Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze mieć chyba własny serwer. Kiedy wygaśnie obecny? Jeżeli przedłużać to tylko Zielu może a ON wybiera się chyba na urlop. Jeżeli ktoś inny to zrobi to po prostu postawi nowy.

 

Teraz z innej bajki. Ruszył turniej a w zasadzie liga do którego zapisałem Nas wcześniej. Teraz jestem trochę zaskoczony :ninja: . Po info osoby z plutonu zapraszam na BL, Osoby chętne Nas wspomóc zapraszam na BL

Odnośnik do komentarza

blablablabla a i tak kazdy gracz z IQ wyzszym niz szympansa moze smialo stwierdzic BC2>>>>>>dlugo dlugo nic i w koncu BF4/BF3

I wszystko na temat.

 

Co do najlepszego drużynowego multi, macie info jak wygląda ruch na serwerach w bc2/vietnam? 2,5 funta za BC2 i 3 za CoD MW, jeśli jest z kim grać to więcej niż pewne, że odświeżę sobie te dwie perły.

 

E: jak doczytałem w odpowiednim temacie ruch jest, pysznie. Jeśli ktoś ma info o MW, chętnie przyjmę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Powinnismy kiedyś wziąć udział w tych konkursach DICE na rożne filmy. Tak jak teraz jest best stunt movie. Mamy ekipę, voice chat - czego chcieć wiecej?

Scenarzysty (czyt. mnie ;p)

 

Moja niszczycielska niezrealizowana akcja na motorku: Leci sobie heli, leci, leci, spokój, cisza, luzik. Jedzie sobie motor, jedzie, jedzie, spokój, cisza, przed nim góra. Gaz do dechy, wybicie z krawędzi, i wpakowanie się w przelatujący na sporej wysokości heli. Przed uderzeniem zeskok z motorka i detonacja C4 przyklejonego do jednośladu. Jak tu nagle coś pyerdolnie, miód w ustach, kisiel w majtkach, fajerwerki.

 

No, nic tylko kręcić, trzymam za was kciuki ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Lebi a bedziesz gral w ta bete? Czy odpalisz raz i zapomnisz? :P

 

 

będę, będę, bf staje sie coraz nudniejszy, jedyna nadzieja na powiew swieżosci to destiny.

ostatnio wiecej w burnouta tzn nfs hehe gram niz bf-a...

Jak bungie mi kod przysle to ci podesle na PW. Kod na stronie dodalem jakis czas temu dzis many niby wybierac platforme a 17.07 przysla kod do psn

Odnośnik do komentarza

 

 

Lebi a bedziesz gral w ta bete? Czy odpalisz raz i zapomnisz? :P

 

będę, będę, bf staje sie coraz nudniejszy, jedyna nadzieja na powiew swieżosci to destiny.

ostatnio wiecej w burnouta tzn nfs hehe gram niz bf-a...

Jak bungie mi kod przysle to ci podesle na PW. Kod na stronie dodalem jakis czas temu dzis many niby wybierac platforme a 17.07 przysla kod do psn

 

 

Będę nieopisanie wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...