Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! w mojej konsoli padł laser więc go wymieniłem teraz gry chodzą pięknie, konsola się nie wiesza ale nie odtwarza filmów na blu-ray. Co może być przyczyną? konsola PS3 40gb

możesz proszę napisać, coś więcej o swoim modelu i jaki laser wymieniłeś?

i naprawdę brzmi to paradoksalnie, kiedy słyszę, iz gry w BR chodzą, a filmy nie - przecie to to samo, nie?

Odnośnik do komentarza

niby to samo ale cos jest nie tak, może związane jest to z jakością samego lasera. Tak jak napisałem gry chodzą płynnie, dodatki do filmów tez ale filmów w ogóle nie widzi lub wyskakuje błąd typu ten dysk jest nie do odczytu. Na szczęście mam gwarancje 3 mc na laser także będę reklamował. konsola 40bg laser kes- 400A

Edytowane przez carlos84
Odnośnik do komentarza

Niedawno odebrałem Swoją PS3 po serwisowaniu u Juchego (wymiana płyty gł.).

A że wiązało się to z wykorzystaniem kolejnego slotu Mojego konta PSN, których już mi zabrakło, to postanowiłem zadzwonić do Playstation Polska.

Po dwóch zgłoszeniach, sprawa została pchnięta, na moje życzenie do administratora w UK... Trwało to ok 2 tygodnie (zwlekałem z późniejszym oddzwanianiem)

W tym czasie, udało Mi się odzyskać dwa sloty z Mojego konta. Mimo wszystko, dzisiaj zadzwoniłem do Playstation Polska, żeby dowiedzieć się, jaki jest status Mojej sprawy...

I co się okazało ?

Admin w UK wyzerował Moje sloty na koncie PSN ;)

Czyli nawet przez Polskę się da to załatwić :biggrin:

Zaiste pocieszne :thumbsup:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Przepraszam za dziwną składnię ;P )

Edytowane przez MajinBroda
Odnośnik do komentarza

Niedawno odebrałem Swoją PS3 po serwisowaniu u Juchego (wymiana płyty gł.).

A że wiązało się to z wykorzystaniem kolejnego slotu Mojego konta PSN, których już mi zabrakło, to postanowiłem zadzwonić do Playstation Polska.

Po dwóch zgłoszeniach, sprawa została pchnięta, na moje życzenie do administratora w UK... Trwało to ok 2 tygodnie (zwlekałem z późniejszym oddzwanianiem)

W tym czasie, udało Mi się odzyskać dwa sloty z Mojego konta. Mimo wszystko, dzisiaj zadzwoniłem do Playstation Polska, żeby dowiedzieć się, jaki jest status Mojej sprawy...

I co się okazało ?

Admin w UK wyzerował Moje sloty na koncie PSN ;)

Czyli nawet przez Polskę się da to załatwić :biggrin:

Zaiste pocieszne :thumbsup:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Przepraszam za dziwną składnię ;P )

niedawno zastanawiałem sie nad podobnym problemem. Np. jak ci padnie konsola to uż nie mozesz przecież dezaktywowac kont na niej (lub konta głównego). Jednym słowem jestes w ciemnej (pipi)e. I co wtedy jednym rozwiązaniem jest zadzwonienie do tych wyżej i prośba jak to zrobił mój poprzednik, czy moze są jakieś inne sposoby na odzyskanie slotów lub dezaktywowanie kont na swojej konsoli?

Odnośnik do komentarza

Ps3 ver. 60 gb.. nagle przestalo czytac plyty,lezalo praktycznie nie uzywane ale w pewnym momencie zachialo mi sie zagrac w tekkena ktorego to pozyczylem od znajomego..w trakcie instalacji czegos tam na dysk 26% i nic dalej....to ja jej reset i chce sie podjac tego od nowa,i zonk....na ps3 swieci sie niebieska dioda(ze niby ma plyte),w prawym gornym rogu pojawia sie ikona ze ,,cos tam staram sie czytac ,, ale nic...nic nie pojawia sie w zakladce game(jak i w innych jak staram sie np. odtworzyc audio cd) :smile: padl laser?jak to wyglada z wymiana(cena)? jakies rady ;] ?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Od 2 lat mam PS3 80gb (wersja sprzedwana w bundlu z KZ2) od jakiegos czasu zaczynam dostrzegac dziwne problemy. Wlaczam konsolne, widze menu, wkladam plyte, odpalam gre i nagle wyskakuje mi napis brak HDMI - musze wyjsc do jakiegos kanalu TV i jeszcze raz wrocic pozniej do kanalu na ktorym mam PS3 - nie trzeba nic grzebac przy kablu etc. Druga sprawa to czasami musze kilkukrotnie wcinac guzik zeby konsola zalapala ze chce wyciagnac plyte, czasami tez bardzo wolno wciaga ja do srodka - w sumie zastanawiam sie czy sa to jakies objawy bo jesli tak to mam okazje wymienic za doplata do nowej konsoli wiec byc moze skusilbym sie na ta opcje.

Odnośnik do komentarza

Juchy, mozesz sie odniesc do tych historii o zasilaczach? Ze niby wymiana zasilacza w FAT 60 pozwoli przetrwac jej dluzej? Ze niby to zasilacz i generowane przez niego cieplo jest glownym problemem i przyczyna YLODa?

 

Poza tym czy Sony w razie czego wymienia plyty glowne w 60tce? FAT to jedyna konsola, ktora mi sie podoba i najchetniej bym przy niej zostal.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Od 2 lat mam PS3 80gb (wersja sprzedwana w bundlu z KZ2) od jakiegos czasu zaczynam dostrzegac dziwne problemy. Wlaczam konsolne, widze menu, wkladam plyte, odpalam gre i nagle wyskakuje mi napis brak HDMI - musze wyjsc do jakiegos kanalu TV i jeszcze raz wrocic pozniej do kanalu na ktorym mam PS3 - nie trzeba nic grzebac przy kablu etc.

 

 

 

 

Ja mam tak z dźwiękiem, też muszę zmienić kanał i wrócić żeby "załapało" dźwięk i tak już od ponad dwóch lat :whistling: tyle że nie we wszystkich grach, nie wiem o co kaman. A jakiej firmy masz tv?

Odnośnik do komentarza

Witam! w mojej konsoli padł laser więc go wymieniłem teraz gry chodzą pięknie, konsola się nie wiesza ale nie odtwarza filmów na blu-ray. Co może być przyczyną? konsola PS3 40gb

czekaj, czekaj.. u mnie jest podobnie(świeżo po wymianie lasera) z tym, ze nie odtwarzałem jeszcze żadnego filmu z BR :/

sprawdzę i dam znać, bo być może mam ten sam kłopot. ups..

własnie sprawdziłem u siebie i u mnie wszystko śmiga, jak złoto :D

wymieniałem samodzielnie - gwarancja na rok.

Odnośnik do komentarza

Witam, po 2gim YLODzie, chyba zainwestuje w nową PS3ke. Za nieudaną naprawę odzyskam kolo 250zl, nowa konsola 1049. Za ile sprzedam uszkodzoną Ps3ke, na części + dysk twardy 250gb? Sprzedawał ktoś z Was tak? Najlepiej całego playa czy każdą część oddzielnie?? Dzięki z góry za odp. Chce wiedzieć ile muszę uzbierać na nowy sprzęt;p

Odnośnik do komentarza

Ja jakiś rok temu za swoją 60-kę dostałem 450zł.

Z tym, że konsola nie była wcześniej nic grzebana, bo gdyby nie to, to wartość takiego złomu spada jeszcze bardziej, i wtedy najlepiej chyba pocisnąć części oddzielnie.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Witam! w mojej konsoli padł laser więc go wymieniłem teraz gry chodzą pięknie, konsola się nie wiesza ale nie odtwarza filmów na blu-ray. Co może być przyczyną? konsola PS3 40gb

czekaj, czekaj.. u mnie jest podobnie(świeżo po wymianie lasera) z tym, ze nie odtwarzałem jeszcze żadnego filmu z BR :/

sprawdzę i dam znać, bo być może mam ten sam kłopot. ups..

własnie sprawdziłem u siebie i u mnie wszystko śmiga, jak złoto :D

wymieniałem samodzielnie - gwarancja na rok.

[/quote

 

 

A gdzie kupiłeś laser? moja na szczęście ma 3 mc gwarancji na laser więc będę reklamował

 

Ps3 ver. 60 gb.. nagle przestalo czytac plyty,lezalo praktycznie nie uzywane ale w pewnym momencie zachialo mi sie zagrac w tekkena ktorego to pozyczylem od znajomego..w trakcie instalacji czegos tam na dysk 26% i nic dalej....to ja jej reset i chce sie podjac tego od nowa,i zonk....na ps3 swieci sie niebieska dioda(ze niby ma plyte),w prawym gornym rogu pojawia sie ikona ze ,,cos tam staram sie czytac ,, ale nic...nic nie pojawia sie w zakladce game(jak i w innych jak staram sie np. odtworzyc audio cd) :smile: padl laser?jak to wyglada z wymiana(cena)? jakies rady ;] ?

 

 

Prawdopodobnie padł laser u mnie było to samo. W moim przypadku koszt 350zł (laser+wymiana)

Edytowane przez carlos84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...