Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam ze w 80% przypadkow przyzywanie kogos na Ancient Dragona mija sie z celem bo phantomy dosc szybko gina i zostajesz sam z trudniejszym bossem. Vendrick z 4 duszami jest do ubicia, wystarczy unikac ciosów i go karać co jakiś czas.

 

Gral ktos moze Dex/Faith? Zastanawiam sie czy ktos probowal takiego buildu.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że w tej części taki build nie ma za bardzo sensu - Wrath of Gods wymaga megagrindu albo NG++, pozostałe miracle są zbyt defensywne dla Dex (czyli stricte ofensywnej) postaci, a jedno Sunlight weapon nie sprawia, że opłacałoby się inwestować tyle leveli w wiarę. Jedynym sensownym pomysłem wydaje mi się wtedy pójście w Lightning infusion + Sunlight buff. Rzucanie piorunami nie ma sensu w PvP, bo musielibyśmy jednocześnie podgrindować ATT, żeby mieć szybszy casting.

Wydaje mi się, że dla DEX lepiej jest więc zrobić słabszą hybrydę 20/20 INT/FAI i używać Dark infusion (które świetnie sprawdza się u dexpostaci w tej grze) z hexem Dark weapon + Piromancja (fire damage skaluje się jednocześnie z int i fai). 20/20 wystarcza też, żeby używać Black Witch's staff, które pozwoli nam na rzucanie wszystkich typów hexów, więc do buffka możemy dorzucić jeszcze Darkstorma (zmniejszamy o 1 fai requirement za pomocą Spice'a) albo Great Resonant soul (tu jednak oprócz zmniejszenia wymaganego Fai trzeba by jeszcze dorzucić do niego ze 3 levele)

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Ja tu widze duzy potencjal dla Faith. Wrath of Gods to tylko 150 killi na inwazjach, na wersji PC podczas premiery pewnie w kilka dni mozna to wyfarmic.  Dark skaluje sie od NIZSZEGO, a nie wyzszego stata miedzy int a faith.

 

INT mi sie w ogole nie podoba bo wieje nudą, Hex latwo sie counteruje, pyro jest fajne ale to jako dodatek. Bardziej sie zastanawiam co z tym DEX'em uzywac, halabardy pewnie albo batów na poison. Nie wiem czy ADP jest tak samo przydatne na PVP jak na PVE, ale jezeli dodam w to punkty to moze z batami dla jaj bede biegal. Ciezki wybor bo duzo mozliwosci jest.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź mój edytowany post ;) chyba 5 razy go edytowałem.

 

WoG to nie "tylko" 150 killi, a AŻ 150 killi, jako Blue baaaardzo ciężko o inwazje na NG. Dodatkowo w przeciwieństwie do czerwonych, walcząc na Arenie niebieskich za każdym razem tracisz Tokena. Do tego samego WoGa dostajesz tylko 1 cast ;/

 

Do dex w drugą rękę idealnie sprawdza się jakiś Poison rapier :D

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

WoG z hoodem od Felkina to 2 casty wiec nie jest zle ;) Z faith sa ciekawe comba ktore moga wyjsc. Gram obecnie int/faith glownie jako hexer i jest nudno. Jest jeden czar ktory jest OP i mam zamiar go uzywac zawsze, nawet jako melee ale chyba casterem mi sie nie chce za bardzo grac, chyba ze jakims awangardowym, napewno nie resonant soulem. W ogole ludzie placza ze dark jest OP a ja nie mam wiekszych problemow z hexerami jak sie ladnie uzbroje w dark resist + zaloze pewien zwalony ring z NG+ heh.

 

Najgorsze narazie z czym sie spotkalem to double whip + bow z poison arrowami. Jak koles jest ladnie ograny to nie uzyjesz estusa bo cie zabije, poison moss sie kiedys skoncza a ich uzycie to tez kawalek animacji i koles tylko na to czeka. A jak nic nie uzyjesz to zdechniesz. Taki build wymaga pewnie duzo skilla bo rzadko widuje ale 2 razy sie napatoczylem na tego samego goscia z dual whipami i RAZ mnie trafil i mialem full poison pasek :(

Odnośnik do komentarza

Z Vendrickiem nie ma kłopotu jak stoi w miejscu, wtedy obchodzimy go w kółko i punktujemy. Największy problem jest z jego odskokami i ze zbliżaniem się do ściany.

Jak ktoś chce go zmieść bez większego problemu, wystarczy zaopatrzyć się w tarczę Havela. Wtedy w razie błędu tarcza bez problemu wytrzymuje kilka jego ciosów i nie zbija do końca staminy. Także, praktycznie jesteśmy nietykalni. Jak ktoś nie ma buildu str, wystarczy użyć Soul Vessel i zmienić specjalnie na tę walkę staty ;) .

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

mam pytanko do zawodowców: skoro moja defensywa opiera sie glownie na blokowaniu, zadko na przewrotach, to czy warto inwestowac w lekkie zbroje? czy od razu dopierdzielic drangleic set, ktory znalazlem juz jakis czas temu? narazie zaperdalam z podstawową zroja, ktora otrzymujemy na początku, ta skorzana, którą mam dopakowaną na +4 bojdaze. Nie daje za duzo ochrony, a ja głownie gram z blokiem. Czy ciezkozbrojna postac jest wyraznie wolniejsza w poruszaniu sie, czy tylko te przewroty robi takie jak grube dziecko? i czy z czasem rozwoju postaci, jak dopakuje duzo sily, to zacznie robic je normalnie, mimo tego ze nosze ciezka zbroje?

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

mam pytanko do zawodowców: skoro moja defensywa opiera sie glownie na blokowaniu, zadko na przewrotach, to czy warto inwestowac w lekkie zbroje? czy od razu dopierdzielic drangleic set, ktory znalazlem juz jakis czas temu? narazie zaperdalam z podstawową zroja, ktora otrzymujemy na początku, ta skorzana, którą mam dopakowaną na +4 bojdaze. Nie daje za duzo ochrony, a ja głownie gram z blokiem. Czy ciezkozbrojna postac jest wyraznie wolniejsza w poruszaniu sie, czy tylko te przewroty robi takie jak grube dziecko? i czy z czasem rozwoju postaci, jak dopakuje duzo sily, to zacznie robic je normalnie, mimo tego ze nosze ciezka zbroje?

 

To jak bedziesz rollowal zalezy od udzwigu i vitality. O ile pamietam progi to 25% udzwigu,50% i 70%.

Odnośnik do komentarza

Aha czyli pakować w udzwig ? i jeszcze jedno - latam z fire longsword plus 6 i jest coraz slabszy - kiedy znajde lepszy miecz? taki ktory tez bedzie dawal bonus od magii, narazie mam laczony dmg fire longswordem jakies 250 i jestem zaraz przed ruin sentinels. wszystkie pozostale mozliwe lokacje przed nimi, mam wyczyszczone. nie wiem tylko, jak sie dostac do studni w Majuli, do jamy fire lizardsow i nie potrafie otworzyc drzwi, ktore są po lewej przed wejsciem do areny w ktorej walczymy z ostatnim olbrzymem

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Czy ciezkozbrojna postac jest wyraznie wolniejsza w poruszaniu sie, czy tylko te przewroty robi takie jak grube dziecko? i czy z czasem rozwoju postaci, jak dopakuje duzo sily, to zacznie robic je normalnie, mimo tego ze nosze ciezka zbroje?

Ja gram w ciężkiej zbroi. Nogawice i tarcza od Havela, góra od Mastodonta, troszeczkę lżejszy hełm i rękawice( Nie pamiętam od którego projektanta ;) ). Do tego mieczyk Curved Dragon.

Nałożyłem sobie odpowiednie dwa pierścionki i przy Vitality coś lekko ponad 30, skaczę jak króliczek. Troszeczkę puszysty króliczek :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie gram czystym wojownikiem i czasami przez nieuwagę jestem na jednego strzała magią. Mimo ponad 1800 hp.

Gdybym był na dwa strzały to bym nie płakał, ale to już jest chyba przesada. Chciałbym pierwszy raz w życiu pobawić się magią i w związku z tym mam pytanie. Proszę napisać, jakie są najmocniejsze 2 czary dla maga i Hexa.

Mam rękawicę pyro na maxa, ale nic tam nie robi takich obrażeń i łatwo przed wszystkim uciec.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Ale kwas. (pipi)a niedługo ta gra zacznie diablo trzy przypominać. Mają w następnym patchu znerfić Lost Sinner, Freje i moby z Flexible Sentry. Znerfią tez moonlight greatsword, wydłuża casting time piromancji typu firestorm, WoG nawet znerfić dmg i wydłuża casta wtf?! A najlepsze ze wydłuża casting time i zmniejsza damage soul greatsword. Nie gram nagiem ale zeby mieć problem z uniknieciem tego czaru trzeba naprawdę być paralitykiem. Po tym patchu moja ocena dla gry poleci -1

Odnośnik do komentarza

anarom - Climax zje ci wszystkie dusze, jakie masz przy sobie, a Great Resonant Soul tylko 500. Dla maga chyba najskuteczniejszym w pvp czarem jest Soul Geyser, bo wszelkie soul missle, speary itd jednak jest dość prosto wyrolować, a gejzer okupuje większą przestrzeń i naprowadza się.

 

@ornit: oj tam, oj tam - przecież pvp to tylko dodatek do singla ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...