Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

No ja mam pusto w historii. Dobra bez spiny, najwyżej u niemców z MM kupię :)

Chodziło mi o to, że oni mają tą swoją bazę i mogą ci potwierdzić. Ale u nich warto brać, bo dodają steelbook gratis.

 

 

odp. na mojego maila...

CDP.PL: Na chwilę obecną nie możemy podać dokładnej daty usunięcia tego błędu. Może Pan zamówić oczywiście na Polski adres, jeśli zależy Panu na steelbooku - ilość tego dodatku jest ograniczona.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Czyli że można zostawić grę np. na dzień z włączonym frapsem, kamerą ustawioną na twarz i po dobie nagrania Geralt będzie miał stopniowym coraz większy zarost na ryju? Oj coś czuję, że to jeszcze nie ta generacja na jakie szczegóły.

 

Uwierzę, gdy zobacze.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Czyli że można zostawić grę np. na dzień z włączonym frapsem, kamerą ustawioną na twarz i po dobie nagrania Geralt będzie miał stopniowym coraz większy zarost na ryju? Oj coś czuję, że to jeszcze nie ta generacja na jakie szczegóły.

 

Uwierzę, gdy zobacze.

 

Po prostu będzie tak, że wraz z upływem dni w grze będziesz miał większą brodę (ponoć dość długą, ale nie gandalfową) sciągając darmowe dlc z włosami i brodami (xd) możesz mieć defaultowe dlugosci włosów i zarostu. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja zamówiłem kolekcjonerkę na Xone, ale ostatecznie kupię ją, sprzedam edycję Xone i wezmę edycję na PC ;)

 

Tak czy siak dobrze się złożyło, bo kolekcjonerka na Xone jest najbogatsza. 

 

może kupisz ode mnie edycje na PC jak mi się znów pojawi? ;)

 

 

 

 

Ja zamówiłem kolekcjonerkę na Xone, ale ostatecznie kupię ją, sprzedam edycję Xone i wezmę edycję na PC ;)

 

Tak czy siak dobrze się złożyło, bo kolekcjonerka na Xone jest najbogatsza. 

a ja z checia odkupie edycje Xone ;)

 

 

Nie no, nie sprzedam całej kolekcjonerki, chodziło mi wyłącznie o grę z tego zestawu, ale mam już kupca :) 

Odnośnik do komentarza

Skoro z rosyjskiej wersji to na niemal na pewno z PC.

W komentach na Witchersite ktoś zamieścił taki shot prosto z gry, również w wersji rosyjskiej.

 

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1871/1246/original.jpg?w=600&h

 

Chciałbym, żeby wersja PS-czwórkowa mała takiej jakości tekstury (ubranie), czy wykonanie roślinności.

Jednocześnie jestem realistą i pamiętam relację ze styczniowych ''hands-on'ów'', konkretnie info o jakości roślinności właśnie, odstającej na niekorzyść od mid-high settingu PC.

Panowie, myślę, że około połowy kwietnia zacznie się więcej dziać w temacie oficjalnie publikowanych materiałów z gry jak i tych pseudo-leaków. Maszyna marketingowa, będzie musiała wrzucić w końcu drugi bieg.

 

Tak czy inaczej grę trzeba mieć, bo to erpeg z najwyższej półki. Im lepiej będzie wyglądał tym więcej radości i przyjemności z obcowania sprawi. Trzymajmy kciuki i oby do 19.05.

Edytowane przez nes
Odnośnik do komentarza

Skoro z rosyjskiej wersji to na niemal na pewno z PC.

W komentach na Witchersite ktoś zamieścił taki shot prosto z gry, również w wersji rosyjskiej.

 

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1871/1246/original.jpg?w=600&h

 

Chciałbym, żeby wersja PS-czwórkowa mała takiej jakości tekstury (ubranie), czy wykonanie roślinności.

Jednocześnie jestem realistą i pamiętam relację ze styczniowych ''hands-on'ów'', konkretnie info o jakości roślinności właśnie, odstającej na niekorzyść od mid-high settingu PC.

Panowie, myślę, że około połowy kwietnia zacznie się więcej dziać w temacie oficjalnie publikowanych materiałów z gry jak i tych pseudo-leaków. Maszyna marketingowa, będzie musiała wrzucić w końcu drugi bieg.

 

Tak czy inaczej grę trzeba mieć, bo to erpeg z najwyższej półki. Im lepiej będzie wyglądał tym więcej radości i przyjemności z obcowania sprawi. Trzymajmy kciuki i oby do 19.05.

Do premiery mają jeszcze opublikować gameplay z wersji na PS4, ale kiedy to będzie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

:obama:

Ale strój. Prawdziwy Kozak.

 

Grafika nie jest najważniejsza - mid setting na 360tce nie pszeszkodził mi w trzykrotnym przejściu drugiego Wieśka, mimo, że obok mojego fotela gracza stoi komp który bez problemu odpaliłby high/ultra.

Edytowane przez Humulin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

:obama:

Ale strój. Prawdziwy Kozak.

 

Grafika nie jest najważniejsza - mid setting na 360tce nie pszeszkodził mi w trzykrotnym przejściu drugiego Wieśka, mimo, że obok mojego fotela gracza stoi komp który bez problemu odpaliłby high/ultra.

 

Absolutnie się z Tobą zgadzam, że grafika nie jest sprawą najważniejszą w grze, jednak im lepsza tym generalnie przyjemniejsze doznania z doświadczania wykreowanej wizji. Poza tym można się dodatkowo pozachwycać detalami świata jeśli te są szczegółowo wykonane. Przynajmniej ja przepadam.

Niemniej można śmiało sądzić, że Wiedźmin graficznie dostarczy, również nam, konsolowcom, nawet jeśli to nie będzie poziom high z PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...