Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że wy na co dzień macie kontakt z młodymi, sparaliżowanymi chłopakami, którzy resztę życia spędzą na łóżku i sytuacja, w której znalazł się popek nie była by dla was problemem, zero stresu, pełen luz.

czepianie się na siłę.

popka nie lubię ale za te akcje ma plusa

 

No akcja spoko, na pewno. Tylko bardziej mi chodzi o to, że ten typ ma tak sprany mózg, że ciężko kontaktuje ze światem.

Odnośnik do komentarza

Na Polakach cebulkach dzis polajkowalem fotę i opis, jak to fan podszedł do popka z zamiarem zrobienia selfi, a ten mu kazał (pipi)c albo mu wie.bie. Ale już nie ma foty.

A maus, tak dobrze to opisałeś, nie wiem, czy to jakaś copypasta, czy Twój tekst, ale brzmiało to wybornie i bardzo śmiesznie.

 

Prawdziwy prosto od kolcza Mausa. Kto ci ukradl marzenia?

Odnośnik do komentarza

Mauser weź pod uwagę ile koksu ciągnie Popek i ogarnij, że on podstawówki nie skończył. Trochę szacunku dla prymitywa biznesmena. Poza tym analizujesz oczywiste oczywistości - suma jest taka, że jemu interes się kręci a ty masz typowy ból anusa. I zauważ, że wciąż nie daje ci się sprowokować na twoje mierne zaczepki trzymając poziom konwersacji gdzie ty sam wiesz jak się zachowujesz. Żenada facet, weź się ogarnij.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Walka 29.05. Raczej "walka" ale mniejsza o to. Popers dostanie straszne baty od Koksa, dojedzie go jak Pudzian, nie wiem po co Pop w ogóle trenuje jakieś style gdzie szykuje się max minuta odkładania go. Z 2 strony pewnie po 100 tysi wpadnie za to freak show i do domu.

Odnośnik do komentarza

Dobra prognoza wujek. Trafnie.

 

 

 

Oglądam te wywiady z tymi klownami, z tym Popkiem i widzę, że Popek z MMA to inny człowiek, pokorny, nie pajacuje i nie cwaniakuje jak w wywiadach muzycznych. Widać, że tu odpowiada za niego sztab ludzi i sobie nie pozwala na głupie zachowania. No i odstawił koks.

 

 

Co nie zmienia faktu, że nadal jest cymbałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...