Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co patrzyłem w necie pare tygodni temu to twórcy xlink kai - programu ktory pozwalał grać przez net na psp, nie planują robić wersji na 3dsa 

 

oto co napisał jeden z twórców na forum xlinka odpowiadając na prośbe o zrobienie go na 3dsa

 

"3ds support would be nice but it's unlikely... I don't think any of our devs even own a 3ds to be honest."

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chłopy, armor ze sklepiku w wiosce przynajmmniej na początku oczywiście kupować? Z czasem pewnie sprzęt, który sam zrobię bedzie 100 razy lepszy od stockowego osprzętu w sklepie?

 

A, i jeszcze jedno - podczas robienia broni/zbroi wystarczy że materiały mam w domu co nie? Nie muszę ich chyba mieć przy sobie?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie kupuj ze sklepu,zajrzyj do skrzyni. Na początek dali troche uzbrojenia.

Nie trzeba nosić przy sobie materiałów do craftingu.

Byłem na chwile w tym nowym dodanym w Ultimate (w Tri go nie było) porcie,za(pipi)iście zrobiony :)

Tam też chyba można robić questy samemu? Nie sprawdzałem jeszcze,siedzie w wiosce.

Odnośnik do komentarza

Chłopy, armor ze sklepiku w wiosce przynajmmniej na początku oczywiście kupować?

nie ma co specjalnie kupowac nowej zbroi na poczatku, i tak bedzie słaba i wielkiej roznicy nie zrobi, pograj troche , ogarniesz co sie dzieje

 

warto kupowac kilofy i wydobywać rude (w peknieciach, na stronkach sa mapki z zaznaczonymi miejscami), zbierać wszystko co popadnie i łapac robaki, kazdy item może sie do czegos przydac , na początku zbieractwo wszystkiego jest bardzo ważne (potem wiekszą wage bedą miały itemy zebrane z wrogów)

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz moja opinia. Gram już 2 dzień, gra wciąga jak cholera, mechanika, różnorodność ruchów bossów i mobków a nawet sama grafika. Tak grafika na 3ds gra wygląda jak dla mnie bardzo ładnie, ilość broni i całego stafu jaki występuje w tej grze tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze cholera dobrze zrobiłem kupując tą grę.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

doczytałem, że ten drugi, bardziej egzotyczny port służy do multiplayera, ale zobaczyłem, że samemu też mogę robić dostępne tam questy.

 

 

 

one są dodatkowe czy jak ;p? Bo nie wiem czy na przykład za jakiś czas nie wygasną, skoro niby są do multi. Nie wiem, czy na razie skupić się tylko na questach z pierwszeggo portu, czy może odwiedzać 2 porty na zmianę

Odnośnik do komentarza

w MH zawsze jest tak że singlowy port/wioska są najłatwiejszymi questami, tak jak by poziomem easy-normal, dobrym zeby rozpocząć, jak już człowiek sie podpakuje (a najlepiej dojdzie do konca singlowych questów) to może iść robić questy na multi ktore też maja normal, potem high rank (hard), i prawdopodobnie w tej akurat grze mają jeszcze g-rank (very hard) , kolejne poziomy sie odblokowują po zrobieniu wcześniejszych , z każdym poziomem wzrasta poziom trudnosci bardzo wyraźnie (zwłaszcza na ostatnim) , za przejście gry uznaje sie zrobienie wszystkich poziomów aż do ostatniego mega bossa g-ranka.

każdy poziom to nowe sprzety (na wyższych poziomach z wrogów zostają zupelnie inne przedmioty służące do proadukcji o wiele lepszego sprzetu)

 

poziomy trudnosci to nie jest newgame+ tylko wszystkie istnieją w jednej grze, poprostu odblokowują sie coraz to nowe grupy questów ale do wcześniejszych też ma sie dostęp caly czas

 

na koniec dodam że trudność tych niby-multi questów polega też na tym że wrogowie mają o wiele więcej życia żeby dostosować sie do walki przeciw wielu graczom, więc robienie ich solo jest wyraźnie trudniejsze (jednak wszystkei z nich da sie zrobić samemu tylko wymaga to dopakowania sprzetu i umiejetności)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...