Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

ale tak się dzieje tylko raz chwilę po uruchomieniu gry?czy co jakiś czas jak już się gra w dany tytuł?

Bo przy uruchamianiu gry konsola na chwilę tak jakby zmienia rozdziałkę(przynajmniej tak mi się wydaje-mam u siebie xmb w 1080i,a niektóre gry chodzą tylko w 720p))-u mnie to skutkuje efektem tak jakbym zmienił program w tv,u kumpla widziałem właśnie w tym samym momencie śnieg i siekę na ekranie.

Odnośnik do komentarza

w czasie gry, np odpalone killzone2, gram i w czasie gry na engine z gry, sieczka i po chwili wszsytko ok. i dalej juz nic sie nie dzieje wszystko gra jak nalezy....

PS.

nie jest to nagminne, moze zdazylo sie ze 3 razy na roznych konsolach, ale ciekawi mnie czy to norma czy nie,a tym samym czy np. nie moze to byc objawem przyszlej padaczki konsoli

w X0 np. artefakty przepowiadaja zgon...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Kilka stron wcześniej pisałem, że padła mi PS3 40 GB, usterka to YLOD. Konsola nie była już objęta gwarancją producenta, więc powołałem się na niezgodność towaru z umową. No i udało się - dzisiaj odebrałem nową konsolę. Cała sprawa trwała ponad miesiąc, ale teraz najważniejsze jest to, że uznali moją reklamację i mam nową konsolę :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Wlasnie wrocila do mnie moja 60tka z angli po przegranej walce o naprawe po gwarancji (23 miesiac). Objawy sa takie ze po wcisnieciu power odpala sie na chwilke zielona dioda i zaczyna migac czerwona, po ponownym wcisnieciu power konsola przechodzi w stan czowania. Do tego nie przyjmuje plyt i na tv nie pokazuje sie obraz nawet na chwile.Zamierzam wyslac konsole do serwisu Juchy ale zanim to zrobie moze jakies sugestie co do usterki i szans naprawy.

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza

Tak zrobię:). Właściwie to nie cieswzy mnie nawet to że konsolę naprawili ale własnie to że dane na twardzielu zostały. Bo jak zrobię backup to jak nawet padnie za jakiś czas to będzie mniej bolało niż zgon z zaskoczenia.

A jeszcze jedno, sklep który nie robił problemów z niezgodnością towaru z umową to Mixelectronics. Konsola była chyba w ich serwisie w Skierniewicach.

Edytowane przez damian80j
Odnośnik do komentarza
No kur...a we wtorek odebrałem konsole z naprawy, dzisiaj włączam żeby skopiować sejwy na pendrive a konsola zdechła. Znowu żółta dioda. Naweet nie odpaliłem żadnej gry po naprawie. Niewiem jak te dupki ją naprawiły. Walić z powrotem do sklepu?

z tego co mi na PMke wyslales, to jakis serwis ogolny, a nie konsol, wiec cudow nie mozna bylo sie spodziewac

 

ale juz niech o to martwi sie ten sklep a nie Ty,

 

ile Ci jeszcze gwary zostalo? bo za ktoryms razem mozna zadac wymiany na nowy jesli nie potrafia usunac usterki, a tu raczej to nie mozliwe, bo skad wezma 60gb?, wiec bys mogl zadac zwortu kasy, a zapewne dales z 2400 wiec bys mial na 2 nowe PS3 :) :)

 

PS.

pamietaj by zliczac czas jaki konsola spedza w serwisie bo go dodasz sobie do trwania gwarancji

pamietaj tez ze jak wymeiniaja na nowe to gwarancje musza od nowa dac na kolejne 2 lata...

pamietaj tez ze nie musisz sie godzic na wymiane na inna wersje PS3, w tym przypadku na swoja niekorzysc, lepiej zwrot pieniedzy zadac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mam wersję 40gb więc mogą mi wymienić na jaką chcą:) Powołałem się wcześniej na niezgodność towaru z umwą, więc sklep wysyłając konsolę do serwisu chyba zgodził się że niezodnośc chyba była? Wie ktoś jak to jest?

Próbowałem zadzwonic do rzecznika praw konsumenta ale mi nę nie udało. Jutro walę do sklepu. Brak mi już siły do tej konsoli. Gwarancja sklepu skończy mi się w lutym w przyszłym roku więc mam jeszcze trochę czasu na szarpanie się ze sklepem:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...