Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się w końcu wczoraj zaatakować serwery i rozegrałem kilka meczy. Myślałem, że moje skostniałe paluchy będą do niczego, ale o dziwo dawałem radę. Dwa razy najlepszy gracz a zarazem maszyna do zabijania. Tutaj szło kozacko http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/107099617/228767929/ Do pewnego momentu miałem 55:13 i coś się potem zblokowałem i skończyłem jak widać.

Potem trafiłem na kabotyna, który kubeł zimnej wody mi wylał na banie. Dwa razy miałem Cie na nożu bo o dziwo przez chwile stałeś w miejscu (!!!) i zamiast ciachać to ja głupi kulke w plecy. I dalej nie mam Twojej blachy :(

Odnośnik do komentarza

Ja w ciągu tygodnia przeszedłem drogę od BFBC przez BFBC2 aż do BF3 i stwierdzam co następuje: BC2 ma najlepszy klimat, najlepsze teksty ruskich i najlepsze mapy. Dzisiaj wpadnę na chwilę po 22:00, ale jak macie BC2 to zapraszam do giercowania. Proszę nie zapominać, że to nie tylko pożegnanie z BF3, ale z całą generacją! ;)

Odnośnik do komentarza

Kabotyn wczoraj w pewnym momencie wyszedl z bety zeby grac w BF3- przekonywalem go jeszcze, zeby zostal, ze jeszcze pogramy w to po zakonczeniu bety, a na razie BF4 cisniemy. Jakis czas pozniej zobaczylem w menu ps3, ze gra na Donii, potem na Zlomowisku- moich ukochanych mapach, na ktorych spedzilem setki h taplając sie w hektolitrach miodu. Pomyslalem, ze jeszcze tylko przez miesiac, gora poltora bede mogl na nich pograc (plan przewiduje oddanie BF3 wraz z premiera BF4 lub najpozniej PS4) i cos we mnie pękło    :unsure:

Postanowilem- do premiery BF4 rzucam ta bete w pizdu i wracam na close quarters. Jak powiedzial klasyk: spieszmy sie kochac gry, tak szybko odchodza (czy jakos tak). W BF4 jeszcze sie nagram do woli...

 

@Kabotyn: dzis po walce Kliczki wbijam na CQ, mozemy cos pocisnac.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Konsola mi sie zawiesila, i musialem wyjsc z gry. Widzialem chwile pozniej ciebie i  Zaqa offline. :) Gralem na CQ z ekipa, ktora gra z Kochenem. Sa tam niemcy polskiego pochodzenia (mowia z akcentem jak Podolski)- AtomekTomek i Harry. Bardzo mili, sympatyczni ludzie. W pierwszej rundzie postanowilem strzelac, co skrzetnie wykorzystal ich kolega Milan, wkladajc mi 3 kosy. Potem zdecydowalem uzywac mojego niezawodnego scyzorka. Efekt byl taki, ze kolega Milan pewnie chetnie by sie zaciagnal do Werhmahtu, co by najechac Polse. A dlaczego? Ano utrata okolo 25 blach w ciagu 2-3 rund.  :banana:  Kolega AtomekTomek, nie mniej dostal. :)

 

Pewnie, ze dzisja Tommi pykamy w BF3, na CQ! To ostatki, trzeba to wykorzystac. Za miesiac wszyscy rzuca sie na tego krapa BF4 (ja pewnie tez :)). Po becie BF4, Bf3 wydaje mi sie gra idealna, pekna i nieskazitelna, pozbawiona bledow   :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...