Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

masakra jak szybko Wam to idzie. W sensie z jednej strony, że jesteście dobrzy (elyta Polski wg Battleloga), z drugiej strony mega regres trudności i kolejnych leveli względem poprzednich tytułów. Wbić 50tke w BC2 to trzeba było mieć jaja, cierpliwość i dużo godzin, w BF3 w pewnym momencie tez szło wolniej. A tutaj? 150 godzin i setka? WTF?

Odnośnik do komentarza

hmm, pozwolcie ze zapytam:

 

moze sie myle, ale te boosty chyba same sie nie wlaczaly? Jak Wam one psuly radoche i satysfakcje z progresu czy setki, to po cholere je odpalaliscie? Ktos Wam bronil ciulac mozolnie punkty przez 500h zamiast przez 150? Trzeba bylo je olac i potem moglibyscie nosic dumnie podniesione glowy chwalac sie wszem i wobec, ze jako jedyni twardziele bez tego zrobiliscie orla...

 

Bez obrazy, ale skoro z nich sami na maksa korzystaliscie, to powiniscie teraz siedziec cicho i oszczedzic sobie tego typu tekstow... A nie najpierw (pipi)a na zlamanie karku jeden przez drugiego, byle szybciej ta setke zdobyc, a potem placz, ze za szybko i ze boosty be.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

hmm, pozwolcie ze zapytam:

 

moze sie myle, ale te boosty chyba same sie nie wlaczaly? Jak Wam one psuly radoche i satysfakcje z progresu czy setki odbieraly, to po cholere je odpalaliscie? Ktos Wam bronil ciulac mozolnie punkty przez 500h zamiast przez 150? Trzeba bylo je olac i potem moglibyscie nosic dumnie podniesione czola chwalac sie wszem i wobec, ze jako jedyni twardziele bez tego zrobiliscie orla...

 

Bez obrazy, ale skoro z nich na maksa korzystaliscie, to moim zdaniem powiniscie teraz siedziec cicho jesli chodzi o tego typu teksty...

 Dodał bym jescze że nie potrzebnie  konsole odpalałem  jak przez tydzien było dla wszystkich 2XP. Następnym razem jak znajde 100 zł na ulicy tez nie podniose bo za latwo by mi było.

Odnośnik do komentarza

raz mialem wczoraj zarabista akcje na tej pustynnej mapie w chinach:

ogolnie caly mecz zabawialem sie jezdzac motorem po obrzezach mapy i koszac kamperow. Raz zeskoczylem z motoru, ale ktos typa zastrzelil, a w miedzyczasie jakis kolo od nas zaczal sobie zakladac C4 na moj motor. Zanim skonczyl, to zdazylem na niego z powrotem wsiasc i odjechalem. Kolo chyba sie sfrustrowal, bo odpalil ladunki :) Zadnych obrazen nie odnioslem, ale wyrabalo mnie w powietrze jak z katapulty, ze przelecialem chyba pareset metrow, jak w jakims nitro circus  :D Szczesliwie wyladowalem w poblizu czolgu, niedaleko ktorego byl kolejny kamper :D

 

Niestety nie nagrywalem tego- od dzis standardowo wlaczam nagrywanie na poczatku grania  ;)

 

w ogole to ciagle zapominam, ze w BF4 kierowca czolgu jadac sam nie ma skanera okolicy- poprobuje sobie kiedys podchodzenie ich i robienie im kuku na rozne sposoby :) Ta pustynna mapa sie swietnie do tego nadaje, bo ludzie czesto kampia czolgami na niej, ustawiajac sie na jakies skale i prujac w dol w kierunku flag.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

hmm, pozwolcie ze zapytam:

 

moze sie myle, ale te boosty chyba same sie nie wlaczaly? Jak Wam one psuly radoche i satysfakcje z progresu czy setki, to po cholere je odpalaliscie? Ktos Wam bronil ciulac mozolnie punkty przez 500h zamiast przez 150? Trzeba bylo je olac i potem moglibyscie nosic dumnie podniesione glowy chwalac sie wszem i wobec, ze jako jedyni twardziele bez tego zrobiliscie orla...

 

Bez obrazy, ale skoro z nich sami na maksa korzystaliscie, to powiniscie teraz siedziec cicho i oszczedzic sobie tego typu tekstow... A nie najpierw (pipi)a na zlamanie karku jeden przez drugiego, byle szybciej ta setke zdobyc, a potem placz, ze za szybko i ze boosty be.

 

nie kumam - czyli miał nie grać bo było narzucone od góry podwójne HP? że jak? to nie chodzi tommi o to, że im było łatwo, tylko o to, że WSZYSTKIM GRACZOM JEST ŁATWIEJ i "nie granie" podczas boostu nie ma tutaj nic do rzeczy. Zmieniła się elitarność tego setnego orła. To, ze ktoś z nas będzie go zdobywać 500 godzin nie zmienia faktu, że inni zrobią to w 120.

Pamiętacie to wrażenie jak wchodziło się na serwer w BC2  i nagle "o (pipi)a to pograliśmy" w przeciwnej drużynie 4-ch gości miało 50ty level?. Każdy wiedział, ze to oznacza możliwy srogi wpyerdol (nie zawsze of cors, ale jego prawdopodobieństwo rosło), a tutaj? Kolesie mają nabite już 107 levele i czy jest jakieś przejęcie? Nie bardzo.

 

tommi konsola nagrywa cały czas, po dobrej akcji po prostu naciśnij share i już masz zapisane ostatnie 15 min rozgrywki. nie musisz nic uruchamiać. 

Odnośnik do komentarza

 

tommi konsola nagrywa cały czas, po dobrej akcji po prostu naciśnij share i już masz zapisane ostatnie 15 min rozgrywki. nie musisz nic uruchamiać. 

 

Niekoniecznie. Wczoraj chciałem wrzucić filmik z niezłą akcją na Locker (odradzam się, nie mam broni, przede mną czerwony trójkąt, nagle dostaję w łeb i na killcamie widzę jak pojawia się przeciwnik i robi moonwalk'a :) ), niestety po kliknięciu share widziałem ten fragment, ale jak chciałem go wysłać chwilę później to zniknął. Zapisany plik kończył się dużo przed tym co chciałem wysłać. Sorry, ale ja nie czaję tego nagrywania. Kiedy już myślałem, że wiem o co chodzi to robię coś takiego jak wczoraj...

Odnośnik do komentarza

w ogole to ciagle zapominam, ze w BF4 kierowca czolgu jadac sam nie ma skanera okolicy- poprobuje sobie kiedys podchodzenie ich i robienie im kuku na rozne sposoby :) Ta pustynna mapa sie swietnie do tego nadaje, bo ludzie czesto kampia czolgami na niej, ustawiajac sie na jakies skale i prujac w dol w kierunku flag.

 

Och jak ja uwielbiam podkladać c4 na żelastwo! Najlepiej jak dorwę nieostrożną załogę gdzieś między budynkami czy skałami, z dzikim okrzykiem rzucam się na czołg z okien lub wyżej położonej skały, z C4 w dłoni, naklejam te wybuchowe stickery i (pipi)m  w podskokach krzycząc allah akbar! hehe

Odnośnik do komentarza

nie kumam - czyli miał nie grać bo było narzucone od góry podwójne HP? że jak?

chodzi o boosty, nie o double xp, bo to je sie wlacza samodzielnie.

 

to nie chodzi tommi o to, że im było łatwo (...) "nie granie" podczas boostu nie ma tutaj nic do rzeczy.

Ja tam wyczytalem co innego:

te boosty zepsuły radochę ze zdobywania 100 wrony! Dużo bardziej cieszą mnie 50 i 100 w poprzednich częściach BeeFa.

model z Bf3 dawał mi więcej satysfakcji.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...