Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

panowie taka luzna gadka w klimatach bf:) czy wie ktos z was moze gdzie i czy w ogole mozna kupic gdzies mundur spetsnaz'u? jak tak bylbym niesamowicie wdzieczny za linki info:) ps najbardziej interesowalo by mnie camo do walki w terenie lesnym.

 

Wystarczy wejść na allegro nawet teraz są wystawione na sprzedaż, jedynie cena dość wysoka 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

panowie taka luzna gadka w klimatach bf:) czy wie ktos z was moze gdzie i czy w ogole mozna kupic gdzies mundur spetsnaz'u? jak tak bylbym niesamowicie wdzieczny za linki info:) ps najbardziej interesowalo by mnie camo do walki w terenie lesnym.

slyszalem, ze konkurencja w bankowosci sie mocno zaostrzyla, ale nie przesadzacie troche jednak?  ;)

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hehehe nie Tommi. W koncu mam troche wiecej czasu i zaczalem bawic sie w airsoft. Zrobila sie juz taka w miare pewna ekipa tu gdzie jestem, druzyna fajnych chlopow i bedziemy kompletowac sie na Spetsnaz. Zabawa przednia musze przyznac choc troche kosztowna z tego co widze jak czlowiek sie wkreci..na razie mialem pierwsze lepsze camo, ale zainwestowalem w bron wiec teraz trzeba zrobic juz na tip top reszte chyba warto;) a w bonusie macie foto z pierwszej potyczki:) w koncu bedzie wiadomo z kim gracie;)

http://imageshack.us/photo/my-images/822/5mlt.jpg/

Odnośnik do komentarza

masz troche racji...w tych krzaczorach jak sie skitralem to bylo okay ale gorzej jak wylazlem:) dlatego troche jeszcze pobiegam z AKM, obede sie z bronia a w miedzyczasie robie ghille suit i w planach zakup dragunova:) swoja droga czy moge gdzies sie dowiedziec jakie snajperki poza svd/vintorez sa na wyposazeniu ruskich?

Odnośnik do komentarza

Zabawa przednia musze przyznac choc troche kosztowna z tego co widze jak czlowiek sie wkreci..

Danielski, teraz juz nie ma tanich sportow czy hobby ogolem (chyba, ze zbieranie znaczkow). W co bys sie nie wkrecil bardziej, to zaraz z kasy trzeba wyskakiwac:

fotografia, narty/snowboard, paralotniarstwo, łażenie po gorach etc.- do wszystkiego specjalistyczny sprzet ci zareklamuja.

nawet jak (pipi)a po osiedlu chcesz pobiegac tylko, to oczywiscie powinienes miec specjalne buty do biegania, oddychajace (i robiace chooj wie co jeszcze) gacie i koszulke, do tego najlepiej jeszcze iPod + chip w podeszwie, zebys se kroki mogl policzyc i od razu do neta wrzucic zeby sie swojemu community pochwalic...

 

niedawno mnie rozwalilo, jak na stronki salewy i salomona bodajze wszedlem, zeby sobie buty do łażenia po gorach obczaic. Okazalo sie, ze nie ma juz najwidoczniej czegos takiego, jak zwyczajne łażenie po gorach- teraz jest:

 mountaineering, ice climbing, approach, technical hiking, fast hiking, trekking, light trekking, snowshoeing, via ferrata i backpacking (a i to pewnie nie wszystko).

 

w(pipi)ia mnie dzisiejszy swiat napedzany z kazdej strony przez marketing. Firmom (marketingowcom) zaczyna juz pomalu odpierd.alac, mam czasem wrazenie. Potem idziesz do sklepu chociazby po te cholerne buty i stoisz przez h przed sciana wystawowa zastanawiajac sie, co ty wlasciwie uprawiasz...

 

ok, koniec OT.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Danielski, liste masz tu www.imfdb.org/wiki/List_of_firearms_used_by_the_Armed_Forces_of_the_Russian_Federation

 

Sprawdz w necie jak wyglada z snajperka do asg, bo z tego co pamietam w irlandii wszystko powyzej 1 jula musisz rejestrowac na policji

 

O znalazlem:

7. What's the position with crossbows,

spearguns, paintball markers and airguns

such as air rifles?

Crossbows, spearguns and all airguns with a

muzzle velocity of over one joule (including

paintball markers) are legally considered firearms

and have to be licensed. You should apply for a

firearms certificate in the normal way.

 

www.justice.ie/en/JELR/Pages/Firearms_and_Ammunition_FAQ

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaq! Wielkie dzieki! kurde widze ze jednak wychodz moj brak obejscia z netem! co do limitow niestety jest to dalej. wiem ze chlopaki tutaj z asg staraja sie dogadac i wprowadzic ze dla snajperek bedzie rule 1.5 ale kiedy jak i gdzie i czy w ogole bedzie to mozliwe to nie wiadomo na razie. ale 1j ma tez swoje plusy wszyscy maja w miare rowne szanse, trzeba bardziej kombinowac myslec a nie jak w polsce wyscig na fps. dzieciaki kupuja tanie chinczyki robia upgrade i dochodzi do sytuacji ze malec na oglada sie call of duty i chce byc snajperem z gunem w ktorym ma ponad 500fps i pozniej moze byc tragedia. pomijam juz fakt ze dobry gnat z ograniczenie 328fps wali naprade na wystarczajca odleglosc wiec jest okay:)

Odnośnik do komentarza

No i?

Po pierwsze popatrz na aktywnosc w temacie BC2- max jeden post na pare mies., za pare chwil z BF3 bedzie to samo, zostanie tylko BF4.

Po drugie, w dziale BF siedza i gadaja i tak glownie te same osoby, niezaleznie od gry i platformy, a te i tak sie przewijaja i mieszaja w roznych rozmowach. Inna sprawa, ze za pare mies. wszyscy tutaj i tak na tej samej platformie w ta sama gre bedziemy grac- po co to rozdrabniac?

No i po trzecie, to sa luzne gadki, wiec co za roznica?

 

ja rowniez jestem jak najbardziej ZA propozycja Ziela.

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

My wczoraj kopalismy tylki germancom z dumnie brzmiacego klanu GWFe (German War Fighter's) na ich wlasnym serwerze  :) Momentami bylo ostro:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/4/107749376/305322836/
Oczywiscie komplet ich blach ozdobil moja kolekcje :] (dla pewnosci wzialem po kilka sztuk ;) )
nie wiem, ile czasu uplynie, zebym w BF4 takie wyniki (i taki fun) mial...

ale i tak to, co mi najbardziej zapadnie w pamiec z tego wieczoru, to chyba bedzie polski celebryta michael strawberry vel. michal wisniewski  :rofl2:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

masz troche racji...w tych krzaczorach jak sie skitralem to bylo okay ale gorzej jak wylazlem:) dlatego troche jeszcze pobiegam z AKM, obede sie z bronia a w miedzyczasie robie ghille suit i w planach zakup dragunova:) swoja droga czy moge gdzies sie dowiedziec jakie snajperki poza svd/vintorez sa na wyposazeniu ruskich?

Myslisz,ze kupowanie Snajperki do asg jest tanie? Do tego caly ubior snajpera...

Nie chce nic ci mowic,ale dobre,porzazdne snajperki sa naprawde drogie.Nie chcesz miec chyba zasiegu karabinu szturmowego,do tego pewnie przy bliskich odleglosciach bedziesz musial uzyc pistola.

Ile fpsow bedzie maila twoja snajpa?

Odnośnik do komentarza

DVS od real sword to koszt okolo 400e wiec dramatu nie ma jako ze juz wlazlem w te hobby to szykuje sie na koszty. Problemem jest prawo irlandzkie ktore ogranicza wszystkie bronie do 328fps wiec tutaj bedzie bardzie czajenia sie  bo przeciez zdaje sobie sprawy ze przewage bede mial zerowa przy obecnym prawie nad ludzmi z assault rifle... na razie biegam z AKM zmieniam lufe teraz na promyka, czekam na gumke hop up. placzu nie ma przynajmniej leciec bedzie prosto no i wykonanie to poezja..wzialem AKM od LCM i naprawde polecam drewno metal bajka... teraz czekam na zamowiony mundur plus naszywki spetsnazu (na razie biegam w zwyklym woodland pixel camo). Ghille bede robil sam ze wzgledu na to ze te ktore ogladalem to jednak nie to co chce. tutaj zostawie na "sajcie" i poczekam jak pospadaja na siate liscie, dolepie troche jakis plastrow w zielonawym kolorze etc. zobaczym co z tego wyjdzie..na pewno sie pochwale wsrod beefowej braci;) co do hand gun to na chwile obecna mam usp compact umarex'u i musze powiedziec ze poezja:) (ale jako ze robie sie na ruska wiec bede szukal moze makarova) na chwile obecna jedyny problem to to ze mam wade wzroku (nie widze z daleka wada to jakies 2.5 przez wlasnie cholerna robote a pozniej calonocne pogrywanie na konsoli z wariatami) szukam czegos sensownego bo niestety okulary pod goglami to jakas porazka..myslalem o ESSach ale musze jesczze pocztac opinie podobno mozna wrzucic jakies podkladki tam ze swoimi szklami korekcyjnymi wiec jak juz bede wiedzial wszystko to bede rozwazal zakup. Tez ciupiesz w AS?

Odnośnik do komentarza

My wczoraj kopalismy tylki germancom z dumnie brzmiacego klanu GWFe (German War Fighter's) na ich wlasnym serwerze  :) Momentami bylo ostro:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/4/107749376/305322836/

Oczywiscie komplet ich blach ozdobil moja kolekcje :] (dla pewnosci wzialem po kilka sztuk ;) )

nie wiem, ile czasu uplynie, zebym w BF4 takie wyniki (i taki fun) mial...

 

ale i tak to, co mi najbardziej zapadnie w pamiec z tego wieczoru, to chyba bedzie polski celebryta michael strawberry vel. michal wisniewski  :rofl2:

 

Ten serwer to porażka. Chciałem z Wami pograć, ale po trzecim kicku za nic dałem sobie spokój. Chyba admina denerwowałem hitlerowca jeabnego :verymad:

Poza tym, Kabotyn 72-16 i żadnej baretki za kosy? Tommi tylko jedna? Widzę, że robicie postępy w terapii odwykowej.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Wada to rozumiem -2,5 w samej sferze, bez cylindra? Nie myślałeś nad socz. kontaktowymi na czas zabaw w chruśniakach? Nie parują jak okulary, które trzeba traktować dobrą anty fog chemią lub wybulić na podatne na zarysowania (stosunkowo miękkie są) nigdy nie parujące socz. okul. (w polszy ok 400 zł za parę)

Jeśli kontakty mają być używane okazjonalnie spokojnie wystarczą jednodniowe, odpada zabawa z płynami, pojemniczkami i czyszczeniem. Otwierasz, zakładasz, wieczorem wywalasz z nonszalancją (zdradzającą kompletny brak poszanowania dla środowiska naturalnego oraz absolutne lekcewarzenie spraw zw. z ekologią i gospodarką odpadami) do śmietnika hehe ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...