Skocz do zawartości

Deep Down


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Logiczne, można grać za free, ale jeśli chcemy się liczyć trzeba trochę posmarować, a te niby micro płatności po podsumowaniu mogą wynieść więcej niż kupno nie jednej pełnej gry;) Wiadomo każdy chce bić rekordy i mieć najlepszą postać w grze, taka już nasza natura chcemy się czymś wyróżniać z tłumu, dla tego ci którzy nie chcą się denerwować, gdyż nie mają kasy na wszelkiego rodzaju dopalaczy, uzbrojenia itd, lepiej niech omijają produkcję szerokim łukiem, chyba że grają po to by grać bez rywalizacji  to co innego ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przygotujcie się, że coraz fajniejsze zapowiadane gry będą FtP, bo w takim kierunku idzie branża. :confused:

Kur.wa Deep Down teraz stał się dla mnie totalnie nieznaczącym tytułem przez to FtP. 

Nie kracz.....to było do przewidzenia że gierek FtP będzie coraz więcej ale że DD ? nie spodziewałem się tego :(

Odnośnik do komentarza

w morde jeża japierw jakieś pseudo futurystyczne bzdety niczym animus a teraz F2P.... niby nadal może być dobra gra, ale w obecnej sytuacji mam mniejsze nadzieje niż jeszcze przed chwilą. F2P zawsze musi dowalić jakąś szpilą w gracza. a liczyłem na dragons dogma + dark souls ... a teraz to już nie wiem czego sie spodziewać

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jest taki poziom  w grach na pc?

pokazcie mi gre  z takimi ekeftami na te potezne komputery ktore na starcie konsol sa niby mocniejsze.

wyczuwam kompleksy ;) takie teksty to w console wars :)

 

Co do efektów spoko ale poczekajmy jak to będzie wyglądać finalnie w grze w waszych domach :D Nie podniecałbym się tym co pokazuje się PRZED premierą. Nie wiem czy wiecie ale dużo gier na konsole tworzonych jest w pewien sposób.

 

Wpierw tworzymy silnik graficzny , potem testujemy różne ustawienia i mechanikę oraz tworzymy efekty takie jak ogień, woda etc. Potem dopasowujemy to do platformy docelowej ponieważ tworzy się na PC :P .  Na końcu robi się downgrade efektów aby było stałe 30 klatek (albo 60 jak jesteś optymistą ;) ). No i mamy gotową grę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość _Be_

Oh geez, jak zobaczyłem ten trailer to już wiem, że hype opadł do zera - te skrzynki z zębami, jakieś dzieciaki w zbrojach meh. Zdaję sobie sprawę, że to gra od japońskiego studia, ale liczyłem od pierwszej zajawki na jednak inny klimat. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Oh geez, jak zobaczyłem ten trailer to już wiem, że hype opadł do zera te skrzynki z zębami jakieś dzieciaki w zbrojach meh. Zdaję sobie sprawę, że to gra od japońskiego studia, ale liczyłem od pierwszej zajawki na jednak inny klimat. 

Same here. Z poczatku także nie podobało m isię, że to gra f2p, ale teraz ciesze się z takiego obrotu spraw. Bedę ją mógł sprawdzic za darmo i w razie czego szybko pozbyć sie z konsoli.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

czepiać się mimica to tak jak by się czepiać goblina, szkieleta albo szczura jako przeciwnika w rpg

 

to ty się czepiłeś miałem na myśli całokształt bestariusza pokazanego w tym trailerze oraz ogólnego klimatu jaki został ukazany gdyż po pierwszej prezentacji myślałem, że bedzie totalnie zachodnie podejście do rpg czyli w miarę realni przeciwnicy tj smoki i tym podobne gdyż nie trawię takiej konwencji, że grafika jest realistyczna pod pewnymi aspektami a sama gra jest naszpikowana infantylnymi przeciwnikami średnio mi pasuje walenie do glutków w grafice jak w skyrimie czy wiedźminie. Mamy inną kulturę więc inne wzorce bestii są w europie a inne w japonii i ja jestem raczej zwolennikiem potworów, które mają słowiański rodowód dlatego bardzo w odpowiada mi to co prezentuje gra od CDP gdyż wszystko jest osadzone w realiach, które są mi bliskie. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

A tak w ogóle, to będą w tej grze jakieś otwarte lokacje? Bo póki co to na materiałach latają po wąskich korytarzykach i klepią większe potworki na przygotowanych pod to placykach. Jak tak Deep Down ma wyglądać przez większość czasu, to nawet darmówki nie opłaci się pobierać :(

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.