Skocz do zawartości

Pacific Rim


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Ja pier.dole, jacy się wszyscy nagle dorośli i poważni zrobili. 

Pewnie oglądacie mongolskie dramty sprzed 50 lat, a potem wychodzicie na ganek i zapalacie fajkę rozmyślając godzinami nad sensem życia.

xDDD

Odnośnik do komentarza

z opinii widzę, że tegoroczne wakacje w kinach to walka dragon ball(man of steel - byłem i dość fajny film) vs generał daimos(pacific rift). Jakby jeszcze ulepili w te wakacje coś o odjechanej piłce nożnej w stylu starego Shaolin Soccer to już bym się całkiem posikał bo zekranizowali by na raz trzy najukochańsze bajki mojego dzieciństwa :)

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole, jacy się wszyscy nagle dorośli i poważni zrobili.

Pewnie oglądacie mongolskie dramty sprzed 50 lat, a potem wychodzicie na ganek i zapalacie fajkę rozmyślając godzinami nad sensem życia.

xDDD

Nie, nie oglądam mongolskich dramatów i nie palę fajki, wolałbym zobaczyć pacific rim jako zaje*iste anime a nie kiepski film, tyle odemnie, nie ma sensu nic wiecej pisać bo osoby, którym ten film sie podoba nie potrafią zaakceptować zdania innych :) w sumie tak jest wszędzie ;) Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

 

Ja pier.dole, jacy się wszyscy nagle dorośli i poważni zrobili.

Pewnie oglądacie mongolskie dramty sprzed 50 lat, a potem wychodzicie na ganek i zapalacie fajkę rozmyślając godzinami nad sensem życia.

xDDD

Nie, nie oglądam mongolskich dramatów i nie palę fajki, wolałbym zobaczyć pacific rim jako zaje*iste anime a nie kiepski film, tyle odemnie, nie ma sensu nic wiecej pisać bo osoby, którym ten film sie podoba nie potrafią zaakceptować zdania innych :) w sumie tak jest wszędzie ;)

 

 

A ja powiem, ze jest dokladnie w druga strone. To osobom, ktorym sie nie podobal nie potrafia zaakceptowac tego, ze innym sie podobal. Dowod ?. Bardzo prosze:

 

zaczynam powątpiewać w jakość filmu kiedy do tematu wpada soul z szagodago i mówią, że tak dobrze nie bawili się od czasu transformersów 2 ;).

 

O chuj mu chodzi ?. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Zawiodłem się, najlepiej zobaczyłbym wersje director's cut w której pokazane są tylko sceny w mechach które ratują ten film. Reszta to niemiłosierna kupa. Cała kasa poszła na efekty dla których warto przemęczyć się przez reszte filmu. Szkoda, że wszystkie walki dzieją się na deszczu i w nocy, przydałoby się wiecej kolorów i światła rzuconego na walczące kolosy. Dodatkowo nie polecam 3D w zwykłym kinie, w scenach walk nieco gubi się czytelność a sam efekt też widoczny w kilku scenach.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nauczysz się może w końcu ze sa odmienne zdania i rozne gusta.

2012 tez mi się podobal, XBOX > PS2. FTW.

 

Gdy prowadzisz z kimś dyskusje na temat filmów i nagle wychodzi że ta druga osoba lubi np. 2012, to trzeba od razu zareagowac, usmiechasz się, ze wszystkim sie zgadzasz i szukasz sposobu by sie ulotnic, bo dalsza rozmowa jest zbyteczna.

Odnośnik do komentarza

No niestety co nie którzy mają się tu za wielkich Panów i znawców tematu spróbuj się tylko wychylić a zostaniesz z linczowany.

 

Widzę, że opinie różne trudno i tak jak sam nie pójdę to się nie przekonam.

 

A Transformersy są awesome.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok ja byłem i powiem swoją opinie. Dopóki mnie faza trzymała super ale w połowie filmu faza zeszła i zaczęło wiać nudą. Film jest lepszy od transformers 3 na pewno bo tam film był zdecydowanie za długi o jakąś godzinkę a tu tylko o 30 min :P.

 

Patetycznego bełkotu jest tu więcej niż w Dniu Niepodległości, a to naprawdę wielkie osiągnięcie. W filmie grają moi ulubieni aktorzy serialowi czyli Luther i blondi z Sons of anarchy plus Ron Parlman. Problem w tym że grają kiepsko jak cała ekipa. Myślę że fabuła jest tak głupia że i aktorom się nie chce :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...