Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek po nowym roku dostarczył głównie ze względu na wyjaśniające kwestie z clifhangera z pierwszego epizodu.

To już chyba wiadomo, że zginie Thea, a Roy wróci na stałe w 5 sezonie. No i ORIGIN ORACLE!1!! Fajne rozwiązanie choć nie pogniewałbym się gdyby zrobili cameo Jokera i najlepiej Jeroma z Gotham (jebać powiązania z serialem). No ale mamy Wyrocznie prawilijnie na wózku więc w sumie może być.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnie 2 odcinki były bardzo fajne a ta akcja z walącym się budynkiem, to widać, że się do niej przygotowali, bo wypadła tak, że szczękę musiałem z podłogi zbierać.

Chodzi mi głównie o moment, gdy

tata i córka Lance spieprzali pomiędzy walącymi się gruzami oraz eksplozjami

 

To samo walki, jak się Diggle nawalał z tym kolesiem to aż czuć było siłę ciosów.

 

Podejrzewam, że już nigdy nie zrobią sezonu na miarę 'Deathstroke'a' ale ten pomimo wad ogląda się przyjemnie.

Czekame na Vixen.

Odnośnik do komentarza

...beznadziejnych walk...

Jak ogólnie też mam takie odczucia, tak w najnowszym odcinku dali bardzo radę. To co wspomniał Masorz plus walka z Conclinem bardzo na plus.

Ale często są głupoty, jak np mający problemy Oliver ze zwykłymi kolesiami, albo w najnowszym odcinku duet Laurel+Speedy vs ta laska od gwoździarki. Takich akcji było pełno w tym i poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ten ostatni odcinek to był prawdziwy dramat i tragedia. Jakieś z pupy fleszbeki, przez 45 minut wszyscy smutni i z miną posiadania marchewki w odbycie.

Arrow uprawiający kiedyś zajebisty parkour, teraz rezygnuje z pościgu za 16-latką, bo ta przeskoczyła przez siatkę :pawel::rotfl:

Do tego jeszcze Felicity po zadaniu jej szukania informacji po podejściu do kompjutra otrzymująca gotowe obrazy z kamer w dosłownie DWIE sekundy.

Fejspalm, no to oba seriale miały najgorsze odcinki w swojej historii, ale Flasha jeszcze jakoś z biedą dało się obejrzeć.

 

Zobaczymy jak Legends Of Tomorrow :reggie:

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Nie mogę się nadziwić jak ten serial podupadł od trzeciego sezonu.  :/  Felicity ze słodkiej i zabawnej panienki musiała awansować niemal na główną personę dramatu i nic tylko płacze, stroi smutne minki i wali fochy. W efekcie nie da się już jej oglądać. Gdy zaś do kompletu dochodzi jeszcze jej, wkurzająca w każdym aspekcie, głupia mamusia to mamy istne apogeum lipy. :bad:  Niestety F. jest chyba zbyt lubiana przez fanów, by scenarzyści zdecydowali się ją ubić i będziemy się męczyć jeszcze przez piąty sezon. Mam nadzieję, że na tym nastanie koniec. 

Flash ciągle jeszcze jako tako trzyma poziom, pojedyncze słabsze epy można wybaczyć, ale Arrow... Gorzej ogląda się chyba tylko Legends of Tommorow, gdzie spoko były może ze 2-3 odcinki, o reszcie szkoda gadać moim zdaniem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Pomijając całą tą dramę to jak dobrze pamiętam Arrow s04e19 miał premierę dzień przed Flashem s02e19? Specjalnie musieli pozamieniać odcinki bo by nie zgrało się z tym teaserem z pierwszego odcinka.

 

Choć i tak błąd jest bo Flash moc stracił w 18 odcinku więc teoretycznie powinien z buta ciś z cmentarza.

Ja płakałem przy scenie gdy Arrow uciekał z hotelu. 8 typa uzbrojonych po zęby patrzy jak Green Arrow podczepia linę i ucieka. O, sorry siedmiu typa bo jeden cały czas patrzy się przed siebie xD (reszta w tym czasie kręci wzrokiem gdzie tu patrzeć). Potem obrót na pięcie i do domu. 

Czemu jeszcze nie poprosili kogoś o nr telefonu do Giovanni'ego Zatary. Najwyższy czas.

 

 

Odnośnik do komentarza

Gdy kręcili ten flashforward to pewnie sami jeszcze nie wiedzieli dokładnie jak rozegrają się wydarzenia z obu seriali i stąd burak z Barrym.

Na szczęście gdy kiedyś ludzie będą oglądać to pewnie nawet nie zauważą.

 

No i czemu nie zabili Felicity?

Kiedyś była świetną postacią, natomiast od półtora sezonu nie robi prawie nic poza płaczem, użalaniem się nad sobą oraz obwinianiem Olivera za każde zło na świecie.

ZAORAĆ!

Odnośnik do komentarza

 

No ja bym Laurel jeszcze nie ...hehe... zakopywał.

Poczekałbym do odcinka we Flashu gdzie Zoom

naśle meta-ludzi z Earth-2 na Earth-1, a którymi będzie dowodzić Black Siren, czyli Laurel z Ziemi-2. Nie zdziwiłbym się gdyby przekabacili ją, jak to chcieli z Killer Frost zrobić i przerobić na Black Canary co mnie osobiście by się to nie podobało. Wolałbym żeby Sara wróciła do roli Kanarka. Czas pokaże.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...