Skocz do zawartości

Wasze/Nasze nadzieje na wskrzeszenie gier na next-genach


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie : piszcie jakie gry ktore juz kiedys wyszly badz ich kontynuacje byscie najchetniej zobaczyli na next-genach :)

Moje typy to:

Vagrant story (z checią bym ujrzal ta swietna pozycje w hd badz jej kontunuacje na ps4)

Thrill Kill -moze byla to bijatyka bez sensu ale w dzisiejszych czasach gdzie nawet horrory nie wnosza nic na ekran poza gore ktoz nie chialby ujrzec tak chorej pozycji w na next genach ;)

System Shock- tego tytulu naprawde mi brakuje ten klimat ...ech..ale pomazyc mozna

Suikoden, Grandia, Breath of Fire,Chrono Trigger/chrono Cross - jako monster fan jrpg marzy mi sie jakas konkretna pozycja tego typu a nie kolejne ff , w ktorym bedzie wiecej cut-scenek niz tego dawnego soczystego gameplayu i masterowania lvl swoich bohaterow....o fabule nie wspomne bez wciskania multi na sile ..jednym slowem stary dobry 40h + jrpg

Podajcie swoje typy

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten akurat jest o grach na next-geny, a nie nastepna konsole Sony.

 

Shenmue 3 - mialem nadzieje, ze pojawi sie na tej generacji, ale tak sie nie stalo, wiec nadal czekam z nadzieja, ze ukaze sie na nastepnej.

 

Donkey Kong Country - po kapitalnej trylogii ze SNES'a oraz bardzo dobrze przyjetej Retudns w Wii czekam na ogloszenie nowej gry z malpiszonami na Wii U.

 

Jet Set Radio - Sega moglaby stworzyc nowa czesc tej odjechanej gry, ostatnia - sruga czesc ukazala sie na pierwszego XBOX'a, pozniej wychodzily tylko remake'i jedynki.

 

Star Fox Adventures - pierwsza czesc tej swietnej gry ukazala sie na Gamecube, jak dla mnie moglaby powstac kolejna.

 

Project Gotham Racing 5 - najlepsze arcadeowe wyscigi musza miec swoja kontynuacje, mam nadzieje, ze taka powstanie !

 

Kolejna czesc Red Dead Redemption - GTA na dzikim zachodzie bardzo mi sie podoba !

 

Jakis klasyczny REsident Evil w starym dobrym stylu z kamera z boku, ewentualnie jakis TPP - najwazniejsze zeby gra powrocila do pierwotnych zalozen w ktorych byla survival-horrorem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w Shenmue, ba! Nie wiem nawet co to jest tak dokładnie, widziałem 10 lat temu jakieś 2 gameplay'e na Hyper'ze i tyle, ale ciągłe czytanie o tym tytule i jego genialności mnie tak irytuje, że z otwartymi ramionami przywitałbym wersje HD dwóch pierwszych części (lepiej na currentgeny niż przyszłe konsolki) cobym mógł sam się przekonać co to jest.

Nie kontynuacja, a raczej gra podobnie genialna jak Okami od PG. Niech przestaną przynajmniej na 2 lata robić "japońskie", pod względem kiczowatości, tytuły i stworzą znowu grę równie genialną i nietuzinkową jak przygody Amaterasu. Wiem, że ich stać na taki tytuł jak nikogo innego, a czystego sequela Amy nie chcę lecz nową, bajeczną opowieść na kolejne 70h.

Burnout Paradise - nawet nie oczekuje żadnych większych zmian; chcę inne, jeszcze większe miasto, ten sam model jazdy i możliwość kręcenia FS i beczek na nowej kopalni, zwiększenie ilości osób w pokoju i kolejne 700h pęknie. Otwarte miasto jak najbardziej, ale z opcjonalnymi wyścigami po zamkniętych trasach.

Nowego Dragon Questa na duże pudła. VIII mnie zmiażdżyła i czekam z utęsknieniem na kolejną część. I ten ost'ek <3



Nowego Tony'ego - stara mechanika, nowa oprawa.

Kontynuacje Spider Man'a z PSX - pseudo-otwarte lokacje w nowej grafice i Spidey. Poleciałbym do sklepu pierwszego dnia.

A tak standardowo to nowe slashery - NG4, DMC5, MGR2; nowego SF'a, ale o te tytuły to raczej nie mam się co martwić, że już powstają.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...