Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po świetnych IMO "Królach Życia" (potrójna platyna - ktoś ogarnia?) Popek z Borixonem robią słaby krążek. Przesłuchałem z 10 razy, zero dobrego sztosu i mówię to jako fan i obserwator kariery Popka od czasów "Monstera". Płyta wtórna - zarówno muzycznie jak i w... Słowach. Popowi nie wychodzi siorbanie koksu bo powtarzane są teksty z pierwszego "Gangu". Alibaba robi fajne te podkłady bo wychowałem się na Manieczkach i jeździłem jak idiota po Polsce w białych rękawiczkach ale jako szanujący się wiksiarz nie napiję się wódki i nie powywijam do "Ciężkiego Gnoju".

 

Najlepszy podkład płyty - "Napad na burdel"

Najlepszy track - "Ale tu jebie skunem"

Najlepsza zwrotka - Borixon w "Wakacyjna Miłość"

 

Zawiodłem się, myślałem, że za gościem stoi już jakiś spec od rynku i image bo pieniądze robi niemałe ale niestety - druga płyta to pomyłka i wołanie za nią pieniędzy to żart porobionego. ;/

Odnośnik do komentarza

@Grzybiarz - "Napad na burdel" bicik jakby Avicii ale generalnie lubię podkłady od Roberta M. Szkoda, że poza pewnymi wyjątkami zwrotki zawodzą. Na pierwszym "Gangu" było konkretne pierdolnięcie, 90 % płyty spójna i sorry ale dobra tekstowo jak na jego "poziom" i "standardy". Cieszyłem się, że Pop w pewnym sensie rozwija swój image, pracuje nad wizerunkiem polskiego Charlie Sheena, druga płyta go pogrzebała. Już lepsza była "Król Albanii", gdzie niby chodziło o pokazanie jego poważniejszej (?) strony. Tamten projekt był zdecydowanie lepszy. "Ciężki Gnój" = odcinanie kuponów. Pierwszy zawód poważny, mam nadzieję, że Paweł Rak się nie kończy.

 

@Mecenas - ponoć teraz na koncertach odwala lipę i jedzie playback jak ostatnia szmata. Jak interesujesz się zagadnieniem to obczaj pierwsze koncerty - na żywca i w miarę trzeźwo. Widziałem z nim jakiś wywiad i nie da się gościa słuchać, zaćpany prymityw aż za mocno bije po oczach no i ciągłe ziewanie - za dużo prochu Popuś. :(

Odnośnik do komentarza

Pocieszne. Podoba ci się jakiś kawałek to na siłę będą ci wmawiać, że coś jest z tobą nie tak i obrzydzać. Ba, niektórzy są tak zawistni, że przed 5 rano już to piszą.

 

Spoko, zaraz w samochód i Popek na cały głośnik i do roboty. Pozdrowienia. :lapka:

Odnośnik do komentarza

mamy pierwszego reprezentanta. przynależność plemienna jest w nim silna i poczuł się dotknięty. osobnik żywo zareagował, dlatego spróbujmy załagodzić sytuację....

 

....mmmmm..... ja twoja nie obrażać wujaszek. ty lubić popek i być szczęśliwy słuchając popek w autko........P.O.Z.D.R.O  M.O.R.D.E.C.Z.K.O  

Odnośnik do komentarza

Za każdym jednym razem ty, Rozi czy inny user próbuje mi wmawiać, że mam tego nie słuchać bo targetem są dzieci, "gimbaza" czy też piszecie, że jestem "debilem" bądź inne inwektywy. Słucham tego, co mi się podoba. Daj żyć Kazub i do licha pisanie komuś "zabolało bo mi odpisałeś" jest tak bardzo słabe, to forum - odpisujemy sobie. Co byś tam nie napisał i jak mnie nie obrażał wbij sobie do głowy, że mi się jego muzyka podoba.

 

@Rozi - twoja kuzynka czy kto tam 8 letnia śpiewała tego "patusa" nie dlatego, że jest targetem, tylko dlatego, że jego muzyka jest teraz na czasie w necie. No ale wiadomo, lepiej wylać wiadro hejtu. Jak kiedyś mając 8 czy 10 lat śpiewałem Liroya czy Nagły Atak Spawacza ojciec też się krzywił. Standard. Teraz jest era YouTube i nawet debil jak Popek może być sławny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...