj totalnie lamiłem, zamulenie i kompletny spadek skilla powodowały że nie udawalo mi sie nawet zabic typkow stojących tyłem z odległosci 5 metrów ;p jedyne kilka killi to "ogień zaporowy" z M60 gdy leżałem z boku gdzies i waliłem w wyskakujących zza budynku wrogow

 

mimo ze pogralem znikomo to chyba jednak nie taki zly ten dodatek, chociaż moj kompletny brak umiejetnosci troche mnie zasmucił.. za długie przerwy robie

Odnośnik do komentarza

tommi ja też wczoraj zmieniłem flary bo coś z nimi jest nie tak, jeszcze radar nie wiem dlaczego ale w tym trybie jest bezużyteczny. Niestety ale samotny wilk nie ma szans, już od wczoraj widziałem mnóstwo sytuacji gdzie dwa, trzy jety gonią jednego biedaka. 

Co do przejmowania flag to tak jak Gęsior powiedział raz działa raz nie :) przez 10 min trzech kolesi nie mogło flagi przeciwnika umieścić w bazie, biegali po całym terenie bo nie wiedzieli co się dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Jedyny plus dodatku którego raczej nie kupię, to że ksaki-latawce wyniosą się z podstawki. Anyway, jak BF4 ukaże się na PS3 to niech się walą z ich komputrowym priorytetem. Ludzie BF3 kupili po świetnym, konsolowym BC2, ale teraz ten numer nie przejdzie. 

Odnośnik do komentarza

Założysz się przejdzie? O roczny abonament Playstation Plus :]

 

Sprzedaż kolejnego BFa będzie bardzo dobra, jestem o to spokojny.

 

Ja to widzę tak. BF3 daje tyle różnych trybów, jaki nie oferuje nikt z konkurencji, jednocześnie nie ma nikogo kto by lubił wszystkie z nich, ponieważ są tak różnorodne. Nie ma szans, żeby być dobrym w każdym z nich, żeby każdy tryb przynosił tyle samo funu.

 

Nie ograłem jeszcze nowych map we wszystkich trybach, ale CTF mi się podoba, jest szybko intensywnie, potrzeba trochę drużynowego grania, podzielić się na dwie drużyny gdzie jedna broni, druga próbuje przechwycić flagę, na razie to każdy sobie rzepkę skrobie. Podbój zagrałem jedną mapę z pięcioma flagami, mi się podobało, IMHO wielkość maksymalna jaka może być na konsolach, 500-600 metrów między skrajnymi flagami, ogra się jeszcze i posprawdza, potem oceni. Bitwa Powietrzna tez mi się spodobała, ale nie na dłużej niż dwie rundy z rzędu, muszę odblokować jammera bo flary coś nie działają, tak jak pisałem dostaje tam okrutny w(pipi), ale widok tylu samolotów goniących się nawzajem robi pozytywne wrażenie. Sam wygląd i układ map, w takim ogólnym odczuciu przypomina mi BC2, dlatego muszę spróbować na nich Rusha, to na razie tyle pierwszych wrażeń.

Odnośnik do komentarza

Fajna jest ta jetowa mapa z wiatrakami- zarabiscie sie lata miedzy nimi zeby poscig zgubic :)

Ja wczoraj zagralem tylko chyba ze 3 mecze tylko tej bitwy powietrznej jetami i ogolnie musze przyznac, ze mialem calkiem sporo funu (choc moze glownie dzieki wpadajacym co chwila odblokowaniom :D ) i w sumie ten tryb oceniam pozytywnie. Bawilem sie naprawde niezle (poza w(pipi)ianiem sie na te flary oczywiscie)- jedynie wyniki mialem do dupy, dlatego musze ostroznie to dozowac, na zmiane z close quarters :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Zabije jeszcze dziesieciu jetami (oraz zniszcze 3 heli) i moge na close qurters wbijac :]

 

Glowy nie daje, ze sie z tym dzisiaj wyrobie, ale postaram sie- w najgorszym razie jutro (no i standardowo cale noce w weekend) jestem do dyspozycji :D

 

welcome back, Danielski! :drinks:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...