Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy się nad tym nie zastanawiałem. Dali dopalacze to je włączyłem. Teraz pewnie zrobiłbym to samo bo gdybym wbił setę po 180 czy 200h to niewiele by to zmieniło.

 

dla porównania:

 

BF:BC2: średnio 285-300 godzin

BF3: średnio od 350 godzin minimum (chyba, ze ktoś kupił później i leciał Metro 500% 24/7, ale to było możliwe dopiero od któregoś momentu), średnia to w zależności od źródła i wypisów graczy około 400h

BF4: 200 godzin w zależności od SPM (wg forumka battlelog i tamtych wpisów ludzie nie odpalając boostów mają 220h na liczniku)

 

 

 

 I noticed that you get a lot more points for spawns, spots and all other things. There are more medals and ribbons to assist you. Service stars aren't too hard to get compared to BF3 (points needed aren't too high) and XP bonus and XP events are all over the place. To add to this, you only need 14,400,000 score for highest rank which is a whole 10,000,000 score less than BF3. What happened to making this game last long by ranking up? 

 

I guess level 100 won't feel like such an achievement.

 

o czym my rozmawiamy.

 

żeby nie było, ja nie krytykuję, bo dla mnie  to i tak wysokie progi i wbicie setki = podjara, chodzi mi o to, że nie widzę tutaj winy graczy tylko jednak developerki. 

Odnośnik do komentarza

BF3: średnio od 350 godzin minimum (chyba, ze ktoś kupił później i leciał Metro 500% 24/7, ale to było możliwe dopiero od któregoś momentu), średnia to w zależności od źródła i wypisów graczy około 400h

 

you only need 14,400,000 score for highest rank which is a whole 10,000,000 score less than BF3.

 

żeby nie było, ja nie krytykuję, bo dla mnie  to i tak wysokie progi i wbicie setki = podjara, chodzi mi o to, że nie widzę tutaj winy graczy tylko jednak developerki. 

 kozbinio, znowu jakies dziwne informacje podajesz ;) Po kolei:

- w BF3 ludzie na tym forum potrzebowali srednio minimum 600h. Nikt tutaj chyba nawet nie zblizyl sie do 400h (a mamy tu paru mocnych zawodnikow), a co dopiero jako srednia to podawac...

- zdobycie 100 lvl w BF4 wymaga z tego co pamietam ok. 8,4 a nie 14,4 mln pkt (nie wiem, ile dokladnie te dodatkowe 10 lvl wymaga, ale raczej nie 6 mln)

 

Rowniez zeby bylo jasne:

ci, ktorzy zdobyli juz setke na boostach i tak maja moj wielki szacunek, bo zrobili to znacznie szybciej niz inni (tez boostujacy), zreszta ja przeciez nikogo za uzywanie boostow nie krytykuje. To wymaga duzego skilla i kropka.

Mnie tylko wkurza hipokryzja polegajaca z jednej strony na korzystaniu z boostow, a z drugiej na jechaniu po grze czy delevoperze, ze je wprowadzili- nic wiecej. Jak z nich korzystasz, to ich nie krytykuj, a jak je krytykujesz, to z nich nie korzystaj- tylko tyle. Troche pieprz.onej konsekwencji.

 

PS: Pare tyg. pierwsze osoby, ktore przekroczyly 40 lvl mowily, ze od tego momentu 80 tys./lvl potrzeba. Wczoraj zwrocilem uwage przy wbiciu 51, ze kolejny jest dopiero za 90 tys. Nie wiem, czy cos zmieniali w tym w miedzyczasie?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

masz rację tommi co do tych godzin, zwracam, honor. Z tego co widzę, patrzyłem na czas zdobycia 100lvl na PC gdzie mają SPM 800~900 stąd wpada im to dużo szybciej. Tym bardziej jednak przyznać trzeba, że różnica między 600 godzin a 150 godzin mcluskiego jest, no tak jakby na to nie patrzeć, czterokrotna...

 

grubo.

 

na mnie wrażenie robią też zawodnicy, którzy mają wbite gwiazdki za każdą broń. Czyli kolo ma wysoki level i jednocześnie obite minimum 100 killi każdą pukawką. dla mnie to też fajny patent na nudę - co 100~200 killi zmiana gnata i jazda dalej :D

Odnośnik do komentarza

Gesior sie w tym lubuje ;)

 

bo to świetna zabawa jest. za czasów BF3 wbiłem gwiazdki w 43. pukawkach, tylko do PDW-R miałem większą słabość wbijając ponad 1k. 

Teraz chyba idę podobnie, bo chwilę pograłem AK i jakoś tak mnie naszło na zmianę na SCARA, patrzę a tam na AK mam właśnie coś koło 150 killi wbite :D

Odnośnik do komentarza

na mnie wrażenie robią też zawodnicy, którzy mają wbite gwiazdki za każdą broń. Czyli kolo ma wysoki level i jednocześnie obite minimum 100 killi każdą pukawką. dla mnie to też fajny patent na nudę - co 100~200 killi zmiana gnata i jazda dalej :D

 

Nasz plutonowy kolega Kuba POLAND121 postawił sobie za cel zrobienie blachy z każdej broni (500 killi) i zaliczenie wszystkich medali (łącznie z tym za air superiority!). Skubany prawie dał radę bo brakuje mu tylko kilku pukawek. Oczywiście przy okazji stuknął wszystkie assignmenty :)

 

Kto ciekawy to zapraszam:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/POLAND121/weapons/214518199/ps3/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/POLAND121/awards/214518199/ps3/

 

To wszystko w BF3 ofkors.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

 

na mnie wrażenie robią też zawodnicy, którzy mają wbite gwiazdki za każdą broń. Czyli kolo ma wysoki level i jednocześnie obite minimum 100 killi każdą pukawką. dla mnie to też fajny patent na nudę - co 100~200 killi zmiana gnata i jazda dalej :D

 

Nasz plutonowy kolega Kuba POLAND121 postawił sobie za cel zrobienie blachy z każdej broni (500 killi) i zaliczenie wszystkich medali (łącznie z tym za air superiority!). Skubany prawie dał radę bo brakuje mu tylko kilku pukawek. Oczywiście przy okazji stuknął wszystkie assignmenty :)

 

Kto ciekawy to zapraszam:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/POLAND121/weapons/214518199/ps3/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/POLAND121/awards/214518199/ps3/

 

To wszystko w BF3 ofkors.

 

 

meeega.

 

choć zero killi MAVem to dyskwalifikacja, prawda kaczor?

Odnośnik do komentarza

Ja polecam zagrać ludziom w MOH Frontline z tego dodatku do MOH na PS3,myślałem ze to ja jestem tak dobry teraz,jaka obłuda,stare gry nadal potrafią powalić trudnością,no i nie ma checkpointów.

 

Zrobiłem tam platynę (jak dobrze pamiętam chyba była) właśnie po to żeby poczuć znów co to kiedyś znaczyło trudna gra, a nie te dzisiejsze samoprzechadzacze. Miodek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Redakcja gram.pl porównała BFa na PC i PS4. Obydwie platformy razem z zakupem pięciu gier miały się zmieścić w tej samej cenie - 3200zł. IMO zyskuje tu PC bo ma tańsze gry, mogli porównać PS4 z PC za 1800 zł. Po pierwszym teście widzowie zaproponowali by do PC wsadzić lepszą kartę kosztem słabszego procesora. Pal licho z tym, w każdym razie PS4 dwukrotnie radziła sobie lepiej niż "budżetowy" PC kosztujący niecałe 2600 zł, który chrupał. Nie piszę tego po to by udowadniać wyższość jednej platformy nad drugą, bo mam to gdzieś, ważne, żeby grać, a nie doszukiwać się kilku klatek na sekundę więcej czy podnosić larum bo gra zaliczyła chrupnięcie. To nie był bardzo poważny test, ot porównanie dwóch platform, wyszło całkiem zgrabnie, więc warto obejrzeć

 

pierwszy filmik z BF4 - http://tvgry.pl/?ID=3962

drugi po zmianie kofiguracji - http://tvgry.pl/?ID=3980

Link do całej akcji - http://tvgry.pl/temat.asp?ID=95

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie takie samo podejście. Ostatnio próbowałem pogrywać w Planetside 2 na kompie. Totalna masakra, już nie potrafię tak grać. Męczenie się na niewygodnym krześle z myszką i klawiaturą, którą trzeba położyć na stabilnym podłożu i gapienie się na monitor z bliska podczas grania to nie moja bajka. Nie wyobrażam sobie gry z klawiaturą i myszką przed TV na sofie. Trzeba by było przemeblowanie robić za każdym razem i tworzyć w okół telewizora centrum dowodzenia jak ze Star Trek'a.

 

W przypadku Battlefielda 4 na PS4 głównie jestem zajarany tym, że gra nie jest już tak okrojona jak BF3 i BF4 na PS3 ilością graczy i wielkością map.

Odnośnik do komentarza

kurde, nie moge cos z tych chin wyjsc- te mapy maja w sobie cos takiego, ze mimo iz mam wrazenie ze punkty leca na nich znacznie wolniej niz na podstawce, to jakos zwyczajnie fajnie sie gra na nich.

Moze zwyczajnie rzecz w tym, ze na podstawce spedzilem juz ponad 65h a to cos swiezego jest, ale moze to rowniez na mnie ta magia dziala, ktora wszyscy w BC2 widzieli, a do ktorego te mapki sa ciagle porownywane.

 

Premiera chin dla nie-premiumowcow dzisiaj jest w ogole?

Odnośnik do komentarza

fajne, fajne, mi sie podobaja. Ty jeszcze nie sciagnales w ogole czy masz tylko nie zagrales jeszcze?

wieczorem sie oczywiscie melduje, choc nie wiem, czy z hs- praktycznie od weekendu tylko samych sluchawek uzywam, bo mi rodzina troche choruje i spi niespokojnie i nie chce ich pobudzic niepotrzebnie.

 

Ja sie ogolnie ostatnio fajnie zorganizowalem, musze powiedziec: od ostatniego piatku gdy wyszarpnalem ps4 gram nieprzerwanie codziennie, funkcjonujac przy tym bez zadnych problemow. Cala tajemnica- jak to zwykle w zyciu bywa- w zachowaniu umiaru ;) Codziennie wieczorem sie wbijam na serwery trzymajac sie jednej zasady: ok. polnocy koncze i ide spac. Jak mam do tego czasu tylko godzine- to gram godzine, jak dwie- to gram dwie itd. Tym sposobem zaliczam zawsze te ok. 6h snu, ktorych potrzebuje do normalnego funkcjonowania- zmeczenie sie nie nawarstwia, nic na tym nie cierpi, a ja nie musze ze swojej kochanej uzywki rezygnowac ;)

 

Z innej beczki: jaki karabin dla wsparcia i zwiadowcy polecacie (dla zwiadowcy normalny automat- nie zadne snajperki)?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...