Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

Hellspawn - lece przez Twoje miasto 20-go. Przybijamy pione? ;)

Kuna Gęsior bardzo chętnie ale akurat będę na wyjeździe. Jedziesz znowu nad jezioro tam gdzie ostatnio?

Tja. Jestem znowu nad jeziorem Kiedrowickim. Siedze teraz na pomoście, cisza niszczy uszy, zero wiatru, zero odglosow, tylko ja, czarna otchlan i browar. Mistrz

Odnośnik do komentarza

 

 

Hellspawn - lece przez Twoje miasto 20-go. Przybijamy pione? ;)

Kuna Gęsior bardzo chętnie ale akurat będę na wyjeździe. Jedziesz znowu nad jezioro tam gdzie ostatnio?

Tja. Jestem znowu nad jeziorem Kiedrowickim. Siedze teraz na pomoście, cisza niszczy uszy, zero wiatru, zero odglosow, tylko ja, czarna otchlan i browar. Mistrz

 

Wyrzuc ten telefon do tego jeziora . wtedy bedziesz Mistrz

Odnośnik do komentarza

A mnie szlag trafia, bo od ostatniego apdejtu konsoli nie nagrywa mi się kompletnie nic. Chciałem sobie nagrać życiowego streaka w heli i (pipi). Chciałem sobie nagrać kaskaderską akcję z zestrzeleniem heli z RPG mid-air na quadzie z międzylądowaniem w wodzie i (pipi). Czy oni nie mają zamiaru tego naprawić? Wie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

Cicho siedzą jakby nie dało sie tego naprawić, nawet w centrum pomocy Sony udają ze nie wiedza o co chodzi i radzą tylko zrobic coś co nazywa sie odbudowaniem systemu plików czy jakoś tak.....pomaga na krótki okres czasu. W sierpniu maja powiedzieć coś na temat nowego patchu dla konsoli dodającego nowe funkcje moze w końcu naprawia nagrywanie i dodadzą słuchanie muzyki i jakaś kostumizacje meanu konsoli ...przydała by sie możliwość zrobienia folderów.

Odnośnik do komentarza

Ja przepraszam że w tym temacie, ale tutaj zacząłem to tutaj skończę. Oto moja korespondencja z SCEE w sprawie nie działania funkcji Share:

 

 

Witam

Chcialbym zapytac, czy firma SCE robi cos w sprawie nie dzialania funkcji Share (zapisywanie ostatnich 15 minut gry). W 90% przypadków nie aktywna jest opcja zapisania filmu (przycisk kwadrat). Mysle ze ponad pól roku od premiery systemu to wystarczajacy czas na naprawienie tej fukcjonalnosci tym bardziej, ze w 10% przypadków zapisywanie dziala wzorowo.
Prosze o nie podawanie nie dzialajacych rozwiazan (odbudowa bazy danych), tylko o przewidywany czas rozwiazania problemu.

Pozdrawiam

Odpowiedź SCEE:

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Przykro mi, iż nie jest Pan zadowolony z funkcjonowania kontrolera DualShock 4.
W powyższej sytuacji zanim złożymy zgłoszenie celem zbadani tego problemu należałoby przeprowadzić standardowe działania :

* reset kontrolerów
* sprawdzenie innego kontrolera na Pana konsoli
* sprawdzenie Pana kontrolera na innej konsoli
Wchodząc w tryb bezpieczny:
* odbudowę baz - jeżeli problem leży po stornie konsoli
* przywrócenie systemu PS 4
http://faq.pl.playstation.com/app/answers/detail/a_id/9579/session/L3RpbWUvMTQwMDQ5NzQwMS9zaWQvdVFqX0JFVWw%3D

Dopiero w sytuacji przeprowadzenie wszelkich zalecanych kroków możemy utworzyć zgłoszenie do odpowiedniego działu technicznego celem sprawdzenia czy problem leży po stronie kontrolera czy konsoli.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,
Barbara

 

 

Czy oni mają mnie za idiotę?

Odnośnik do komentarza

Ta Pani Barbara pewnie jest średnio zorientowana. Jeśli myślisz, że kontaktujesz się z kimś ważnym, lub odpowiedzialnym za cokolwiek to jesteś w błędzie. To zwykła pracowniczka Biura Obsługi Klienta, która działa na zasadzie kopiuj-wklej. Wszędzie tak jest ;P

 

Pani Basia najprawdopodobniej PS4 widziała tylko na szkoleniu pracowniczym. Być może nawet pozwolili jej dotknąć pada ;]

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...