Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

Wzorcowa akcja tv. Popek zgarnął hajs i to nie mały. Ksw to impreza nastawiona na ogromne zyski. Pudzian uratował kontrakt do końca 2017. Będzie rewanż Popuś - Pudzian. Wynik z porażką Mariusza. Od paru lat w wywiadach mówi o emeryturze. Popek by ocieplić wizerunek zaczyna wrzucać materiały z córką i matką dzieciaka. Ksw oglądają w większości Janusze i ich pociechy. Z Popka materiał na zawodnika mma marny ale wiara czyni cuda więc w sumie życzę mu jak najlepiej a już na pewno by rozstał się z kokainą...

Odnośnik do komentarza

Wzorcowa akcja tv. Popek zgarnął hajs i to nie mały. Ksw to impreza nastawiona na ogromne zyski. Pudzian uratował kontrakt do końca 2017. Będzie rewanż Popuś - Pudzian. Wynik z porażką Mariusza. Od paru lat w wywiadach mówi o emeryturze. Popek by ocieplić wizerunek zaczyna wrzucać materiały z córką i matką dzieciaka. Ksw oglądają w większości Janusze i ich pociechy. Z Popka materiał na zawodnika mma marny ale wiara czyni cuda więc w sumie życzę mu jak najlepiej a już na pewno by rozstał się z kokainą...

Powiedz tylko słowo że sam masz dzieciaka to zaraz dzwonię do tereferexpressu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

Dzis bedzie dlugo, chaotycznie i wulgarnie, poniewaz nie chce mi sie redagowac wypowiedzi na forum dla konsolomaniakow. Bedzie troche jak artykul M, albo niewyedytowany post Ogorasa.

To jest wlasnie ten poziom fanow Popka, ta wisienka na torcie polskiego rynku muzycznego, zamknietego w awangardzie rapu umieszczonego gdzies pomiedzy "patriotyczny", a "mam to w chuju" jaki robi Tede. Ja to sam nie wiem jak to okreslic, chyba najlepiej to wszystko dopelnia nazwisko samego artysty, muzyka, rapera, wydawcy, biznesmena oraz sportowca, jakim jest Popek.

Od pierwszej sekundy tego "rekodziela" z Gopro, ktore zostalo mi w brutalny sposob polecone przez Jutuba, poziom zazenowania rosnie. Chyba takim pierwszym momentem, w ktorym jestem swiadkiem dewiacji moralnej, jest moment w ktorym gosc tlumaczy Popkowi, ze fan do ktorego jedzie mial wypadek i od 14 lat jest sparalizowany od glowy w gore, po czym Popek sluchajac z przejeciem zadaje pytanie: "A co z nim jest? Co mu sie stalo? Na wozku jezdzi?". Czuje sie brudny.

Mielismy dobra szamke i jedziemy wygodnym autkiem, jestesmy na mazurkach i za 500 metrow odwiedzimy niepelnosprawnego fana. Kurwa mac...

Dopiero kiedy drugi raz gosc mu wytlumaczyl co sie dzieje, Popek uswiadomil sobie w jaki przedzial sie wpierdolil, czytaj jak bedzie niezrecznie. W ogole sytuacja, jak chcial mu podac reke i uswiadomil sobie, ze jednak chyba nic z tego nie bedzie i po kilku sekundach konsternacji poklepal po plecach, przemilcze to. Nadal lepiej, od tego goscia, ktory smial sie z ludzi o dziwnej barwie glosu w jakims skandynawskim programie.

 

Kiedy CZECI raz juz sam poszkodowany tlumaczy Popkowi, ze mial wypadek i widac, ze cos tam moze w koncu dotarlo, rozmowa przechodzi do KSW i Popek wy(pipi)ywuje bazooke spod czerepu, a mianowicie rzuca w goscia "niedlugo ja bede walczyl, szkoda ze nie mozesz sie ruszac, bo bym cie zaprosil". A pozniej juz leci kombo w strone klienta "zycze ci powrotu do zdrowia", "wysle ci moje plytki, bo widze ze sie nudzisz i nie masz nic lepszego do roboty", "mowisz 14 lat... i co lezysz caly czas 14 lat?", "a rekoma mozesz ruszac?".

Ogolnie scena, w ktorej cala rodzina szuka dlugopisu dla krola to juz jest jakas alternatywna wersja mojego koszmaru. Co tam sie odjebalo... I po chwili jeb, caly film sie urywa. Tak po prostu kurwa, bez zadnego dzieki za zaproszenie, trzymajcie sie, nic kurwa. Nic.

38,576 lajkow. Zaloze sie, ze jeden z tych lajkow jest od jotjota. Cyrk bolu kurwa, boli mnie glowa. To jest wlasnie ten poziom fanow Popka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...