Jump to content

rah

Użytkownicy
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rah last won the day on May 1 2011

rah had the most liked content!

Community Reputation

85 Exclusive Sony

About rah

 • Birthday 08/23/1971

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • Zainteresowania:
  muzyka filmowa
 • PSN ID:
  BEBEK

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. rah

  Fallout 76

  Dziękuję za info.
 2. rah

  Fallout 76

  Panowie, czy da się jakoś wyłączać wyświetlanie listy zadań z ekranu. Zajmuje prawie połowę i przeszkadza np. przy hakowaniu. I nie chodzi mi o zmniejszanie przejrzystości.
 3. rah

  Snow*Runner

  Wczoraj Wisconsin wjechał na konsole. Przy próbie odpalenia wywalało mi komunikat że mam za mało pamięci ram (chodzi o mody) i dopiero jak usunąłem wszystkie mogłem kontynuować rozgrywkę.
 4. rah

  Snow*Runner

  Graficznie jest bardzo ładnie(PS5) natomiast doczytywanie tekstur przy wyborze opon itp. jak najbardziej do poprawy. Ja chciałbym obsługę wibracji dualsensa przynajmniej na poziomie WRC 9 gdzie dla mnie to był najlepszy aspekt gierki(reszta niestety mnie rozczarowała). Czy zapamiętuje wam zmiany w ustawieniach po wyjściu z gry? Zawsze zmieniam odległość kamery w obydwu widokach a po ponownym włączeniu nie pamięta.
 5. rah

  Snow*Runner

  Jest zapowiedź czwartej fazy(niepotwierdzona jeszcze oficjalnie) Jakucja 3 mapy. Mam nadzieję że nie będą śnieżne bo jakoś wolę błoto zdecydowanie w dotychczasowych.
 6. U mnie ,,Orzeł Wylądował'', stan opakowania trochę nieciekawy ale w środku wszystko ok. Była dostawa DPD.
 7. Moją też już kurier odebrał, info z 18 dzisiaj. Teraz chyba oni pracują 7x7.
 8. Kupiłem 23, do środy był status zapłacone, wskoczył wystawianie paragonu a wczoraj że jest wystawiony i numer listu przewozowego.
 9. Przez sklep. W sumie chyba masz rację co do wtorku. Tak czy inaczej do 15 będzie. Już luzik.
 10. Przed chwilą MM wprowadził numer mojej przesyłki więc liczę że w poniedziałek będę miał, zmieszczą się w terminie do 15.
 11. Tak kurier DPD, zakup bezpośrednio w MM.
 12. Zestaw z padem i fifą z MM kupiony 23.11 zmienił się właśnie status z zapłacone na oczekuje na paragon więc mam nadzieję na wysyłkę zgodnie z planem.
 13. Mi udało się kupić. Teraz tylko czekać.
 14. Może ktoś podać info jaki w jaki dysk zewnętrzny warto teraz zainwestować pod kątem gier z PS4 oczywiście o podpięcia w PS5 . Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.