Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Tak tylko mięso też musi być :) a tak to co między sobą tylko ? i skoro nas tak dużo to chyba nie ma sensu dawać wszystkim admina,chyba że to daję nam rzeczywistą gwarancję że nie zostaniemy na lodzie z powodu braku miejsc :)

Popieram 2 max 3 osoby na admina(jedna ktora gra rano,druga ktora gra po poludniu a trzecia wieczorem.)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja chętnie bym dziś polowanie na pistolety zrobił :)

 

A jak ci którzy nie wpłacą to już nie będą mieli dostępu do serwera?

 

Będą o ile nie będzie zamknięty ale na pewno tak nie będzie :)

no chyba,ze jakims cudem zbierze sie 24 osoby do placenia i te 24 osoby beda online i graly to,wtedy nie bedzieszz miec dostepu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Sadze ze powinno być tak jak mówi Pryx - kto płaci ten ma admina. Chodzi o to, ze kaczor sie rozchoruje, Pryx pójdzie chlac, ja wyjadę w podróż po Polsce i sie okarze ze na własny serwer na wejdziesz bo żaden admin nie gra :(

 

I popieram Ziela - marzy mi sie PISTOL FIGHT , raz ze gwiazdki może w wbijemy a dwa ze trochę szkilla nabrać można

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Sadze ze powinno być tak jak mówi Pryx - kto płaci ten ma admina. Chodzi o to, ze kaczor sie rozchoruje, Pryx pójdzie chlac, ja wyjadę w podróż po Polsce i sie okarze ze na własny serwer na wejdziesz bo żaden admin nie gra :(

 

I popieram Ziela - marzy mi sie PISTOL FIGHT , raz ze gwiazdki może w wbijemy a dwa ze trochę szkilla nabrać można

 

Ale jak wszystkim dasz admina,to trzeba ustalic kto z adminow moze zmieniac mapy a kto nie.Bo ktos zmieni rotacje map i ustawienie serwera i bedzie marudzenie.

Odnośnik do komentarza

Spoko... piszę się... tyle pieniędzy to można wydać ale wielka ilość adminów to gwarancja problemów, o których nikt oczywiście nie myśli :) Każdy potencjalny admin ma znajomych, których czasem wepchnie na serwer kosztem znajomych innego admina... 3 adminów będzie chciało grać DM z 400% a 2 Rusha... No nic... Ja się piszę bo pieniądz żaden ;) a jest szansa, że DICE z upływem czasu wprowadzi jakieś udogodnienia do zarządzania serwerem, kto wie?

Dodatkowa informacja - nie składając się na serwer nie tracisz przecież prawa do grania na nim - zawsze koleś z forum będzie miał pierwszeństwo przed virusem_zimbabwe...

 

(pocieszeniem jest fakt, że zajmowanie się tym adminowaniem jest tak absorbujące, że nikt nie będzie się chciał tym bawić :PPP)

cmok wariaty...

Odnośnik do komentarza

Czyli jako admin mam zapewnione miejsce na serwerze ?

Tzn. czy mogę kikować jakiegoś randoma, żeby dla mnie było miejsce :P Bo tylko do tego by ten "tytuł" był mi potrzebny, ustawienia się demokratycznie ustali ;]

 

Tak :) sądziliśmy że Vip też ma ale Dice w odpowiedzi dla Szpica wyjaśnili mu że ma tylko pierwszeństwo w kolejce :) Parodia, a więc admin musi kogoś wykopać by zrobić miejsce :)

Odnośnik do komentarza

No ja też jestem za ograniczeniem Adminów. Tu się nie płaci za to by mieć admina, tylko żeby mieć serwer na którym można pograć w "swojskim" gronie. Moim zdaniem Ci co zapłacą powinni mieć VIP, mimo że na razie jeszcze to nic nie znaczy, ale na 100% DICE da jakieś przywileje takowym (priorytet w dołączaniu się do rozgrywki),

Świetnym rozwiązaniem byłby VOTE system podczas podsumowania rozgrywki, gdzie wybierałoby się mapę/tryb.

Odnośnik do komentarza

Czyli jako admin mam zapewnione miejsce na serwerze ?

Tzn. czy mogę kikować jakiegoś randoma, żeby dla mnie było miejsce :P Bo tylko do tego by ten "tytuł" był mi potrzebny, ustawienia się demokratycznie ustali ;]

 

NIE! JAko admin nie masz zapewnionego miejsca na serwerze! Jeśli serwer jest pełny to nawet nie możesz nikogo po prostu kicknąc - taką możliwość masz dopiero jak już jesteś na serwerze. Z poziomu menu - przed wbiciem na serwer możesz jedynie rozdawać bany! co jest głupie i prowadzi do tego, że zbanowani mogą poskarżyć się właścicielowi serwera/innemu adminowi - co może prowadzić do kwasów...

 

Wczoraj, żeby dołączyć do serwera z drużyną musiałem rozdać 6 banów nieznanym mi ludziom, którzy okazali się znajomymi szefa czyli Pryxa... Głupio mi było potem i bany od razu zdjąłem oczywiście... A wszystko przez te kretyńskie nicki rodem z Marsa :D Dajcie sobie PL w tagach plisssss..

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie moze byc tylko kilku adminow. Z miejscem i tak nie ma klopotu, jak wczoraj bylo widac: serwer zajety -> priv do admina -> kick randoma -> wbijasz

 

(tak to niestety dziala, jacobx, jak Kaczor w innym temacie napisal- po to sie wlasnie buli za serwer, a statsy i tak zostaja zapisane).

 

PS: Sprawdzilem tez: wyjscie z serwera na ekranie podsumowania meczu (przed rozpoczeciem kolejnego) nie skutkuje zaliczeniem porazki czy niezapisaniem statsow- liczy normalnie zwyciestwo i zapisuje wszystko.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czyli jako admin mam zapewnione miejsce na serwerze ?

Tzn. czy mogę kikować jakiegoś randoma, żeby dla mnie było miejsce :P Bo tylko do tego by ten "tytuł" był mi potrzebny, ustawienia się demokratycznie ustali ;]

 

NIE! JAko admin nie masz zapewnionego miejsca na serwerze! Jeśli serwer jest pełny to nawet nie możesz nikogo po prostu kicknąc - taką możliwość masz dopiero jak już jesteś na serwerze. Z poziomu menu - przed wbiciem na serwer możesz jedynie rozdawać bany! co jest głupie i prowadzi do tego, że zbanowani mogą poskarżyć się właścicielowi serwera/innemu adminowi - co może prowadzić do kwasów...

 

Moze,zrobmy tak jezeli ktos placi ma zarezerwowane miejsce na serwerze,ale musi czekac do konca rundy i sie bedzie jakas osobe ktora nie placic/random wywalac z serwera.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Moze,zrobmy tak jezeli ktos placi ma zarezerwowane miejsce na serwerze,ale musi czekac do konca rundy i sie bedzie jakas osobe ktora nie placic/random wywalac z serwera.

A jak runda np. 30 czy 60 min trwa, bo jest na duzo ticketow ustawione?

 

Wg mnie powinno byc tak, ze jak sie zapelnia a skladkowicze (moze to slowo nabierze pozytywnego znaczenia w koncu ;) ) chca wbijac, to w pierwszej kolejnosci wywala sie randomow, w drugiej Polakow spoza forum, a na koncu innych forumowiczow nie-skladkowiczow. To przykre, ale przeciez kazdy moze te pare zl dorzucic i ma wtedy pewnosc. Przy 22 os. to tylko 10 zl przeciez... 3 piwa, z ktorych trzeba zrezygnowac w czasie 3 miesiecy ;) (a w pubie w weekend nawet 1,5...)

 

 

Edit: Jak juz bedziemy znac/ustalac wysokosc wplaty na to przedluzenie serwera, to proponuje, zeby doliczyc do ceny za to nast. 90 dni jeszcze kwote za ten pierwszy tydz., ktory Pryx juz zaplacil (czyli w sumie byloby 245 PLN, jesli dobrze licze).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mnie tylko zależy na miejscu, tak aby prawie zawsze ktos z uprawnieniami admina byl na serwerze. mieszać nic nie chce - to jest tak jak kaczor pisał, ja to przerabialem przy KZ2, zabawa w aktywnego admina zajmuje tyle czasu co granie :D

Możemy dać admina Litwinowi i zaqowi, to już wiadomo ze 24h ktoś bedzie hehe

Odnośnik do komentarza

Moze,zrobmy tak jezeli ktos placi ma zarezerwowane miejsce na serwerze,ale musi czekac do konca rundy i sie bedzie jakas osobe ktora nie placic/random wywalac z serwera.

A jak runda np. 30 czy 60 min trwa, bo jest na duzo ticketow ustawione?

 

Wg mnie powinno byc tak, ze jak sie zapelnia a skladkowicze (moze to slowo nabierze pozytywnego znaczenia w koncu ;) ) chca wbijac, to w pierwszej kolejnosci wywala sie randomow, w drugiej Polakow spoza forum, a na koncu innych forumowiczow nie-skladkowiczow. To przykre, ale przeciez kazdy moze te pare zl dorzucic i ma wtedy pewnosc. Przy 22 os. to tylko 10 zl przeciez... 3 piwa, z ktorych trzeba zrezygnowac w czasie 3 miesiecy ;) (a w pubie w weekend 1,5...)

 

Ja robiłem tak, że w pierwszej kolejności wyrzucałem osoby z dołów list - z najmniejszym dorobkiem punktowym - jest szansa, że są to osoby grające najkrócej więc nie będzie żalu, że się traci 30 min... (oczywiście pomijam - w miarę możliwości MArcinów, Marysie i piotrusiów_98 czyli osoby bezdyskusyjnie pochodzenia polskiego - nawet dla Litwinów, Łotyszy i innych obywateli państw postsowieckich jestem łagodny :D )

Odnośnik do komentarza

Ja się chętnie dorzucę do serwera na 14 pozycji. Jak ustalicie wysokość składek, to proszę o informację na priva z danymi konta.

Bardzo fajnie się wczoraj grało, no i secik map mi odpowiadał.

Sorki, że nie używam headsetu, ale żyję w mieszkaniu bez drzwi i ciężko się odizolować w nocy. Widzę, że normalką jest bura od kobiety po takiej nocce :)

Odnośnik do komentarza

Panowie wczorajsze nocne potyczki były tak intensywne że nie mogłem dolać sobie wina :(. Ale może to dobrze bo Żona nie nazwie mnie uzależnionym od gier Alkoholikiem :).

Już dawno nie odbyłem tak dynamicznej bitwy, na metrze, to było piękne jak cała ekipa przesuwa przeciwną centymetr po centymetrze :) walcząc o każdy skrawek ziemi, ogień zaporowy i ogień ze wszystkiego co się ma :) ...

Kocham tą grę i Kocham prywatne serwery bo zwykły serwer EA nie dałby mi tego.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/987870fa1fa29f53.html

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...