Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

YLOD nie taki straszny jak go malują. Ja od roku używam opalarki i jakoś daję radę. I koszt naprawy znacznie niższy niż u Sony. Opalarka 35 zł i pasta termo-przewodząca 15 zł. Jedna tubka starcza na 8 razy. Grzać trzeba średnio raz w miesiącu. Gdy dojdzie się do wprawy rozkręcenie i złożenie całego chłamu zajmuje jedną godzinę. Drugą trzeba poświęcić na grzanie.

 

Heh... hardkor z Ciebie :D +

Odnośnik do komentarza

60-tki mają RC (wcześniej w softach było dostępne bezpośrednio z XMB) bo to jest funkcja programowa, natomiast FanTest jest rozwiązaniem sprzętowym i dopiero je wprowadzono od modelu z dyskiem 40GB.

 

Nie wiem czy to dobry dzial ale mam problemik z instalacja gier , mam najnowszy soft i jak wkladam gre Rathead and Clank TOD na poczatku wyskakuje napis ze nie ma wolnego miejsca na dysku mimo ze mam z 60 gb wolnego :/

 

Masz coś innego na tym dysku czy jest pusty? Z tego co pamiętam dysk trzeba zapełnić trochę - to jest bug gry i występuje jak masz czysty dysk.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam !

Mam taki problem z konsola :

wkladam plyte do napedu i nie chce jej wsunac do srodka, sam musze na sile co i tak nic nie daje bo mi nie wczyta plyty, wyglada tak jakby szyny od napedu nie mogly zlapac plyty i sie slizgaly,

dzwonilem do centrum sony i odeslali mnie do serwisu gdyz nie posiadam gwarancji musze to zrobic na swoj koszt, samo sprawdzenie bez uzycia narzedzi to koszt 149zl + koszty wysylki, jesli okaze sie ze to laser to wymieniaja razem z cala plyta itd i koszt od 500 do 750zl

dlatego nie wiem czy bawic sie w takie cos, da rade jakos samemu to zrobic ? bede wdzieczny za pomoc !

Konsola z wrzesnia 2009r 120gb SLIM

Odnośnik do komentarza

Witam !

Mam taki problem z konsola :

wkladam plyte do napedu i nie chce jej wsunac do srodka, sam musze na sile co i tak nic nie daje bo mi nie wczyta plyty, wyglada tak jakby szyny od napedu nie mogly zlapac plyty i sie slizgaly,

dzwonilem do centrum sony i odeslali mnie do serwisu gdyz nie posiadam gwarancji musze to zrobic na swoj koszt, samo sprawdzenie bez uzycia narzedzi to koszt 149zl + koszty wysylki, jesli okaze sie ze to laser to wymieniaja razem z cala plyta itd i koszt od 500 do 750zl

dlatego nie wiem czy bawic sie w takie cos, da rade jakos samemu to zrobic ? bede wdzieczny za pomoc !

Konsola z wrzesnia 2009r 120gb SLIM

 

kto przy zdrowych zmyslach oddaje sprzet do serwisu autoryzowanego pram?

nie bede kolejny raz opowiadal co mysle o pram i co tam robia i co po nich sie dostaje i za co kase biora bo szkoda czasu na powtarzanie tego...

 

masz pelno serwisow typowo konsolowych, diagnozuje sie np. u Nas za 40zl.

naprawa mechaniki napedu od 49zl.

wymiana laserow od 349zl

po za tym jak to ma plombe to sie reklamuje normalnie na nasze dowody zakupow i za wymiane konsoli na nowa w SONY zazwyczaj sie bierze 200zl. jesli diagnoza wykazuje ze powazna awaria ktora przekroczy te koszta jesli by byla naprawa pogwarancyjna...

 

ps.

a jak znajdziesz kogos kto CI rachunek da to i za darmo bedziesz mial wymiane...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
dzwonilem do centrum sony i odeslali mnie do serwisu gdyz nie posiadam gwarancji musze to zrobic na swoj koszt, samo sprawdzenie bez uzycia narzedzi to koszt 149zl + koszty wysylki, jesli okaze sie ze to laser to wymieniaja razem z cala plyta itd i koszt od 500 do 750zl

dlatego nie wiem czy bawic sie w takie cos, da rade jakos samemu to zrobic ? bede wdzieczny za pomoc !

Konsola z wrzesnia 2009r 120gb SLIM

 

650-800zł za naprawę napędu :ninja:

 

kumpel miał to samo po świeżym kupnie slima i okazało się że jakaś gumka/fragment w napędzie wypadł ze swojego miejsca.

Odnośnik do komentarza

 

ps.

a jak znajdziesz kogos kto CI rachunek da to i za darmo bedziesz mial wymiane...

Mam sasiada ktory tydzien temu kupil PS3 slim 120gb w MM.

Da mi paragon , wiec powinno sie wszystko udac ?

Mimo iz moja konsola jest z 2009roku a jego z 2010 ?

 

Zeby nie bylo z tym paragonem problemu itd :/

Zawsze mogla "zostac" sztuka na magazynie. Wiec nie bedzie to mial zadnego znaczenia

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko do tych co naprawiali sami YLODa. Czy wam konsola też dosyć szybko wkręca się na "wysokie obroty" chłodzenia? Moja teraz nawet jak wyjdę z gry do menu zapierdziela jak wściekła przez dosyć długi czas nawet pomimo tego że po paru minutach czuć że wydmu(pipi)e już chłodne powietrze. Czego to może być przyczyną? Za cienko pastą posmarowałem np. czy co?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko do tych co naprawiali sami YLODa. Czy wam konsola też dosyć szybko wkręca się na "wysokie obroty" chłodzenia? Moja teraz nawet jak wyjdę z gry do menu zapierdziela jak wściekła przez dosyć długi czas nawet pomimo tego że po paru minutach czuć że wydmu(pipi)e już chłodne powietrze. Czego to może być przyczyną? Za cienko pastą posmarowałem np. czy co?

 

Hi tez sam naprawialem YLODa i wkrecal sie na wysokie obroty gl podczas granie nawet krótkiego i po tygodniu padla ponownie RIP także mysle iz na to nie ma lekarstwa innego jak gwarancja/nowa konsolka :(

 

Kumplowi wczoraj podczas wspólnej rozgrywki online nastąpił zwis(konsoli) po ponownym uruchomieniu okazało sie iz konsola nie widzi płyty z grą jak i innych DVD czy CD . Pytanie czy to napęd czy laser? Pytanie czy naprawa samodzielna czy serwis(po gwarancyjny) ? Ew sprzedaż przed czy po naprawie i zakup nowej konsoli .

 

Model 40 gb zakupiony ok 1,5 roku temu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...