Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

dobra, nawalnica sprzedana- nie myslalem, ze sie ludzie tak rzuca na to, az musialem przed czasem konczyc :)

 

w ogole wystawialem cos pierwszy raz odkad allegro zmienili i jedna bezsensowna rzecz mnie uderzyla (i spowodowala zamieszanie z kolejnym wystawianiem przedmiotu itd.), ktorej zdaje sie nie bylo wczesniej:

 

"Licytacja z opcją Kup teraz!

Opcja Kup teraz! znika:
- jeśli nie określiłeś ceny minimalnej, a pojawiła się pierwsza oferta kupna;
- w ofercie z ceną minimalną, kiedy cena minimalna zostanie osiągnięta."

 

Idiotyzm.

Odnośnik do komentarza

tak już jest od dawna bodajże. z 2 czy 3 lata temu, jak w końcu musiałem przeczytać regulamin, bo co zbyt często przychodziły rachunki za allegro (na 20/30 zł), a wszystkie aukcje wystawiałem za 5 groszy, okazało się, że naliczają grubą prowizję od sprzedaży. wtedy tego jeszcze nie wiedziałem. a to co napisałeś, jeśli dobrze pamiętam, też było zawarte, ale łapy nie dam sobie uciąć.

Odnośnik do komentarza

szczesliwy kupiec ma problemy z realizacja kodu- ktos wykorzystywal tutaj tez ten kod (dlc z preordera, dla przypomnienia)? Dzialalo wszystko czy byly jakies utrudnienia?

 

e: @Zielu: wystawilem z cena wywolawcza 1 PLN, dzis w licytacji podskoczylo szybko do 29, a poszlo za 39 zl od reki (tzn. jeden gosciu byl napalony, wiec skrocilem aukcje, pierwotnie miala sie w piatek konczyc). Jak chcesz opchnac, to wystaw to od razu, bo chyba troche osob ma cisnienie, zeby na premiere od razu sciagnac.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tylko po co im kod na już jak bez premium zadziała za dwa tygodnie?

o (pipi)a, nie ma tu emota nalezycie oddajacego facepalma, ktorego powinienem teraz zrobic  :wallbash:

 

masz oczywiscie racje, Pryx- na smierc o tym zapomnialem. ...a ja od 3h mailuje z typem, wysylam mu screeny z mojego pss, tlumacze, dociekam itd... Wstyd... :ph34r:

 

Tommi ten zapis w regulaminie allegro o Kup teraz ma na celu większy zarobek dla allegro (za cenę minimalną jest dopłata)

no, zlodzieje krzycza za ta opcje 5 PLN! Zwykle wystawienie 0,10 PLN a doplata za Kup teraz! 5 PLN (!!!). Dlatego odwolalem aukcje i wystawilem to jeszcze raz z samym tylko Kup teraz! wyslawszy gosciowi linka- tym sposobem tylko 0,10 PLN mam do zabulenia. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...