Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Yano, co do sterowania, sam wiesz ze tez jestem fanem MonHuna i znam tez sie co nie co na nim i tez przegralem spora czesc zycia w niego na PSP i smiem twierdzic ze sterowanie na 3DSie jest rownie dobre co na psp ;) (i to na 3DSie bez CPP), kupilbym na premiere ale kasy brak, pewnie kupie dopier ow maju/czerwcu...

Odnośnik do komentarza

smiem twierdzic ze sterowanie na 3DSie jest rownie dobre co na psp

byłbym w stanie w to uwierzyć gdyby nie to że mam już nabite ponad 20 godzin (wiem to nic, ale mam malo czasu) w monsterze na PS3 i początkowe problemy z kamera sterowaną prawym kciukiem (gałką) nadal sie pojawiają - nadal sie łapie że kamere mam skierowaną w głupią strone ponieważ musze jednocześnie sie poruszać i atakować (ewentualnie trzymać gałke żeby atakować w dobrym kierunku) przez co nie mam wolnego palca na kamere i nie moge jej skorygować tak jak bym chciał

 

Hejter Nintendo? No to jako fan MH masz przechlapane

wiem, ubolewam nad tym od roku :/

Odnośnik do komentarza

a bede! ukradli moją ulubiona marke i zaczeli wydawać na swoich konsolach dla dzieci (możecie zaprzeczać ale taka jest prawda)

 

 

i tak przecież ostatnio mało o tym mowie. pozatym tak czy siak będe wam pomagał z grą, a moze i kiedyś sie przełamie jak wyczaje na allegro jakiegoś używanego dsa za bezcen

Odnośnik do komentarza

przez ta przesiadke caly czas dostajemy monstera na poziomie zbliżonym do wersji z ps2 - zamiast przejść na o wiele mocniejszą currentgenową grafike na ps3 (albo chociaż na vite) , wersja na wii u jest dosyć ładna ale to nie jest poziom currentgenów tylko podrasowana wersja z 3dsa

 

nie chciał byś zagrac w takiego monstera? (podaje screeny z lost planet 2 bo te gry mają sporo wspolnego)

1245623-lp1.jpg

lostplanet2-034.jpg

20090603175606.jpg

Lost_Planet_2_7.jpg

 

 

 

 

albo takiego? (tu jeszcze więcej podobieństw)

dragons-dogma.jpg

Dragons-Dogma.jpg

dragons-dogma-dragon-battle.jpg

Hydra02_7.jpeg

chimera1_bmp_jpgcopy.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

@Yano

A ty wiesz jak działa biznes jakim są gry? To że MH wygląda słabo to nie dlatego, że gra wychodzi na słabym sprzęcie, tylko koszty zrobienia muszą być jak najniższe, a sprzedaż jak najwyższa. Jaki by był sens robienia Huntera w takiej grafice za grubą kasę na sprzęty, które w Japonii (tak, tak, USA i Europa to drugorzędny rynek zbytu gry) nie mają wzięcia?

Tu nikt nie robi sztuki dla sztuki, seria dalej schodzi w milionach kopii, Japończykom nie przeszkadza archaiczna grafika, ważne, żeby dodawać do każdej nowej części/wersji świeży content, a oni i tak to kupią.

 

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy zamawiali monster hunter 3 ultimate w ultimie. Po telefonie do nich dowiedziałem się że gra ma dojść do nich do soboty(jeszcze jej nie mają) i prawdopodobnie zaczną wysyłać dopiero w poniedziałek. Co mnie strasznie zasmuciło mam obrone inżynierki w piątek i myslałem że po powrocie się troche odstresuje, a tu taki zonk. No nic tyle na ten tytuł czekałem  to i pare dni jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza

Status i szczegóły zamówienia Data złożenia Opcje

 

 

 Zamówienie zostało zaakceptowane 2013-03-04    

Monster Hunter 3 Ultimate (Nintendo 3DS) x 1 - 179.90 zł/szt.
Sposób wysyłki: Przesyłka kurierska (koszt: 11.90 zł) Sposób płatności: Płatność e-przelewem

 

Choć nie wiem po co Ci to potrzebne?;p

Edytowane przez Anakinski
Odnośnik do komentarza

e tam pieprzenie, ja jak kupuje coś w ultimie to dzownie do nich cały czas (i tak zwykle mają zajęte) , tylko ze ja tam chodze osobiscie bo nie lubie czekac na kuriera, dzięki temu wiele gier w ultimie kupowalem ze 3-4 dni przed premierem

dzowńcie śmiało, nie musicie przecież sie przedstawiac, tylko "elo macie już monstera?" :)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.