Skocz do zawartości

Pacific Rim


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej bym napisał, że debilnych gagów jest po prostu mniej i, że są mniej debilne. Ten film to 30 minut walk robotów, 15 minut jakiejś smętnej historyjki o gościu co stracił brata i teraz niewiadomo czemu ma iść zabijać potwory w starym robocie z jakąś nieletnią chinką obok i 45 minut dziwnych nieśmiesznych scen z naukowcami. Jezuuu, nie pamiętaj bardziej irytujących postaci w filmach niż ta dwójka. 

Odnośnik do komentarza

Raczej bym napisał, że debilnych gagów jest po prostu mniej i, że są mniej debilne. Ten film to 30 minut walk robotów, 15 minut jakiejś smętnej historyjki o gościu co stracił brata i teraz niewiadomo czemu ma iść zabijać potwory w starym robocie z jakąś nieletnią chinką obok i 45 minut dziwnych nieśmiesznych scen z naukowcami. Jezuuu, nie pamiętaj bardziej irytujących postaci w filmach niż ta dwójka. 

geolog i biolog z prometeusza? też obejrzałem wersje z zatoki ostatnio, no efekty robią firmy, tak jak w tym temacie padło kilkanaście razy, jak sie przymknie oko na absurdy to film jest ok, film kupie na br jak spadnie do 60zł :P

Odnośnik do komentarza

ej kurde, geolog i bliolog w prometeuszu byli całkowicie nielogiczni, i debilni, a "naukowcy" w pacific rim byli poprostu komediowi, i mieli narzucowny własny harakter (jeden starał sie być przebojowy a drugi był wielkim nerdem), wg mnie kompletnie nie powinno sie zestawiać tych 2 zespołów naukowców , nawet jeśli komuś nie podchodził przerysowany komediowy aspekt

 

 

swoją drogą skoro już o tym mowa - pacific rim idealny nie jest, ale wg mnie jest o wieeeeele lepszy od: prometeusza, transformersów, after eath, i jeszcze kilku innych głośnych filmów

Odnośnik do komentarza

ej kurde, geolog i bliolog w prometeuszu byli całkowicie nielogiczni, i debilni, a "naukowcy" w pacific rim byli poprostu komediowi, i mieli narzucowny własny harakter (jeden starał sie być przebojowy a drugi był wielkim nerdem), wg mnie kompletnie nie powinno sie zestawiać tych 2 zespołów naukowców , nawet jeśli komuś nie podchodził przerysowany komediowy aspekt

 

 

swoją drogą skoro już o tym mowa - pacific rim idealny nie jest, ale wg mnie jest o wieeeeele lepszy od: prometeusza, transformersów, after eath, i jeszcze kilku innych głośnych filmów

128510.gif

SERIO kur.wa? :(

Dla mnie doktorki to bardzo irytujący element w tym filmie. Nie lubię takiego głupkowatego humoru, to samo jest w Marve's Heroes SHIELD.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wez Yano nie gadaj o logicznościach, bo w pacyfic rim ich w ogole nie ma podobnie jak scenariusza. Koledze wyżej dam probsa, bo widzę nie tylko mnie to tak bardzo ubodło, tym bardziej, że lubię Filadelfie skąd ten mały doktorek jest. W Prometeuszu to tak nie bodło, bo zawsze ich zachowanie można zwalić na tzw. czynnik ludzki, czyli (pipi) wie jak ty byś sie zachował w danej sytuacji. W pacyfic rim te watki komediowe wyszły totalnie z dupy i już nawet nie mówię, że nie powinno ich tam byc

Odnośnik do komentarza

ja nie zmuszam nikogo żeby lubił wątek komediowy, tylko pisze że wyraźnie widać było że dwaj zwariowani doktorkowie właśnie pod ten wątek byli napisani, dlatego byli tacy przerysowani

 

tymczasem w prometeuszu byli zwykłymi debilami , sceny gdzie strachliwy doktorek nagle zaczyna sie łasić do obcego węża nie przebije nic

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość DonSterydo

Film o potworach i wielkich robotach jaki zawsze chciałem zobaczyć :)

 

Nawalanie metalową piąchą >>>> strzelanie z kapiszonów w Transformersach Bay'a

 

 

Największym minusem filmu jest, że w przerwach pomiędzy rąbanką aktorzy próbowali coś tam grać - niepotrzebnie - mogły być wtedy sceny z robotami ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Rypłem jak powiedzieli, że Gypsy nie spali obwodów bo jest NUKLEARNY-ANALOGOWY!! Noooo, to wszystko wyjaśnia, a te bajeranckie hologramy i komputery pokładowe były zasilane piaskiem w gumowych przewodach :D

 

Najlepszy gryps w filmie :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...