Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

to nowe double xp to jest MOC!! 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/4/396768457911792512/305322836/

13 (!!!) unlockow do łodzi bojowej w jednym meczu  :shok:

  :thanks:  DICE 

potem jeszcze kilka minut w kolejnym meczu i pojazd w moze jakies pol h zrobiony :] w ogole ta łódź jest niesamowita- dzialko glowne kosi piechote jak minigun dzungle w predatorze :D zarabiste, filmowe akcje sa tez jak sie walczy z inna łodzią albo heli (zwlaszcza juz w czasie sztormu na poteznych falach). Do momentu jak wsiadlem w ten pojazd to byla dla mnie najmniej grywalna mapa- teraz jest swietna, a jak jeszcze bedzie 64 typa to dopiero sie bedzie dzialo :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

musieli byc ogarnieci w tej lodzi po prostu.

jak sa dobrzy piloci i slabi plywacy to lodz tez nie ma szans

 

ta lodz jest swietna do gry skladem:

wbija sie cala ekipa, jest sternik, operatorzy dzialek, do tego naprawiacz/namierzacz z tylu, dobra komunikacja, spotowanie, zaznaczanie celow przez dowodce i przejmowanie ich, odpowiednie manewry, ustawianie sie itd. ...no i to uczucie MOCY jak robisz rozpierduche rozwalajac wszystko dookola :)

 

poezja :D dla mnie to chyba najlepszy wynalazek w tej grze jak dotad :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie,ze w bf4 wszystko bedzie wpadac szybciej. Setny level bedzie wpadal w max.230h co w sumie jest dobra iloscia godz. +500h w bf3 to jednak byla przesada.

 

Karol,nerf pewnie bedzie w patchu tylko z jednej skrajnosci w druga po patchu lodz bedzie do niczego.

Odnośnik do komentarza

Tommi, ale nie uważasz, że to jest przesada z tyloma unlockami w jednym meczu? Przecież to psuje fun i radość z odkrywania powoli, mozolną robotą nowych dodatków. 

Gesior, przesada to jest jak jakies typy w 4 dni po premierze maja ok. 100h na koncie- jak ludzie tacy jak my mieliby z nimi rywalizowac, gdybysmy mieli miesiacami odblokowywac wszystko?

 

jak widać Tommi musi mieć co chwila jakiś unlock by mu gra się podobała  ;)

 

To nie długo przestanie grać w BF4 :)

 

no wlasnie zupelnie na opak to odbieracie, wiec krotko wyjasnie:

podobnie jak Zaq uwazam, ze dobrze jest, ze szybciej sie wszystko odblokowuje. Ja nie gram dla unlockow i nie pozostaje przy grze tylko tak dlugo, jak dlugo mam jeszcze cos do odblokowania. Moim celem jest jak najszybciej miec wszystko odblokowane ale wylacznie po to, by miec pelen wachlarz mozliwosci w walce i moc sobie swobodnie dobierac sprzet stosownie do mapy czy sytuacji w meczu. Dla mnie odblokowywanie wszystkiego na poczatku to jest mozolna robota, ktora po prostu musi byc odwalona (dlatego ciesze sie, jak udaje sie to szybko) i etap, w ktorym przewage maja ci, ktorzy moga sobie pozwolic na napieranie na okraglo, a prawdziwy fun i wyrownanie szans zaczyna sie dopiero pozniej.

 

Przyznaje, jeszcze jakis czas temu w trakcie BF3 tez myslalem, ze to glownie unlocki sa tym, co potrafi przykuc do gry na dlugo, ale z czasem (jak mialem juz wszystko i dalej gralem kolejne setki h) zrozumialem, ze to bzdura: o tym, jak dlugo siedzi sie przy danym tytule decyduje przede wszystkim GRYWALNOŚĆ zwana tez MIODEM. Jak tego nie ma, to zadne unlocki i inne pierdy nie pomoga.

 

Rzekłem.

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mi sie one podobaja, sa naprawde zroznicowane:

- zmienna pogoda (mapa ze sztormem)

- zmienna pora dnia (brzask)

- do tego to cale levolution ktore moze nie wiadomo jakiego wplywu na rozgrywke nie ma, ale po prostu dodatkowego smaczku jej nadaje (jak cie np. ktos wkur.wia kampiac ciagle na B na szanghaju, to po prostu rozwalasz caly budynek i czesc :])

- wielopoziomowe, np. na tej mapce popowodziowej mozna smigac na dole pojazdami albo na dachach budynkow toczyc zupelnie inna walke

- niektore troche przypominaja mi mapki dlc z BF3

- ogolnie srodowisko wodne daje nowe mozliwosci i wzbogaca rozgrywke (swietne sa np. starcia lodzi z helikopterami)

 

takze ja mam ogolnie bardzo pozytywne wrazenia co do designu map- i to juz teraz, a jestem pewien, ze przy 64 graczach to dopiero zupelnie inne doswiadczenie bedzie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam, nie wytrzymam chyba by po premierze jeszcze się wstrzymywać czy aby warto, już mnie skręca, a prawy palec wskazujący jakoś tak dziwnie sam się zaciska xD Zaprzestaję czytać ten temat...

 

podbijam też już mam głód.

 

co do unlocków - tommi idealnie też oddał moje odczucia .Początkowo bardzo lubię jak idą szybko unlocki, nienawidzę walczyć z karabinem z muszką jak kolo obok ma już x4 albo reddota. Im szybciej wszystko odblokuję, tym lepiej będę się bawić. Mnie z unlocków najbardziej dobija zawsze to, że lubię mieć chociaż jedną gwiazdkę z każdej broni, a to czasami powoduje skręt kiszek bo i ratio spada i nerwy puszczają  a wszystko przez jakieś bez sensowne postanowienie. 

Odnośnik do komentarza

Spoko Tommi, wszystko dla drużyny! Huuuuaaaaa! ;-)

 

Czy jak się otworzy kuferek szczęścia i będzie tam mnożnik XP to trzeba go podczas tej samej sesji wykorzystać? Tydzien temu odblokowalem dwa kufry, w jednym byl bonus, zostawiłem go na później, odpalam wczoraj bf-a i wcielo mi jedna skrzynke wraz z boostem do punkciorów... wtf?

Odnośnik do komentarza

Czy jak się otworzy kuferek szczęścia i będzie tam mnożnik XP to trzeba go podczas tej samej sesji wykorzystać?

nie trzeba- ja dopiero wczoraj czy przedwczoraj pierwsze zuzylem, a otworzylem je zaraz przy premierze.

po dolaczeniu do meczu wciskasz start zeby wejsc do menu i potem kwadrat- wyswietla Ci sie lista dostepnych boostow, ktore masz do wykorzystania, wybierasz sobie ktorys, potwierdzas X i zegar  zaczyna odliczac godzine czasu gry.

 

PS: te boosty to jedyne, co uzyteczne w tych calych battlepackach- reszta do dla mnie totalny crap. Ciagle mi tam wrzuca jakies smieci do broni ktorych albo nie mam, albo mam ale nie uzywam, albo nie mam i nie mam zamiaru uzywac nawet jak bede je mial. Jeszcze nic nie dostalem do pukawki, ktora cos strzelam. Do tego jakies gow.niane obrazki zolnierzy do profilu, ktorych i tak nikt nie rozroznia, albo dodatkowe elementy do emblematow dla lubiacych sie spuszczac nad nimi.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...