Skocz do zawartości

Jesteś Bogiem - 2012 - Leszek Dawid


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

No obejrzane. Przede wszystkim trzy główne role zagrane całkiem przekonująco, wokalnie również udanie, imo odtwórca rahima lekko odstawał, ale może dlatego, że sam rah nie ma aż takiego charyzmatycznego głosu, jak dwójka pozostałych (teraz w zasadzie jedynka), chociaż w moim rankingu odtwórców śpiewających postaci na pierwszym miejscu pozostaje Phoenix w roli Johnnego Casha. Po przeczytaniu wywiadu z Dabem trochę mi się żal go zrobiło. Ogólnie, jak się zna historię pfk i chłopaków, to jednak trochę uwierają uproszczenia / przekłamania. Niby to tylko film fabularny, ale chciałoby się, aby każdy miał świadomość, że w rzeczywistości było inaczej.

 

Co warto odnotować: aktorka grająca laskę magika - SUPER DU.PERA, zara ją wygoogluję.

 

Ciekawostka - poszedłem z kumplem na seans, obok usiadły dwie parki w wieku około 50 lat. Zapytaliśmy się ich, czemu właściwie przyszli na film, powiedzieli, że dlatego, żeby wiedzieć, czym się ich dzieci interesowały. Chciałbym mieć takich starych.

 

Ogólnie, jestem kontent.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

obejrzałem wkońcu film. Bodaj wersje festiwalową. Co tu dużo mówić, film to totalna porażka. Gra aktorska to tylko jeden level wyżej niż w11. Wyłącznie Rysiu z 13 posterunku uciągnął rolę. 2 godziny nudy, którą każdy fan, bądź obserwator paktofoniki doskonale zna. Bo ani to biografia Magika ( zrobili z niego grzecznego chłopczyka, niemal świętego ), ani to fabuła, bo gdzie tu jakieś dylematy moralne bohatera. Sama realizacja ( przynajmniej tej wersji ) to totalna amatorszczyzna, zwisające mikrofony z sufitu, to już szczyt. Ogólnie 3+/10 tylko dla jednego aktora. Plus, że wmiare nauczyli ich rymować

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...