Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

hehe, do czego to doszlo- wczoraj wpadlo mi wiecej killi minami przeciwpancernymi, niz nozem :D

 

Sorry pamowie że tak wczoraj zniknąłem ale syn mi się obudził z płaczem, brzuch go bolał i trochę zedzło zanim znowu zasnoł.

jakas epidemia chyba- moja corka ostatnio to samo miala (w ktorys dzien trzy razy zwymiotowala do tego), w przedszkolu mowia ze duzo dzieci to dopadlo (wirus jakis ponoc).

Odnośnik do komentarza

e, ale mała bomba to wesoła zabawa jest (5vs5)

 

danielskii, ja chyba mam coś zyebane z powiadomieniami, bo ni ch,uja ich w trakcie gry nie widzę. Potem koło 01.30 ja wyłączem plejkę to widziałem, że 26 minut temu (czyli koło pierwszej) wysłałeś mi inwajt. 

 

a ch,uj narazie i tak dalej ciągnę jako kamp szmata.

Odnośnik do komentarza

Danielski farmazonów naopowiadał, że ta "duża" bomba to takie frykasy, a to chuynia z grzybnią jest. Nie to co kameralna minibomba dla elity garbatych hybryd.

 

Kto grał rusha na świńskich mapach? Ja się chyba nigdy do conquesta nie przekonam mimo, że mapy ładne i "dobre" to potrzebuje szybszej akcji. No ale nie jest już jak w podstawce, że conquest mnie męczył, także nie wyrzucam ich z jadłospisu bo jakiś fun dają, muszę tylko nad nimi popracować.

 

Aaaa w ogóle co mi się w domu porobiło xD Moja ABSOLUTNIE NIEGRAJĄCA dziewczyna pyta mnie się dzisiaj ile drugi pad do pleja kosztuje i czy tyle samo chcą za czerwony i czy mikołaj dałby radę jej dorzucić pod choinkę takowy, a do tego tą grę ze smokami (puściłem jej niedawno trailer Trine 2)... W święta kobiety też mówią ludzkim głosem xD

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem Premium. Nienawidzę DICE, EA i siebie :verymad:

ehehe, wiedzialem, ze sie zlamie  :devil:

to co, dzisiaj chiny?  :D

 

 

Niewiarygodne, wczesniej tommi byles ortodoksyjnym wyznawca Close quarter w BF3, a teraz non-sto "chninszczyzna". Ogromne mapy, pojazdy, i ogolnie rozpierducha wszystkim co dysponuje wspolczesne pole walki made in China. Podobno kobieta zmienna jest, bo tak brzmi prawda absolutna o plci pieknej. Jednak chyba sa od tego wyjatki. )

Odnośnik do komentarza

ja już się narobiłem w tym roku hehe

 

edit.

 

przeglądałem raporty bitewne i znalazłem takie coś 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/414883626526471552/285616190/

 

najwięcej reanimacji w rundzie hehe

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

 

@ Pryx and Zielu. wiem ze czekacie na 2ga czesc Hobbita. Powiem tak warto:) co mi sie podobalo to duza czesc filmu jest dosc mroczna jak pierwsza czesc wladcy no i ta elfka. Szarpalbym jak cygan koze w agrescie!

 

Bilet już kupiony idę w piątek na 19 więc jak wróce włączam BF i zdam relację :).

 

 

Ja mam na środę. Wolę iść do kina, niż gości przyjmować / odwiedzać.

Odnośnik do komentarza

Ja to przez chwilę myślałem o kinie, ale chyba jednak zawitam do zatoki piratów za parę tygodni ;)

 

Wczoraj chwilę łupałem na mapach Ping-pong Rising. Dobre są, klimat dobry. Faktycznie, że faktycznie przypominają momentami Vietnam, ale jak dla mnie mapy są trochę za duże, a mecze za krótkie. Nie ma sensu grać tam samemu bo można się zanudzić i przy tym dostać ostro po rufie. Na pustynnej chyba nawet nie odwiedziłem każdej flagi. Zdecydowanie najlepsza jest mapka z jaskiniami i dżunglą (czy raczej jej namiastką). Pustynia wygląda rewelacyjnie, prawie czułem piach w pysku. Dzisiaj tam wracam, ale póki co mapy z podstawy biją te z dodatku na łeb.

 

Bronas, sorry za wygonienie Was z Waszej imprezy - to się więcej nie powtórzy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

wczoraj pierwszy raz podskoczyła mi żyłka przy graniu snajperem. W drugiej ekipie też znalazł się taki szmaciarz jak ja i zrobiło się ciekawie. Polowaliśmy na siebie przez całą mapę, gdzieś tam w tle drużyny walczyły o Szturm a dla nas to był typowy Deathmatch 1on1. Ta satysfakcja kiedy strzelasz ułamek sekundy wcześniej, od razu się chowasz a chwilę potem widzisz swoją serię punktów za headshota (czyli jednak doleciało). No przyznaję, że było miło. Problem jest tylko kiedy na przeciw Ciebie staje koleś co ma wszystko odblokowane i spory level snajperem, wtedy spokojnie przegrywasz 11 do 3....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...