Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

Tak mnie naszła jedna myśl dzisiaj: dosłownie garstka osób udziela się w tym temacie. Praktycznie zawsze te same osoby. A gdzie cała reszta, która katuje BFa? Nie wierze, że tak mało graczy zagląda na to forum. Jak się ujawnią tajniacy to można jakieś batalie VS porobić.

To samo bylo z bc2. Garstka osob sie udzielala.

Odnośnik do komentarza

Tak mnie naszła jedna myśl dzisiaj: dosłownie garstka osób udziela się w tym temacie. Praktycznie zawsze te same osoby. A gdzie cała reszta, która katuje BFa? Nie wierze, że tak mało graczy zagląda na to forum. Jak się ujawnią tajniacy to można jakieś batalie VS porobić.

 

Gęsior odpowiedż jest prosta. Niektórym wystarczy czytanie, niektórzy są zdania że jak nie ma nic sensownego do napisania to lepiej nic nie pisać :) po co nabijać posty i tak naprawde nic nie napisać. Pewnie to znasz ze mowa jest srebrem a milczenie złotem........................czy jakoś tak ;) 

Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek Battlefield Friends - MISTRZ, uśmiałem się z końcówki, powinni go kontynuować.

 

Wczoraj ograłem w obronie i ataku każdą mapę z nowego dodatku w Rushu i powiem, że jest mega miodnie. Tak jak w Armored Kill przewalone mieli obrońcy (przez kanonierkę) tak w End Game trudniej jest atakować. Na szczęście mapy są szerokie i da się podejść pod M-comy. Tak jak mówiłem wcześniej, klimatem przypominają mi mapy z BC2, choć tamte w Rushu to był jakiś majstersztyk, te są bardzo, bardzo dobre. Więc jak już znudzi się wam przejmowanie flag to jestem chętny do wysadzania pak.

Odnośnik do komentarza

Ja zagralem chwile jako atakujacy i mi to nie podchodzi z prostej przyczyny- kamperstwo.

Jestes w pojezdzie: ledwo ruszasz z bazy, to juz cie javelinami namierzaja.

Jestes piechociarzem: tez tylko sie zblizysz w obszar mcomu na takiej duzej wolnej przestrzeni, to tez z ukrycia ostrzeliwuja od razu pochowani.

Wkurza mnie cos takiego i frustruje- zdecydowanie wole dominacje czy chociazby zwykly podboj, gdzie nie mozna sie ustawic i wycelowac w jedno miejsce z gory wiedzac, ze za chwile dokladnie tam nadejdzie przeciwnik.

A tez ogolnie jak mam teraz poginac z buta przez hektar łąki (dodatkowo prosto pod czyjas lufe u celu), to mi sie odechciewa...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja zagralem chwile jako atakujacy i mi to nie podchodzi z prostej przyczyny- kamperstwo.

Jestes w pojezdzie: ledwo ruszasz z bazy, to juz cie javelinami namierzaja.

Jestes piechociarzem: tez tylko sie zblizysz w obszar mcomu na takiej duzej wolnej przestrzeni, to tez z ukrycia ostrzeliwuja od razu pochowani.

Wkurza mnie cos takiego i frustruje- zdecydowanie wole dominacje czy chociazby zwykly podboj, gdzie nie mozna sie ustawic i wycelowac w jedno miejsce z gory wiedzac, ze za chwile dokladnie tam nadejdzie przeciwnik.

A tez ogolnie jak mam teraz poginac z buta przez hektar łąki (dodatkowo prosto pod czyjas lufe u celu), to mi sie odechciewa...

W rush to trzeba grac w grupie. Bo jak kazdy random poleci w inna strone to wiadomo,ze przegrasz.

 

Pryx za co ten minus?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Moze za to, ze DOPIERO w srode ;)

 

Ja jak w weekend sie zastanowilem, to mi wyszlo, ze ciezko bedzie 100 gwiazdek nozem do premiery BF4 zrobic... Nie kumam, jak kolesie niektorzy po 20-30 tys. kos juz nabili. Nawet majac 1200-1800h na liczniku, to i tak jest za(pipi)iscie duzo (zwlaszcza, ze close quarters nie od razu bylo dostepne). Masakra, rzeznicy jacys...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

To jest pikuś,wczoraj klan SB wbijał się na respa(w  ogóle kto go tak debilnie zaprojektował,że można sprzęt wroga zabrać bez wchodzenia w strefę 10 sekund?)i kampił tam na co dopiero zrespionych graczy,a jak ktoś się wychylił jak ja i zarąbał im flagę to nawet dojechać do bazy mu nie dawali i go kickowali,to jest taka żenada ze aż strach,te servery wynajmowane to jest mega sposób na naginanie statystyk.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Moze za to, ze DOPIERO w srode ;)

 

Ja jak w weekend sie zastanowilem, to mi wyszlo, ze ciezko bedzie 100 gwiazdek nozem do premiery BF4 zrobic... Nie kumam, jak kolesie niektorzy po 20-30 tys. kos juz nabili. Nawet majac 1200-1800h na liczniku, to i tak jest za(pipi)iscie duzo (zwlaszcza, ze close quarters nie od razu bylo dostepne). Masakra, rzeznicy jacys...

Knife only serwer i wbijasz. Jakis % osob z +10k nozem tak robi.
Odnośnik do komentarza

Te nowe mapy w cq to wielkosci AK ?

Mniejsze od AK, trochę większe od podstawki. IMO nie sprawdzają się przy 12 graczach na stronę

Ja zagralem chwile jako atakujacy i mi to nie podchodzi z prostej przyczyny- kamperstwo.

Jestes w pojezdzie: ledwo ruszasz z bazy, to juz cie javelinami namierzaja.

Jestes piechociarzem: tez tylko sie zblizysz w obszar mcomu na takiej duzej wolnej przestrzeni, to tez z ukrycia ostrzeliwuja od razu pochowani.

Wkurza mnie cos takiego i frustruje- zdecydowanie wole dominacje czy chociazby zwykly podboj, gdzie nie mozna sie ustawic i wycelowac w jedno miejsce z gory wiedzac, ze za chwile dokladnie tam nadejdzie przeciwnik.

A tez ogolnie jak mam teraz poginac z buta przez hektar łąki (dodatkowo prosto pod czyjas lufe u celu), to mi sie odechciewa...

Nie przesadzaj, nie ma nic milszego niż, znożowanie takiego kampera w akcie zemsty :] Na Javeliny jest dym. Jak gra się zespołowo i komunikuje, nie jak ostatnio na Sekwanie kiedy gadaliśmy o gierkach i mecz w którym wygrywaliśmy ze sporą przewagą przegraliśmy 3 ticketami, to spokojnie da radę pod m-comy podejśc. Ja wiem, że Rush nie jest tak popularny, bo nie daje tyle punktów co Dominacja lub Podbój na małych mapach, ale daje masę funu. Na zachęte Tommi powiem Ci, że idzie też tam łatwo nożować ;] Zresztą co wam szkodzi, setkowicze, ranga nabita pobawmy się na nowych mapach.

Pryx za co ten minus?

Nie wiem o czym do mnie mówisz. Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Pryx możemy cisnąć Rusha.

Wczoraj miałem za(pipi)istą rozgrywkę na Fladze. Doszło do patowej sytuacji. 10 min do końca i stan meczu 1:1. Obie drużyny mają flagę przeciwnika i żadna nie może zdobyć kolejnego punktu. Ja z flagą okopałem się za swoja bazą i to samo po drugiej stronie. Paru kolesi mnie obstawiało a reszta jak lotne komando próbowała na terenie wroga zajumać szmate. I takie podchody do końca meczu. I love this game :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Mam tylko nadzieję, że BF4 nie spowoduje wielkiego odpływu z BF3. Jeśli nie wycisną niczego nowego z PS3, i będzie to taki BF 3.5, to... Ech... Pewnie pier.dylion ludzi kupi, i przerzuci się choćby nie wiem jak był zły :(

Na ps3 lepiej nie bedzie. Szczerze to nie widze sensu w kupowaniu bf4 na ps3,bedzie to dlc za 55€. Watpie rowniez,ze bedzie bf4 lepiej chodzil na ps3. Co mnie tez martwi to ilosc platform,teraz maja 3 i tego nie potrafia ogarnac a co bedzie jak bede mieli 5/6(podobno ma byc wersja na wii u) platform. Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

 

Mam tylko nadzieję, że BF4 nie spowoduje wielkiego odpływu z BF3. Jeśli nie wycisną niczego nowego z PS3, i będzie to taki BF 3.5, to... Ech... Pewnie pier.dylion ludzi kupi, i przerzuci się choćby nie wiem jak był zły :(

Na ps3 lepiej nie bedzie. Szczerze to nie widze sensu w kupowaniu bf4 na ps3,bedzie to dlc za 55€. Watpie rowniez,ze bedzie bf4 lepiej chodzil na ps3. Co mnie tez martwi to ilosc platform,teraz maja 3 i tego nie potrafia ogarnac a co bedzie jak bede mieli 5/6(podobno ma byc wersja na wii u) platform.

zaq najgorsze jest że znając realia tak będzie.  Wypuszczą te 5 czy 6 wersji gry zeby zgarnac kase i będą łatać i naprawiać przez następny rok (przynajmniej). Niestety my za to zapłacimy przynajmniej nerwica i niemałym wqr......wem. 

Swoja droga ciekawe ile osób powstrzyma się przed kupnem BF4 jeżeli będzie tytułem startowym na PS4???

Już slysze te lamenty................................

Odnośnik do komentarza

Knife only serwer i wbijasz. Jakis % osob z +10k nozem tak robi.

fakt, zapomnialem o tym. Ten TechnIg tez wrzucal filmy z tego typu meczow. Dla mnie to zwykle boostowanie.

Nie przesadzaj, nie ma nic milszego niż, znożowanie takiego kampera w akcie zemsty :] Na Javeliny jest dym.

Ta, tylko sprobuj takich podejsc, jak oni sa pochowani w trawie, a Ty po wolnej przestrzeni sie poruszasz.

Zamiast dymu uzywam ostatnio termowizji znow- tylko w ten sposob gnojow w trawie dostrzegam.

Ja wiem, że Rush nie jest tak popularny, bo nie daje tyle punktów co Dominacja lub Podbój na małych mapach, ale daje masę funu. (...) setkowicze, ranga nabita pobawmy się na nowych mapach.

Pryx, ale ja wlasnie napisalem, ze problem w tym, ze nie mam tam funu, tylko sie wpieniam. A wbilem wlasnie dlatego, ze ranga nabita i mozna eksperymentowac :]

Jak juz ma byc szturm, to osobiscie zdecydowanie wole metro, bazar, kanaly albo mapki z BtK (jest tam jedna czy dwie, ktore naprawde niezle sa do tego nadaja, ale nie pamietam, ktore- chyba nomen omen szturm na karkand)- tam tez sie w tym trybie calkiem dobrze bawie, bo nie ma wlasnie takich duzych otwartych przestrzeni, na ktorych sie jest wystawionym dla kamperow jak na patelni.

 

Pryx za co ten minus?

Nie wiem o czym do mnie mówisz.
Zminusowales Zaqa za post, w ktorym napisal, ze moze juz w srode bedzie online. Zneutralizowalem to, dlatego sie nie rzuca w oczy, ale jak klikniesz to zobaczysz ;)

Mam tylko nadzieję, że BF4 nie spowoduje wielkiego odpływu z BF3. Jeśli nie wycisną niczego nowego z PS3, i będzie to taki BF 3.5, to... Ech... Pewnie pier.dylion ludzi kupi, i przerzuci się choćby nie wiem jak był zły :(

ja na pewno BF4 na PS3 nie biore- tylko na next gena.

Swoja droga ciekawe ile osób powstrzyma się przed kupnem BF4 jeżeli będzie tytułem startowym na PS4???

Już slysze te lamenty................................

a czemu mialbym sie powstrzymywac? idealnie, gdyby byl tytulem startowym, wtedy biore bundle packa na premiere. Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

 

 

Mam tylko nadzieję, że BF4 nie spowoduje wielkiego odpływu z BF3. Jeśli nie wycisną niczego nowego z PS3, i będzie to taki BF 3.5, to... Ech... Pewnie pier.dylion ludzi kupi, i przerzuci się choćby nie wiem jak był zły :(

Na ps3 lepiej nie bedzie. Szczerze to nie widze sensu w kupowaniu bf4 na ps3,bedzie to dlc za 55€. Watpie rowniez,ze bedzie bf4 lepiej chodzil na ps3. Co mnie tez martwi to ilosc platform,teraz maja 3 i tego nie potrafia ogarnac a co bedzie jak bede mieli 5/6(podobno ma byc wersja na wii u) platform.
zaq najgorsze jest że znając realia tak będzie. Wypuszczą te 5 czy 6 wersji gry zeby zgarnac kase i będą łatać i naprawiać przez następny rok (przynajmniej). Niestety my za to zapłacimy przynajmniej nerwica i niemałym wqr......wem.

Swoja droga ciekawe ile osób powstrzyma się przed kupnem BF4 jeżeli będzie tytułem startowym na PS4???

Już slysze te lamenty................................

Tylko,ze oni nie potrafia latac gier.Bf3 jest swietnym przykladem,jedna rzecz naprawia to inna rzecz ktora dzialala,przestaje. Bc2 mialo malo problemow bo gra wyszla w 99% dopracowana,a bf3 bylo dopracowane w 50%.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...