Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

No grało się naprawdę za(pipi)iście. W pewnym momencie wstała moja małżonka śpiąca w drugim pokoju i poprosiła mnie (strasznie w(pipi)iona) żebym w końcu przestał się tak głośno śmiać. Danielskii swoimi tekstami strasznie utrudnia granie, miałem spore problemy z celowaniem przez łzy które napływały :rofl2: . Dzisiaj o której startujecie? Jakby co to jestem chętny na zrzutkę na serwer. Kurde muszę zrobi zapas w barku na weekend.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

Najważniejsze żeby każdy przedstawił obiekcje dotyczące rotacji, trybów itd. to dojdziemy do kompromisu - wszystkim nie dogodzimy (khem... szpic... ;) ) ale fajnie żeby nikt nie grał na siłę.

 

 

 

 

prosilem tylko o 1 bana nic wiecej!

dobrze ze gram na sluchawkach bo gdybym puscil na glosnikach danielskiego bym musial z domu uciekac xD

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja założę wam nowy temat i przeniosę te posty tam, ale to tak koło południa.

Dzięki szefie i zapraszamy do nas wieczorem

 

W Battlelogu mam taki mały problem, że w Opera nie widzi więcej niż dwa ostanie komentarze w poście, nie mogę ich rozwinąć.

 

PRYX - chcesz zabić nasz pluton bo masz ciul.atą przeglądarkę????

NO WAY! :) (do battleloga używaj IE lub Chrome)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy jest sens osobny temat zakladac? Nie chce mi sie sledzic 2, to niewygodne jest :P no i poza tym wtedy ten temat tutaj umrze smiercia naturalna pewnie, bo tak naprawde przeciez on wlasnie o akcjach, meczach, broniach, rozgrywce itd. mial byc- o broniach i rozgrywce powiedziano (ponarzekano :D ) juz chyba wszystko, wiec teraz praktycznie tylko akcje zostaly ;) Inna sprawa, ze w moim odczuciu udziela sie tutaj w 90% wlasnie ekipa, ktora gra ze soba, wiec jak ona sie gdzie indziej przeniesie, to kto tu bedzie pisal?

Ew. moze faktycznie na Battlelogu na Wariatach z forum ustawki robic?

 

Natomiast co do pozostalych rzeczy:

- spoko, Pryx, o privie wczoraj nie pomyslalem, bo jakos nie wpadlem na to, ze mozecie miec randomow na serwie- myslalem, ze taka liczna ekipa sie zebrala :D Bedziem pamietac na drugi raz :) ...ale przynajmniej dzieki temu prawie zrobilem juz wczoraj tego coopa- jeszcze jedno przejscie ktorejs misji i bedzie ostatnia giwera :)

 

- dzis ja bede zaraz po meczu, ok. 22:30, wiec rowniez prosze Kochanego Admina (niech nam zyje!! ;) ) o rezerwacje miejsca :D

 

- jesli chodzi o sama rozgrywke, to byloby np. fajnie gdyby zwykly podboj na Omanskiej tez sie znalazl na liscie (brakuje mi jeszcze paru killi BTR-90, ale swoja droga mapka calkiem fajna i urozmaicona jest :) ) Poza tym Podboje na Sekwanie i Bazarze moim zdaniem to sam miod (nieduze mapy, intensywne starcia w krytycznych punktach) i w nie zawsze chetnie gram (i chyba nie tylko ja :) ). Natomiast absolutnego bana jak dla mnie powinien dostac DM na Kaspijskiej (chyba nigdzie sie tak nie w(pipi)iam, jak tam) oraz skladowe mecze.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Pryx i ekipa tak mysle ze jak juz nad jest tylu to moznaby ten szturm pocisnac. teraz moze nabralo by to nowego wymiaru jak jest nas tylu. ps. kiedy i do kogo uderzac na zrzutke na serw? ps. od dzis bede "troche" ciszej bo z(pipi)e dostalem od Panci i nie ma dupcenia chyba ze jak chce ti cytuje"moge z chlopakami"

 

(null)

Odnośnik do komentarza

ps. kiedy i do kogo uderzac na zrzutke na serw?

Dokladnie- Pryx, na ile wynajales ten serwer? Musimy reguly ze zrzutkami ustalic (ile osob, na ile czasu itd.). Dla mnie zasadnicze pytanie, czy mielibysmy brac na jakis dluzszy czas (tzn. wliczajac dni w tygodniu), czy tylko w weekendy na dluzsze granie (pt., sobota) po dniu wykupywac (wtedy by sie np. liste zrobilo i za kazdym razem ktos inny by bral).

PS: Tez tak macie, ze w piatek to juz od samego rana ni chooya do roboty czlowiek glowy nie ma, tylko o fajrancie i weekendzie mysli? :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

nie ma dupcenia chyba ze jak chce ti cytuje"moge z chlopakami"

 

(null)

 

No to wiesz jak to się robi, najpierw wyprawa nad Sekwanę i następnie spacerkiem do metra

a nie lepiej po rundzie z partyzanta ?

 

 

btw serwer jest na tydzien

Odnośnik do komentarza

Ja naturalnie robię zrzute na serwer.

Dzisiaj napierdalamy niemiłosiernie :)

Co do żon i darcia ryja to ja to skądś znam:

- 1:22 "Co Ty, tu ku*rwa jeszcze robisz?" - powiedział małżon wydłubując gluta z oka.

- "A nic kochanie, napierdalam z chłopakami". -

- "Debil..."

 

Sie nie zna, nie? :rofl2:

 

Moja mi mówi z rana, że nikogo nie słyszy z całej tej czeredy tylko Danielskiegoooo... A GRAM W SŁUCHAWKACH! Potem coś wspomniała o erotycznych snach... nie wiem co o tym myśleć...

 

Jakieś pomysły na serwerowy banerek? Zrobię dzieło sztuki tylko podeślijcie mi "wenę twórczą" w postaci plików graficznych albo co...

Pryx - daj VIPA 8 osobom (odliczając mnie i ciebie to 6) - zrzucimy się po 10 plnów żeby było jak należy. Reszta sobie pogra za free bo jak właścicieli za dużo to mroczne oblicze demokracji się objawia :)

Dawaj nr konta :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

- 1:22 "Co Ty, tu ku*rwa jeszcze robisz?" - powiedział małżon wydłubując gluta z oka.

- "A nic kochanie, napierdalam z chłopakami". -

- "Debil..."

:rofl2:

Albo normalna sobota, okolice 3. w nocy, gra sie toczy w najlepsze, nagle szmery na trasie sypialnia-wc i za chwile komentarz: "ty jestes nienormalny!" :rofl2:

 

Edit: Kaczor, jak dlugo Ty nie masz erotycznych snow po grze z Danielskim, to jest wszystko OK :rofl2:

 

E2: Pryx, mi tez mozesz podeslac- wprawdzie jeszcze nie gralem, ale dzis i jutro mam zamiar solidnie pocisnac ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

i tak kochane dzieci zaczyna sie alkoholizm... wiec kobieto jesli twoj facet siedzi przed telewizorem do poznych godzin wiedz ze cos sie dzieje, jesli krzyczy klnie i popija trunki wiedz ze cos sie dzieje, jesli idac z toba za reke po ulicy roglada sie nerwowo do gory (thx kaczor za mavowe leki) wiedz ze cos sie dzieje. wiedz tez kobieto puchu marny ze kiefy gra to nie mysli o dupceniu (moze jedynie o tea bag na litwinie;)) a jedynie twa rola ogranicza sie do serwowania chlodnego piwka i donoszenia naczos z salsa. w wolnych chwilach mozesz okazac milosc ocierajac krople potu ze skroni twego wojownika. w nagrode o 3 nad ranem moze ale tylko moze krolewicz pozwoli ci potrzymac berlo.

 

(null)

Odnośnik do komentarza

ja dorzucę na serwer of cors, także Pryx i Gęsior liczcie mnie na liście, także liczcie również mnie. @Mendrek chyba własnie wygrałeś konkurs na najdłuższą nazwę topicu na forum.

myślę, jak będzie kilka serwerów (Adiego, Gęsiora, Pryxa itd) to machniem jeszcze jeden temat bez komentarzy, gdzie zbierzemy je do kupy w jednym miejscu

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

To Ty Gesior tez swoj serwer zalozyles?? Panowie, spokojnie, bo w miesiac wydamy wiecej na serwery niz na dlc :D

No i bedzie sie ciezko do kupy na jednym zebrac, wiec albo polowa randomow bedzie albo jeden pusty bedzie stal :)

 

PS: Zielu, lepiej nie cytuj- ja to zrobilem i to chyba byl blad ;) Danielski, gdybym to ja napisal, to moja żona otarlaby pot ze skroni swojego wojownika, ale po tym, jak musialby zapieprzac pod okno przed blok po swoja konsole :D a gdyby tak trafilo akurat na gorszy humor, to moglby to byc ostatni post w moim krotkim zyciu... :/

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dajcie znać w co chcecie grać w weekend (tryb, mapy). Tez jestem za zmniejszeniem liczby ticketów, maksymalnie na 200, góra 300%

 

Jeszli mecze knife only to 200 to maks,ale jak gramy normalnie to 750-1000 ustaw. Moze i sie dlugo gra ale jest moim zdaniem ciekawiej :) przy 200 to jak jedna druzyna wygrywa znacznie to nie ma szans powrotu,a przy 750 jak najbardziej. Albo moze tdm po 200-500 ticketow :D

 

 

Pryxfus daj na pw paypal to tez dam na serwer.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

i tak kochane dzieci zaczyna sie alkoholizm... wiec kobieto jesli twoj facet siedzi przed telewizorem do poznych godzin wiedz ze cos sie dzieje, jesli krzyczy klnie i popija trunki wiedz ze cos sie dzieje, jesli idac z toba za reke po ulicy roglada sie nerwowo do gory (thx kaczor za mavowe leki) wiedz ze cos sie dzieje. wiedz tez kobieto puchu marny ze kiefy gra to nie mysli o dupceniu (moze jedynie o tea bag na litwinie;)) a jedynie twa rola ogranicza sie do serwowania chlodnego piwka i donoszenia naczos z salsa. w wolnych chwilach mozesz okazac milosc ocierajac krople potu ze skroni twego wojownika. w nagrode o 3 nad ranem moze ale tylko moze krolewicz pozwoli ci potrzymac berlo.

 

(null)

 

Hehe dobre, ja tam na dachach wypatruje snajperow :P

 

Co do serwera to tez z przyjemnoscia sie dorzuce, na razie wieczorami nie gram za czesto ale juz tuz tuz koncze sypialnie dla mojej lubej w nowej HQ i salon moj ;]

Moze by tak zrobic szybka liste zainteresowanych serwerami i vipowskim przydzialem to jasne by bylo ile ich potrzeba :P

Oczywiscie jak cos dajcie znac jaka zrzutka.

 

Odnośnik do komentarza

jesli idac z toba za reke po ulicy roglada sie nerwowo do gory (thx kaczor za mavowe leki) wiedz ze cos sie dzieje

 

Hahah ja po BC2 tez tak mialem.Za kazdym razem,gdy gdzies helikopter lecial,to automatycznie do lba mi przychodzilo:"O k...a,UAV" :D

 

Ja rowniez chetnie sie do serwa dorzuce,wreszcie bedzie cos a'la Poland vs World w KZ2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...