Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w połowie robienia armora z Dire Miralis. Trochę szkoda mi się rozstawac z sharpness +1 i fioletowym paskiem, ale no cóż, ta zbroja się prezentuje jak na koksa przystało.


Yano, polecasz te wdzianko?


Chyba też przerzucę się na inną broń, bo juz SA mi się mocno przejada.

Odnośnik do komentarza

ale te co mają fiolet same z siebie zwykle mają mały dmg, pytanie jest czy chcesz mieć skuteczną postać z możliwie dobrym dmg czy poprostu chcesz ładnie wyglądać ;)

 

najlepszy zestaw skilli ma zbroja którą polecałem na poprzedniej stronie, jest tak dobra że od jej zrobienia nie musiałem robić żadnej innej

 

zbroja z miralisa ma tylko jeden sensowny skill a reszte do dupy kompletnie, ogolny rozrachunek powoduje że osobiście nigdy bym jej nie robił, dużo farmienia a efekt słaby

Odnośnik do komentarza

Dzięki za posta.

To jeszcze jedno pytanie - chce sobie zrobić pumpkin armor żeby pomagać na low i i high ranku noobom i żeby zobaczyli jaki zaje.bisty armor mam na sobie. No i czytam w necie i jest napisane, ze jedna rzecz do tego seta jest dostępna po sadzenie green i red herb, ale tego nie ma w mh3u... wiec jak się dobrać do tej zbroi?

Odnośnik do komentarza

Bumblepumpkin można dostać z wymiany u kapitana artgosy jako rare trade, duuużo z tym jest jedbania bo potrzeba chyba 22 na pełny set, nie polecam xD

 

 

w 4u była też bardzo upierdliwa metoda ich zdobywania, pamietam ze sie długo męczyłem żeby zdobyć zaledwie kilka bo chciałem ghatering gemy porobić

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ni hóia nie moge pokonac Alatreona w wiosce. Nie kumam, bije go przez 40 minut, czterema różnymi broniami próbowałem, juz mi cool drinka brakowac zaczyna przez czas potrzbeny na przejscie i dalej ten konioz(pipi) trzyma się  na nogach...  a w multi jak go ogarne z jakimis randomami to rozpykany jest w mniej niz 10 minut, a tam przeciez monstra mają fptye wiecej zycia... no jak zyc?

Odnośnik do komentarza

SA z bracha powinno go zabić

 

ogolnie to jest taki turbo boss, on ma być trudny, no i jednak na kilka osob zawsze jest łatwiej

są też wyjątki w róznych monsterach co do ilości życia. zwykle w wiosce bo zrobieniu wszystkich questów na 100% pojawia sie quest o nazwie "monster hunter" z kilkoma trudnymi wrogami na raz i mimo że jest w wiosce to potwory mają tyle życia co w online na g ranku

Odnośnik do komentarza

używać broni która ma sleep albo para, ale te bronie mają mały dmg

musiał byś od(pipi)ać sleep bombing, napchać całe inwentory dużych bomb+ i usypiać a potem detonowac mu bomby na ryju bo ich wybuch ma 3x dmg jesli jest to pierwszy "budzący" atak

 

jednak mimo że widziałem takie taktyki to nie wiem czy to jest najlepszy sposób, raczej bym jednak postawił na SA z bracha bo jest przekoksowany, i jeśli czymś masz go zabić to własnie nim

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...