Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Zielu, tu nie chodzi o kase :)

nadruk zrobilem sam, a dog tagi to pamiatka na koniec kilkuletniego projektu- nie kupilem ich w tym sklepie online ;) Z jednym i drugim bedzie sie wiazal sentyment po latach- to warte wiecej niz te 20 EUR ;)

 

e: (pipi)a, co jest- stracilem cala friendliste na psn! Tez tak macie? Ktos cos slyszal?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

uruchomilem ponownie konsole i bylo wszystko z powrotem na szczescie, ale dokladnie taka sama pierwsza mysl mialem :) zwlaszcza, ze w poprzedni weekend jak gralem z nogusem, to cisnalem jednego typa kosa, az hate maile zaczalem dostawac- "korespondowalismy" chyba z pol h, jeszcze po tym jak opuscil serwer ;) Koles mial ponad 12 tys. nozy, ale widac bylo, ze to wylacznie dzieki czujnikowi ruchu a nie skillowi. Znozowal mnie raz w pierwszym meczu jak za kims bieglem i zatrzymalem sie zeby strzelic, ale potem w tym samym i kolejnych meczach dostal chyba z 10 kos (ja moze jeszcze ze dwie)  :) Byl razem z ziomkiem z klanu- tamten oberwal chyba jeszcze wiecej, do tego nogus tez ich cisnal- zabawnie bylo :) W ogole na poczatku to byly mecze, w ktorym zageszczenie wrogich czujnikow ruchu na metr kw. przekraczalo wszelkie dopuszczalne normy- doslownie sie czlowiek potykał o nie na kazdym kroku. Zle sie nozuje w takich warunkach  ;)

 

@Litwin: dobry pomysl, ale ja po miescie nie chodze w tym- lezy sobie w szufladzie normalnie, czasem tylko na chwile zaloze zeby przed żoną poszpanowac ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dobra, mam do was szczerą prośbę i pytanie. NIgdy w tej grze na serio nie zgłaszałem oszustów, bo najwzyklej nie było aż tak mocnych podejrzeń. Ale dziś w końću natrafiłem na gościa, gdzie jestem na prawie sto procent pewien że musiał czegoś używać, a konktetnie radaru albo widzenia przez ściany.

 

Sytuacja miała miejsce na kanałach CQ, i gość siedział w czołgu. Nie dało się przed nim uciec, mimo iż czasami traciło się go ze "słuchu". Celowo używałem AS VAL, celowo nie strzelałem. Potrafiłem przed nim uciec i schować się na obrzeżach gdzieś, w kanalizacji, w krzakach - ale on jak gdyby nigdy nic w końcu podjeżdżał i strzelał. Zdobywałem długo sam C, słyszałem że już jedzie i biegłem tam w stronę górki i lasów (nawet jakbym miał 3rd person view, to byłem za przeszkodami), ale on pojechał dokładnie tam i mnie zdjął. Podobnie gdy był blisko, to też zawsze wiedział w którą stronę uciekam (ale to można zwalić na skaner... którego w perkach nie miał, ale ponoć jest jakiś bug który pokazuje inne niż wybrane, więc pesymistycznie mogę przyjąć że zaszedł też). Na tej samej planszy był też inny czołgista, który miał lepsze ratio niż nawet ten podejrzany, ale tu akurat sądzę że gość po prostu był dobry. Musiałbym w battlelogu podejrzeć jego nick, jakiś na d i miał setny level. Raz go zdjąłem ;)

 

Podejrzany nazywa się moudy-17 i jak na kogoś o tak niskim levelu, miał dobre ratio. Potem jak mu napisałem że pewnie oszukuje, wyszedł z czołgu i parę razy zginął, ale do tego momentu miał jeden zgon i z 21 killów, z czego zgon był ode mnie gdy jakimś przypadkiem nie trafił mojego jihad trucka, zaklinował się na moście i oberwał od wybuchu. Chyba nie miał aima, jedynie widział po prostu ludzi gdziekolwiek by się nie chowali.

 

I teraz pytanie - gdzie mogę takie podejrzenie zgłosić?

Odnośnik do komentarza

Niżej zaznaczyłem, gdzie możesz donieść na gościa, ale wygląda, że to jakiś leszcz i miałeś po prostu pecha. Może ktoś Cię spotował i stąd wiedział gdzie jesteś. Druga sprawa, żeby Twój raport coś dał to musiałoby kilka osób napisać w jego sprawie - wtedy DICE coś z tym zrobi.

 

awwak2.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam takie pytanko- pod koniec każdej rundy jest rubryka z punktacja końcowa i od niedawna mam chyba jakiś blad bo w tej klasyfikacji mam np.5 tys punktow i jestem na drugim miejscu a gosc na pierwszym np 4 tys. Czemu koles który ma mniej punktow jest na pierwszym a ja wbijam na drugie. I o dziwo czesto mnie tak klasyfikuje ze mam najwięcej punktów z calej ekipy a wrzuca mnie na druga pozycje.Zdarzają wam sie takie cuda bo ja widzę tylko u siebie jak na razie.

Odnośnik do komentarza

Gościu podszywa się pod moud17, to jest nowe konto, i nagle zaczyna grać mega dobrze, i pod koniec nagle nie.

 

Jak się gra w to tak długo jak ja, to mniej więcej wiesz kiedy możesz być spotowany, a kiedy pies z kulawą nogą tamtędy nie chodzi bo są trzy posterunki zajęte i wszyscy stoją przy brzegu strzelajac w stronę nadpływających free fragów. Nie mam niestety nagrywarki wideo. 

 

Poza tym pecha to można mieć raz, dwa, ale nie przez całą rundę że gościu jeździ w najdalsze zakątki mapy i zdejmuje chowających się tam.

 

W każdym bądź razie thx za namiar, nic nie szkodzi mi z tej funkcji skorzystać, raz w trakcie grania w tą część można ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam takie pytanko- pod koniec każdej rundy jest rubryka z punktacja końcowa i od niedawna mam chyba jakiś blad bo w tej klasyfikacji mam np.5 tys punktow i jestem na drugim miejscu a gosc na pierwszym np 4 tys. Czemu koles który ma mniej punktow jest na pierwszym a ja wbijam na drugie. I o dziwo czesto mnie tak klasyfikuje ze mam najwięcej punktów z calej ekipy a wrzuca mnie na druga pozycje.Zdarzają wam sie takie cuda bo ja widzę tylko u siebie jak na razie.

w jakim trybie grales? Nie mistrz broni przypadkiem?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz trafilem na jakis Polakow grajac online. Jako ze ze skilem u mnie raczej srednio dostalem regularny wpie.rdol i chyba z 10 nozy. Nikt tak kos wlasnie nie sadzi jak rodacy hehe. No i widac ze sie komunikowali bo ciagle razem biegali itd. Nie zlicze ile razy wpadam do jakiegos pomieszczenia za typem a tam pieciu chlopa czeka. Rzucali sie jak szarancza na zielony listek ;)

Wole chyba grac z zagraniczna ekipa, poziom jakby bardziej wyrownany, albo to tylko moje odczucie, sam nie wiem.

to od kiedy ty grasz, ze dopiero teraz na Polakow trafiles??

wklej raport- ciekawe co to za jedni :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...