Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale chłopaki nic nie kminicie :P Ja nie wątpię, że mnie zjedziecie, bo ja w to nie gram już tak jak tydzień po premierze. Chodzi mi tylko o to, że granie w CQC nie wymaga umiejętności takich jak np. B2K. Mało to! Uważam nawet, że dlatego nie gracie w CoDa, bo tam nie ma noobków z niskim sensitivity, dobrym do kampienia z 300m a nie szybkiej walki w zwarciu  :D Przecież niektórych battlefieldowców grających w CQC idzie obejść o 180* i wsadzić kosę, bo kolo nie zdąży się obrócić :) Chodzi mi też o to (ale od razu uprzedzam - wiem, że każdy gra tak jak lubi i w co lubi), że granie w CQC to jakby jeżdżenie Veyronem po szutrze. Fajnie pofragować w tym CQC ale nie mówcie potem, że niszczycie w BF3, bo na takiej kaspijskiej nie wiedzielibyście co się dzieje :P

 

@kabotyn - w tą grę grają już praktycznie tylko kolesie z kilkadziesiąt-którymś-tam orłem :P

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

eee, Kalinho, Litwin- wymyslacie... Ja juz napisalem, dlaczego nie gram w CoDa.

ale zeby nie bylo- moje ostatnie mecze na podstawce:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/84283235/305322836/

tutaj dolaczylem na koncowke:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/84141251/305322836/

tu nieco wczesniejszy z bazaru

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/83479967/

 

a tu niedawna Donia:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/84030495/305322836/

Odnośnik do komentarza

 

tommi ale to chyba żadna filozofia nabijać staty na CQC? Przecież tam mięso samo pod lufe wpada. Ja nie rozkminiam dlaczego jeszcze nie przerzuciłeś się na CoDa :)

 

jako dowód na to, że robienie wyniku w CQC to żadna filozofia wrzucam to zdjęcie:

367r.jpg

a ja gram w tą grę tylko jak się ukazują nowe dlc i do czasu wbicia wszystkich trofek :P

 

Wszystko Kalinho_Pl zalezy do tego z kim grasz. Robienie takich wynikow ze wspraciem wyoskich leveli, jest proste. Schody zaczynaja sie, jak po drugiej stronie graja same 100. Mozemy kiedys zagrac- np., ja w druzynie z Tommi, Zaq Gesiorem, a ty w przeciwnej ekipie. :)

A może na odwrót?Bo ty dajesz spektakularne filmiki,kalinho wkleił tylko jeden screen,zobaczymy jak by ci poszło,jak sam musiałbyś cisnąć 4-5 ogarniętych graczy.

Odnośnik do komentarza

 

Wszystko Kalinho_Pl zalezy do tego z kim grasz. Robienie takich wynikow ze wspraciem wyoskich leveli, jest proste. Schody zaczynaja sie, jak po drugiej stronie graja same 100. Mozemy kiedys zagrac- np., ja w druzynie z Tommi, Zaq Gesiorem, a ty w przeciwnej ekipie. :)

A może na odwrót?Bo ty dajesz spektakularne filmiki,kalinho wkleił tylko jeden screen,zobaczymy jak by ci poszło,jak sam musiałbyś cisnąć 4-5 ogarniętych graczy.

?? no przeciez Kabotyn napisal czarno na bialym, ze wtedy zaczynaja sie schody, a nie że takich tez by cisnal tak samo jak noobow.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dlatego napisałem że nie rozumiem od razu podjazu przy pierwszym wklejonym screenie,przecież tutaj każdy się chwali.Jest nowy Dog tag za zabicie się z 200 metrów,kurde wyskoczył na główkę z samolotu ale nie dostałem go,ciekawe kiedy go uruchomią.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dzisiaj flary zgubiły mojego javelina,coś chyba pozmieniali.

Flary gubily javelina z tego co pamietam juz od grudnia 2012. Przynajmniej jak sie bawilem kilka tyg javelinem i ktos puszczal flary to rakieta nie trafiala. Ale kto wie ta gra jest tak losowa.Dzieki Danielskii i Tommi za info.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...