Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj postaram się do Was wbić na serwer. Są jakieś odgórnie przyjęte zasady, że np. nie strzela się do medyka biegnącego z pomocą towarzyszom, nie wolno lądować samolotem na jeepie przewożącym medyka, nie można w ogóle strzelać do medyka?

Odnośnik do komentarza

Czyli jako admin mam zapewnione miejsce na serwerze ?

Tzn. czy mogę kikować jakiegoś randoma, żeby dla mnie było miejsce :P Bo tylko do tego by ten "tytuł" był mi potrzebny, ustawienia się demokratycznie ustali ;]

 

NIE! JAko admin nie masz zapewnionego miejsca na serwerze! Jeśli serwer jest pełny to nawet nie możesz nikogo po prostu kicknąc - taką możliwość masz dopiero jak już jesteś na serwerze. Z poziomu menu - przed wbiciem na serwer możesz jedynie rozdawać bany! co jest głupie i prowadzi do tego, że zbanowani mogą poskarżyć się właścicielowi serwera/innemu adminowi - co może prowadzić do kwasów...

 

Wczoraj, żeby dołączyć do serwera z drużyną musiałem rozdać 6 banów nieznanym mi ludziom, którzy okazali się znajomymi szefa czyli Pryxa... Głupio mi było potem i bany od razu zdjąłem oczywiście... A wszystko przez te kretyńskie nicki rodem z Marsa :D Dajcie sobie PL w tagach plisssss..

W takim razie wszystko jasne i z przyjemnoscia sie dorzuce do serwera jak jeszcze chetnych zbieracie.

Status VIPa w zupelnosci mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj postaram się do Was wbić na serwer. Są jakieś odgórnie przyjęte zasady, że np. nie strzela się do medyka biegnącego z pomocą towarzyszom, nie wolno lądować samolotem na jeepie przewożącym medyka, nie można w ogóle strzelać do medyka?

 

 

uwaga dla osob grajacych na serwie pryxa: druzyna przeciwna moze rylko: rzucac ammo i apteczki z nadzieja ze przeciwni sie potknie i jakos wpadnie kill, lub przy ratio0:25 moze sprobowac podpalic spawarka przeciwnika ale tylko na otwartej przestrzeni bez zachodzenia i po uprzednim ostrzezeniu osoby podpalanej. ;)

 

(null)

Odnośnik do komentarza

bo byłeś po przeciwnej stronie ;-)

nie no ustawienie sie w 12 znajomych vs 4 osob znajacych sie + 8 randomów z niskimi lvl

w niektorych momentach nawet 6vs12 ale nikt nie przejdzie bo przeciez ratio straci :P

nie bede komentowal niektorzych, ktorzy uciekali jak szczury do przeciwnej druzyny jak tylko zwolnilo sie miejsce.

3 kolejne mapy typowy base rape i nagle zmiana na conquest z 500 ticketami aby baserape dawal wiecej pkt i lepsze ratio ?

Pomine juz ze na metrze oczywiscie z waszej strony wszedzie szotguny, rpg i granatniki xD

 

ale podsumowujac nie nudzi was gra jak przeciwna druzyne zamykacie a respie i (pipi) sie dzieje ?

Nie dosc ze malo pkt leci to to i o ratio ciezko bo o 1 fraga zrespionego walczy 12 :P

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj postaram się do Was wbić na serwer. Są jakieś odgórnie przyjęte zasady, że np. nie strzela się do medyka biegnącego z pomocą towarzyszom, nie wolno lądować samolotem na jeepie przewożącym medyka, nie można w ogóle strzelać do medyka?

Wszystko to co napisales plus ogolna zasada "nie robic bubu kolegom z forum" obowiazuje, jak grasz w przeciwnej druzynie ;) Niestety co poniektorzy nie stosuja sie do tego, dlatego wczorajsze mecze to byl po prostu jeden wielki w(pipi)- zarowno indywidualny, jak i druzynowy... :confused: K/D z wczoraj: 136/187, a to pomalu staje sie regula... Jedyny plus to znow 26 kos- jeszcze 5 i trzecia gwiazdka bedzie. Postawilem sobie za cel 5 gwiazdek i mistrzostwo, a w dalszej kolejnosci wiecej killi nozem niz USAS-em.

 

@Danielski, Gesior, dla scislosci: co bierzemy pod uwage przy ustanawianiu rekordow? Ogolna sume zgonow w meczu, roznice d-k czy ratio? Bo ja w kazdej z tych dyscyplin swietny jestem i nie wiem, ktore wyniki wklejac do kronik...

 

Na koniec jeszcze wjazd żony na bazę ok. 4 nad ranem i dzisiaj tez wojna podjazdowa od samego rana...

 

Bylem ze Szpicem w tamtym skladzie i faktycznie do dupy to bylo- ale tak samo do dupy bylo, ze w kolejnych meczach juz sie wymieszalo i wyrownalo, a i tak jeszcze chyba co najmniej ze dwa takie base rape'y zaliczylem...

 

Edit: Przegladam sobie wlasnie zdobyte dog tagi dla poprawy humoru- Danielski, fajna ta blacha z MAV'em ;)

E2: O, ale jednak byl wczoraj jeden za(pipi)isty mecz: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/38797503/4/305322836/ Nie pamietam innego tak wyrownanego :) Kabotyn pieknie szale zwyciestwa w ostatniej chwili przechylil :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj postaram się do Was wbić na serwer. Są jakieś odgórnie przyjęte zasady, że np. nie strzela się do medyka biegnącego z pomocą towarzyszom, nie wolno lądować samolotem na jeepie przewożącym medyka, nie można w ogóle strzelać do medyka?

Wszystko to co napisales plus ogolna zasada "nie robic bubu kolegom z forum" obowiazuje, jak grasz w przeciwnej druzynie ;) Niestety co poniektorzy nie stosuja sie do tego, dlatego wczorajsze mecze to byl po prostu jeden wielki w(pipi)- zarowno indywidualny, jak i druzynowy... :confused: K/D z wczoraj: 136/187, a to pomalu staje sie regula... Jedyny plus to znow 26 kos- jeszcze 5 i trzecia gwiazdka bedzie. Postawilem sobie za cel 5 gwiazdek i mistrzostwo, a w dalszej kolejnosci wiecej killi nozem niz USAS-em.

 

 

Zdradzę ci tommi wielką tajemnicę (tylko nie powtarzaj nikomu) - gwarancją zwycięstwa i dobrego ratio jest przeważnie granie z ludźmi, którzy grają porządną spluwą (a nie masterują aktualnie jakiś szit ;) ) i są szturmowcami :) Na dobry początek polecam ci Ziela i Baniola - są gwarancją sukcesu! Reanimują (w rozsądnym miejscu i czasie), wymiatają i podnoszą morale :)Ja grając wczoraj z nimi wyciągnąłem 154 - 62!!! No i zupełnie przy okazji - nie wlewają w mordy litrów spirytusu :D Od wczoraj są moimi najlepsiejszymi psyjaciółmi i biegającymi amuletami szczęścia!!! :)

 

Jak macie jeszcze miejcse to też się chętnie dorzucę na server, to wczoraj to była masakra piłą mechaniczną.

 

nogus - czemu bez headseta biegałeś wczoraj? A może nie odzywałeś się bo jesteś nieśmiały? :) Jak Danielskii? ;)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

roznice d-k czy ratio?

 

Rożnica death-kill to nie to samo co ratio?

 

Chyba tak z tego co wiem - co miał innego tommi na myśli to nie wiem. Ja wczoraj zaliczylem 4 krotnie zamknięcie na respie, aż mnie do teraz dupa boli. Niestety widać ze umiejętności słabe, od odkąd gramy wyrownanymi drużynami to ratuj spada strasznie. Dodatkowo zacząłem machineguny a tu odrzut straaaaaszny

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko zależy na miejscu, tak aby prawie zawsze ktos z uprawnieniami admina byl na serwerze. mieszać nic nie chce - to jest tak jak kaczor pisał, ja to przerabialem przy KZ2, zabawa w aktywnego admina zajmuje tyle czasu co granie :D

Możemy dać admina Litwinowi i zaqowi, to już wiadomo ze 24h ktoś bedzie hehe

 

Przychylam się do nominacji tych naszych, kochanych "nołlajfów" :PTeż chętnie rzucę na wspólną tacę za serwer.Ps. A wiecie, że jeszcze ani razu po paczu nie zagrałem... fuck... może dziś uda się wieczór wyrwać.

Odnośnik do komentarza

zna ktoś jeszcze w miarę "normalne" serwery (są jeszcze te od DICE gdzie jest grany tylko podbój) gdzie nie ma za dużo kuponów i grają wszystkie mapy? bo granie na 500+ kuponików to czasem jest męczarnia (bo ile można grać na tej samej mapie....) i w takich sytuacjach % ucieczek może nagle podskoczyć...

 

paranoją są też serwery szturmu gdzie atakujący mają 200+ kuponów czego nie jesteś w stanie obronić przy tej ilości

 

już tęsknie za normalnymi serwerami

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za deklaracje do składki, nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :]

 

Obgadaliśmy wczoraj w czasie grania parę rzeczy za i przeciw i ustaliliśmy, że składkę robimy w 11 osób, po dwie dychy od głowy, wśród tych jedenastu osób wybierze się kilku adminów, reszta, będzie miała pierwszeństwo we wchodzeniu na serwer. Kolejni to ludzie którzy aktywnie udzielają się w tym wątku, dalej znajomi którzy tu nie piszą i dalej randomy. Co do ludzi z miejsc 12 i dalej, przypominam, że składka jest na 3 miesiące, więc w lipcu będzie potrzebna kolejna, chyba, że teraz ktoś się wykruszy teraz i będziecie brani pod uwagę w pierwszej kolejności.

Jeśli chodzi o rotację map i trybów to będziemy raczej grali to co przez ostatnie dwa dni, bo widzieliśmy z Kaczorem, że się sprawdzało. Jakieś nowe ustawienia oczywiście możemy wprowadzić, ale nie chcemy samowolki, będziemy ustalać to wspólnie na forum. Ustalimy zasady i wstawimy je w pierwszym poście. Więc jeśli Ci to pasuje, to zapraszamy do składki :]

 

Osoby poniżej, proszę o kontakt na priv, wtedy powysyłam dane do przelewu. Ja w każdym razie w środę kupuję serwer na kolejne trzy miesiące. Gdyby ktoś się nie zgłosił to poproszę kolejne osoby które były na liście.

Składka na serwer 3 miesiące- wpłata po 20 zł

1. Pryxfus

2. kozbinio

3. Zielu2523

4. FredDie aka Trendkiller- 9

5. zaq123456

6. kuba85PL

7. gumis19964

8. hellspawn81

9. yakubu

10. bartek

11. Danielski

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

[

A tak wyglada lista razem z osobami z rezerwy:

1. Pryxfus

2. kozbinio

3. Zielu2523

4. FredDie aka Trendkiller- 9

5. zaq123456

6. kuba85PL

7. gumis19964

8. hellspawn81

9. yakubu

10. bartek

11. Danielski

Rezerwowi:

12. tommi___t

13. Kaczorro

14. Ukarzyciel

15. fourtyforth

16. Oip_pl

17. Fruu_Pl

18. Przegraj_Kowal

19. MG77MG

 

Sorki Panowie,ze was pominalem.

 

Czemu panowie nie cytowaliscie postu i wpisywaliscie sie,tylko pisaliscie post ja tez jestem chetny.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

hehe kaczor nie ma :) wczoraj był idealny przykład sytuacji której chce uniknąć - kaczor i Pryx poszli spać i tak graliśmy w siedmiu w podbój na w ch.uj ticketow na Khargu. I ni ch.uja nikt nie mógł zmienić trybu na TDM lub zmniejszyć ilości ticketow. Choć nie powiem, troszkę sie pospawalismy :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...