Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, polowałem na to od czasu premiery :D nie chciałem sie miotać ze sprowadzaniem z chin (bo juz kiedyś sie z tym szarpałem) wiec czekalem az sie pojawi na allegro, i mimo ze troche to zajeło to w koncu jest ;)

 

btw ja serio spoko poradze, przeszedłem większośc P3rd na psp po japońsku grając od premiery, potem w międzyczasie pojawił sie angielski patch wiec pogralem też w niego po angielsku wiec bedzie spoko :)

w sumie oprocz internetu moge sobie odpalić jednocześnie psp i porownac np menusy ;)

 

 

dla tych co maja juz 3dsa i kupuja ultimate

http://www.mh3-ultimate.com/

ta stonka napewno wam sie przyda, narazie nie jest dokończona ale jej odpowiednik na temat P3rd na psp zawierał praktycznie wszystkie potrzebne informacje o wszystkim , wiec tutaj tez sie pewnie pojawią w okolicach premiery

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W demku nie mozna uzywac a szkoda. Jak dla mnie to niewygodnie sie gra bez tego. Obecnie bardzo zastanawiam sie nad zakupem tej gierki. Nigdy wczsniej nie gralem w MH (a wersji na PSP nie chce bo ta konsola do gier zrecznosciowych sie nie nadaje - Tylko GoW ukonczylem a tak to jRPG i TRPG). Zasze jest jakis limit czasu na ubicie potwora ?? Strasznie to wkurza.

Odnośnik do komentarza

wersji na PSP nie chce bo ta konsola do gier zrecznosciowych sie nie nadaje

akurat monster na psp jest o wiele wygodniejszy, powie ci to każdy prawdziwy gracz w MH (zaznaczam że prawdziwy, bo niektorzy nowicjusze mogą twierdzić że 3ds wygodniejszy bo ma autocelowanie)

 

limit czasu jest najczęsciej 50 min, a walki trwają 10-30 min zazwyczaj (zależy od skilla, sprzętu i wroga) , chyba że ktoś bardzo słabo gra, albo już później w grze walczy z naprawde trudnym przeciwnikiem., ale zazwyczaj nie ma problemu z czasem

 

nie to co w jedynce i dwójce na ps2 - tam zwykły diablos sprawiał wielkie problemy żeby sie wyrobić w 50min

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

z każdego rodzaju broni jest kilkanaście(dziesiąt) rodzajów (np katana stalowa, albo katana z jakiegoś wroga) , każdy rodzaj ma kilka wersji w stylu "katana stalowa" potem "katana stalowa+" a potem "super katana stalowa" ;) zwykle te 3 wersje wyglądają tak samo lub bardzo podobnie. jednak każdy inny "rodzaj" wygląda zupelnie inaczej

 

masz tu kilka przykładów

EagerCleaver-resized.pngiron katana

Silver_Rathalos_LS.png mieczyk ze srebrnego rathalosa

Light_of_the_Sun.pngz białej nargi

 

Agnaktor_LS.pngz agnaktora

 

broni jest cała wielka masa (setki) , i tylko niektore wygladaja tak samo (najbliższe ulepszenia)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...