Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Staram sie unikac wszelkimi sposobami jakowys spoilerow, wiec filmikow z gejpleja obejrzalem jak dotad bardzo malo. W zasadzie ugialem sie tylko raz, a mianowicie obejrzalem sobie ten poboczny quest pt "Procious Cargo" w wersji angielskiej i o ile glos qestodawcy byl bardzo ok to zdumiewa mnie (pipi)waty i zle dobrany glos Geralta, a to przeciez rzecz najwazniejsza! Sadzac po tym wlasnie glosie Geralt to zimny, suchy sq.rwysyn, ktorym wszakze nie jest. Poza tym toczka w toczke glos podobny do Adama Jensena z Deus Ex. Podobienstwo jest tak uderzajace, ze myslalem, ze to ten sam aktor sie tym para, ale jednak nie.Polski aktor tryliard razy lepszy. Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Staram sie unikac wszelkimi sposobami jakowys spoilerow, wiec filmikow z gejpleja obejrzalem jak dotad bardzo malo. W zasadzie ugialem sie tylko raz, a mianowicie obejrzalem sobie ten poboczny quest pt "Procious Cargo" w wersji angielskiej i o ile glos qestodawcy byl bardzo ok to zdumiewa mnie (pipi)waty i zle dobrany glos Geralta, a to przeciez rzecz najwazniejsza! Sadzac po tym wlasnie glosie Geralt to zimny, suchy sq.rwysyn, ktorym wszakze nie jest. Poza tym toczka w toczke glos podobny do Adama Jensena z Deus Ex. Podobienstwo jest tak uderzajace, ze myslalem, ze to ten sam aktor sie tym para, ale jednak nie.Polski aktor tryliard razy lepszy. Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

Do tego bez znajomości książek :P

Odnośnik do komentarza

Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

 

a ja współczuje tym którzy bedą grali po polski i bedą mieli 2-3 fajne głosy a reszta postaci to jakieś bełkoczące albo teatralne porażki. zwieńczone ruchem ust zsynchronizowanym pod wersję angielską

 

mi tam sie angielski głos geralna sie podoba

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Staram sie unikac wszelkimi sposobami jakowys spoilerow, wiec filmikow z gejpleja obejrzalem jak dotad bardzo malo. W zasadzie ugialem sie tylko raz, a mianowicie obejrzalem sobie ten poboczny quest pt "Procious Cargo" w wersji angielskiej i o ile glos qestodawcy byl bardzo ok to zdumiewa mnie (pipi)waty i zle dobrany glos Geralta, a to przeciez rzecz najwazniejsza! Sadzac po tym wlasnie glosie Geralt to zimny, suchy sq.rwysyn, ktorym wszakze nie jest. Poza tym toczka w toczke glos podobny do Adama Jensena z Deus Ex. Podobienstwo jest tak uderzajace, ze myslalem, ze to ten sam aktor sie tym para, ale jednak nie.Polski aktor tryliard razy lepszy. Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

Do tego bez znajomości książek  :P

Po co im książki, skoro Redzi powiedzieli, że nie trzeba nic znać? Poza tym nie będą się kalać polaczkami i klimatu sobie psuć, który będzie im generował Charles Dance raz na 20h gry. 

 

 

a ja współczuje tym którzy bedą grali po polski i bedą mieli 2-3 fajne głosy a reszta postaci to jakieś bełkoczące albo teatralne porażki. zwieńczone ruchem ust zsynchronizowanym pod wersję angielską

Pisane było pierdyliard razy - lipsynch robiony jest pod każdy dubbing oddzielnie, pomaga w tym jakiś system, który opracowali.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

 

a ja współczuje tym którzy bedą grali po polski i bedą mieli 2-3 fajne głosy a reszta postaci to jakieś bełkoczące albo teatralne porażki.

 

Oczywiście piszesz to bo ograłeś zarówno jedynkę i dwójkę po pl i wiesz jak brzmią głosy w pl wersji wiedźmina? :dafuq:

Odnośnik do komentarza

 

Tak, najnowszy i5 jest wymagany. I 32 gb ramu koniecznie.

Serio z tą pamięcią RAM? Świadczy to tylko o niechlujstwie w kwestii optymalizacji. Będzie pewnie spokojnie śmigać na dobrej jakości 8 GB.

 

 

No przeciez jaja sobie robie.

 

@up Wiedzmin jedynka ktorego narazie ogrywam w PL ma ZAYEBISTE glosy i dla mnie jest moc :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

 

a ja współczuje tym którzy bedą grali po polski i bedą mieli 2-3 fajne głosy a reszta postaci to jakieś bełkoczące albo teatralne porażki. zwieńczone ruchem ust zsynchronizowanym pod wersję angielską

 

mi tam sie angielski głos geralna sie podoba

 

Yano, Ty zyjesz na Marsie czy pod jakims kamieniem?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wspolczuje tym, ktorzy wbrew zdrowemu rozsadkowi beda grali po angielsku i sluchali tego suchotnika przez tyle godzin...

 

a ja współczuje tym którzy bedą grali po polski i bedą mieli 2-3 fajne głosy a reszta postaci to jakieś bełkoczące albo teatralne porażki. zwieńczone ruchem ust zsynchronizowanym pod wersję angielską

 

mi tam sie angielski głos geralna sie podoba

 

Yano, Ty zyjesz na Marsie czy pod jakims kamieniem?

 

To je Yano, tego nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza

Za dużo wódki wypił chłopak w życiu :)

 

 

Wcześniej ktoś poruszał tu temat żeglowania. Sam jestem żeglarzem ale cieszę się że realizmu w tym zero. Nie wyobrażam sobie aby w grze płynąć bajdewindem potem robić zwrot przez sztag i walczyć z mieczem. To gra a jak chcę popływać idę nad jezioro i wypożyczam omege.

Odnośnik do komentarza

:facepalmz: Od razu strach przech graficzką...

To offscreen, w dodatku sam musiałem go gdzieś wrzucić, by tu pokazać, więc dochodzi kompresja.

 

Macie na uspokojenie zdjęcie z czeskiego eurogamera, Trawoliczniki:

witcher3Release_2014_10_03_15_42_45_01.j

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...