Skocz do zawartości

W co teraz wymiatasz na DC?


Rekomendowane odpowiedzi

Większość działów konsolowych ma ten cudowny neverending story, a DeCek od wielu lat cierpi...Wstyd!!! Hańba!!! Dlatego oficjalnie ogłaszam: od dziś DeCekowcy też możecie pochwalić się ogrywanymi przez was tytułami, nawet jeśli odpaliliście tę konsolę przez przypadek, w zamyśle chcąc pograć w jakiegoś odtwórczego fpsa na PS3/X-BOX 360 (nic nie szkodzi, bo cudowna konsola firmy Sega i tak ma lepsze shootery :blum1: ).

 

Może zacznę od swoich typów, ażeby zachęcić co bardziej wstydliwych fanatyków DeCeka:

 

Ostatnio ogrywam Street Fghter Double Impact. Udało mi sie go ostatnio zakupić po okazyjnej cenie, więc czerpię pełnię satysfakcji z obcowania z oryginałem. Poza tym dwie pierwsze odsłony SF3 miały o niebo lepsze tła od 3rd Strike'a, więc tymbardziej upajam mój spragniony cudownych estetycznie wrażeń wzrok.

 

Poza tym w poprzednim roku wymasterowałem wreszcie Sonic Adventure 1 (zabrakło pięciu emblematów za hodowle Chao, nie mam baterii do memorki) i Revolt ( hardkorowe czasówki) z kapitalnym designem tras. Prócz tego odblokwałem endingi w Mortal Kombat Gold i zarzyłem nieco treningu Taką Arashim w VF3.

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio poszpilałem znów w JSR, z odblokowaniem wszystkich "chłopków" i wszystkimi wrzutami, gdybym miał PS3/X0 to pewnie bym zakupił wersje HD :)

Do Makarona mam ogromny sentyment i zawsze pozostanie dla mnie konsolą z którą mam najwięcej miłych wspomnień około growych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ja ostatnio poszpilałem znów w JSR, z odblokowaniem wszystkich "chłopków" i wszystkimi wrzutami, gdybym miał PS3/X0 to pewnie bym zakupił wersje HD :)

Do Makarona mam ogromny sentyment i zawsze pozostanie dla mnie konsolą z którą mam najwięcej miłych wspomnień około growych.

Przecież jest JSR HD Polecam:)

Odnośnik do komentarza

 

Ja ostatnio poszpilałem znów w JSR, z odblokowaniem wszystkich "chłopków" i wszystkimi wrzutami, gdybym miał PS3/X0 to pewnie bym zakupił wersje HD :)

Do Makarona mam ogromny sentyment i zawsze pozostanie dla mnie konsolą z którą mam najwięcej miłych wspomnień około growych.

Przecież jest JSR HD Polecam:)

 

;)

adwokat mode

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

ja zazwyczaj odpalam DC jak mam coś zrobić związanego z innymi grami - nagranie jakiegoś gameplayu, recka, etc. To troche jak "robienie wszystkiego byle się nie uczyć na egzamin/sprawdzian/etc" :)

 

Ostatnio odkurzyłem MSR i REZa :) świetnie się bawiłem, a przy okazji przetestowałem nowe słuchawki :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwojka jest po prostu w (pipi) rozbudowana i rozlegla, nie to co kameralny i "bezpieczny" klimat jedynki. Mniej wiecej od polowy dwojka juz troszke przynudzala.

 

W chwili obecnej ogrywam w sumie wiekszosc znanych tytulow testujac kabel VGA. Kurcze, gry nawet po tylu latach wygladaja masakrycznie dobrze. Daytona na 40 calach LCD + VGA = :O.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja przeszedłem Shenmue 1 stosunkowo niedawno po raz pierwszyw życiu (chyba jakoś w marcu). Ta gra zainspirowała mnie niesamowicie. Końcówka jest rodem z amerykańskich filmów:). Niestety mam tylko jedynkę, a zauważyłem, że obie części mogły by być w sumie jedną produkcją. Takie płynne przejście. Nawet myślałem że ostatnie cd w boxie jest kolejną płytą z grą:P (Nawiasem mówiąc, do czego ona służy? ta oznaczona jako passport).

 

Z konsolką SEGI miałem do czynienia jeszcze za dzieciaka, pamiętam jak znajomy z niemiec przyjeżdżał z nim do nas i pokazywał SEGA Rally, właśnie shenmue i chyba chu chu rocket. W Niemczech DC był chyba dosyć popularny, wnioskuje po sporej ilości wydanych w tym języku gier spotykanych na all~. Gdyby nie PSX pewnie wychowałbym się na DC.

Własnego Dreamcasta kupiłem w zeszłym roku głównie po to żeby doświadczyć Shenmue. Udało się :) Polecam, choć w tym temacie chyba nikogo to nie ominęło:).

Korzystając z okazji zapytam, czym powinienem się zainteresować jeśli chodzi o kolejny tytuł na DC? Shenmue 2 oczywiście wezmę jak trochę odłożę, ale chciałbym poza tym coś charakterystynego dla DC jak np. Chuchu rocket!

Odnośnik do komentarza

aktualnie ratował mojego DC szwagier, który go odziedziczył po sprzątaniu strychu.

 

miałem to szczęście ograć co najlepsze :) sonici, crazy taxi, shenmue 1 i 2, jet set radio, soul calibura, metropolis street racer, ferrari 355 i pewnie sporo czego nie pamiętam już. kurcze dobre gry to były.

Odnośnik do komentarza

A jak sprawuje się laser w Twojej konsoli? Ten sam od '98 roku? Pytam, bo ostatnio zakupiłem PS2 i laser tak zużyty, że nie czyta gier z PSXa. :confused:

 

 

 

Mojego Deceka zakupiłem na początku 2003 roku w stanie używanym. Jechałem na piratach,  a mimo to czytnik wytrzymał jeszcze pięć, sześć lat. Potem zakupiłem na allegro oryginalny, używany laser (z pewnego źródła) i konsola śmiga do dziś, z tym, ze trzeba wziąć poprawkę na fakty, iż nie gram na niej tyle co kiedyś (chociaż nadal sporo) oraz od dawien dawna nie korzystam z kopii zapasowych.

Odnośnik do komentarza

Do listy kolegi hooki dodałbym Marvel vs. Capcom 2 i miodzio.

 

Co do Passportu w Shenmue, to taka płytka gdzie możesz oglądać odblokowane cutscenki, posłuchać soundtracku, obejrzeć coś w stylu tutorialu. Do 2002 roku mogłeś jeszcze pościągać sobie różne bajery na VMU ale mamy rok 2014.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.