Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem z wami wczoraj pograć, by przetestować headseta, ale zanim większa ekipa się zebrała poszła runda na mapce z dodatku i mnie wyrzuciło. Tak to jest jak ma się gierkę ze składki i jakiś buc hasło zmienia :( Postaram się dzisiaj z wami zagrać.

 

Jak w życiu,dużo zależy z kim się spikasz.

Odnośnik do komentarza

Tommi, Pryx prosil zeby wleciec do tunelu to wlecialem wiesz chcialem pograc a nie dostac kicka wiec nie moglem odmowic adminowi;) juz zaczalem tankowac, drin w dloni mej od samego rana. albo wytrzezwieje do wieczora albo bedziecie mieli SAJGON:D.

 

EDYTA: 2 teksty wieczoru mnie rozwalily, 1) Kaczora ooo zona przyszla. Mija pare minut : chlopaki za 5 minut wraca, w tle zona 10siec!. 2) Kozbinio biegnie biegnie i nagle krzyczy rozstawilem radyjko jak cos!. Ktos w teamie : gdzie?....chwila ciszy napiecia....kozbinio: nie wiem:)

Edytowane przez danielskii
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

myślę że trzeba również podziękować Electronic Arts za pomysł z wynajmowaniem serwerów.

Podziekowac?? Mnie wlasnie to "wynajmowanie" najbardziej w(pipi)ia! To chocby w takim CoD: BO mogles sobie prywatna gre postawic, na wlasnych zasadach, bez zadnego dodatkowego wyciagania kasy! Dostali gnoje kase za gre, sciagaja dodatkowo za online passy przy kazdej uzywce i jeszcze im malo- wynajmowania serwerow za ciezkie pieniadze im sie, (pipi)a, zachcialo...

Nie zrozumialeś mojej ironii B-)

 

Odnośnik do komentarza

a przez to granie z Wami to ratio mi spadło okrutnie :(

Ehehe,dokladnie, Kozbinio- ja tez wczoraj w ktoryms momencie stwierdzilem, ze to chyba jednak nienajlepszy pomysl, zeby ten serwer rankingowy byl :rofl2:

 

Dokładnie... pograć z Wami trochę i wyniki a'la Gęsior :D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/38551564/4/216401239/

 

 

A rozgrzewka wczorajsza (hardcore DM) wyglądała zgoła inaczej

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/38521721/4/216401239/

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ja wiem, że to nie to miejsce, ale ktoś może chce zrzucić się na BtK? :P

 

Faktycznie nie miejsce,bo zaraz jakiś ... ciebie zminusuje za złodziejstwo :P

przynajmniej nie ukrywa ze kradnie a nie korzysta z nadarzającej sie okazji ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pryx, do kiedy jest serwer? Na ile wziales? Czy ktoś sie orientuje co sie dzieje jak kończy sie wynajem? Czy serwer znika, czy tez jest zawieszony i kolejna wpłata go ponownie uruchamia? To o tyle ważne, ze można po prostu uśpić wtedy serwer na jakiś czas bez straty ustawień , kolejek, grafik, komunikatów etc

Odnośnik do komentarza

Serwer kupiłem 29.03, napisane jest, że jest wykupiony do 03.04

Nie wiem, czy serwer jest zawieszany,czy znika. Nie wiem czy jest sens by co tydzien ktoś kupował serwer i go ustawiał na nowo.

 

Proponuje wykupić serwer na 90 dni za 219zł (wychodzi najtaniej za jeden dzień) potrzebne jest 11 ludzi którzy zrzucą się po 20 zł. Osoby które się zrzucają dostają Admina i tak mogą to samo co właściciel. VIP na razie niewiele daje.

 

Jeśli chcecie, to mogę zebrać kasę i kupić serwer ze swojego konta, mam też paypal o który pytał zaq. Jak zbierze się 11 osób rozsyłam dane i kupuję serwer.

 

Poniżej lista osób składających się na serwer - wpłata po 20 zł (kopiujcie i dopisujcie swój nick)

1. Pryxfus

Odnośnik do komentarza

Ponizejj lista osób składających się erwer - wpłata po 20 zł (kopiujcie i dopisujcie swój nick)

1. Pryxfus

2.kozbinio

3. Zielu2523

4. FredDie aka Trendkiller- 9

5. zaq123456

6. kuba85PL

7. gumis19964

8. hellspawn81

9. yakubu

10. bartek

11. Danielski

12. tommi___t

Uff, ledwo zdazylem!! ;) Ale Pryx, proponuje nie zamykac listy przy 11 osobach tylko zobaczyc, ilu jest chetnych i wtedy podzielic kase przez tyle osob. Zaokragli sie najwyzej, a co zostanie, to bedzie dla Głównego Admina na poczet czynnosci administracyjnych wykonywanych w trakcie rozgrywki ;) I tak bedzie taniej dla wszystkich. Jezeli liczba adminow jest ograniczona, to ja nie musze byc- nie ma problemu.

 

No, Kaczor tez pewnie bedzie, Gesior tez na bank. Wyjda nas grosze ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...