Jump to content

Sign in to follow this  
05mateo10

Najdłuższa gra na Nintendo DS

Recommended Posts

Witam, już niedługo zostanę szczęśliwym posiadaczem konsoli Nintendo DSi. Jako, że nie mam dużo pieniędzy na gry (gry to drogie hobby), a piracić nie będę, chciałbym kupić sobie dosyć długą grę, która by mnie zatrzymała na długie dni, tygodnie itd.. Lubię wszystkie gatunki, więc nie ważne czy to jakaś przygodówka czy strzelanka. Mam nadzieję, że znacie kilka takich gier. Wymieniając je tutaj nie pomagacie tylko mi, ale nawet całej społeczności tego forum.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post


Pierwsze to mi przyszlo do glowy to Dragon Quest IX. Jak wejdziesz w te wszystkie mapy, alchemie i inne "poboczne" sprawy to nie ma bata zeby na liczniku bylo mniej niz, powiedzmy120 godzin (a pewnie w cholere wiecej).

Share this post


Link to post

EDIT

do kasacji, myslalem ze chodzi o gry na 3DS

Edited by Yano

Share this post


Link to post

Zależy od twojego podejścia - ja np. lubię masterować gry NDS i tak z Laytonem spędziłem relatywnie dużo godzin (nie użwyałem żadnych faqów, a są pewne zagadki, na których można się nieźle zawiesić, co ciekawe druga osoba może je przejść "z marszu" ;)). Ale to tylko ciekawostka, bo przygody dżentelmena Hershela i jego sidekicka Luka nijak się mają to czasu spędzonego przy wspomnianym Final Fantasy Tactics A2 Grimoire of the Rift, Puzzle Queście czy DQIX. Ogolnie jRPGi potrafią być długie (takie np. masterowanie DQV zajmie ci masę czasu). Do tego na pewno Poki.

 

Od siebie polecam combo długiej gierki + coś na rozluźnienie (jakiś przyjemny, krótki tytuł, w który grasz w momencie zmęczenia "głównym kąskiem").

Edited by stoodio

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.