Skocz do zawartości

No kur*a, zróbcie to!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o seriach, które zniknęły z powierzchni gamingowej zupy, a za którymi tęsknimy. Obecna generacja się powoli kończy i liczę na to, że kolejna będzie miejscem rezurekcji kilku marek.

 

Sam najchętniej zobaczyłbym 3 część MediEvil, 3 część KOTORa i nowy, wyczesany tytuł z Kainem. Codziennie odmawiam pacierz, by te gry znalazły się jak najszybciej na krążkach.

 

http://www.youtube.com/watch?v=w2RMWWBXYbs&feature=related

 

 

:wub: :wub: :wub:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kolejne SHOGO

Ja wiem, że to "Hamerykanie robią mecha-anime", ale pierwsza część była fajna i chętnie zobaczyłbym kolejną taką grę, gdzie mamy zarówno bardziej standardową rozgrywkę na piechotę plus całkowitą rozpierduchę za sterami mecha (najlepiej ze zniszczalnym miastem i żeby czuć było choć trochę ciężkość i bezwładność robota) i rozgniatanie ludków biegających po ulicach.

 

Kolejna gra z Tonym Hawkiem, ale taka "bardziej normalna", w sensie w stylu wcześniejszych części, nie te gó.wna z deską przed ekranem.

Jak na ironię, pamiętam jak niektórzy narzekali, że "co to za skoki na 20 metrów" itp. Dostali SKATE i owszem, to było fajne, ale TH poszło w jakąś dziwną stronę i brak teraz jakiejś typowo arkadowej deski, nastawionej na czysty fun z wykonywania zadań i samego jeżdżenia. SSXa reaktywują, może jak wyjdzie dobry, to i Tony by powrócił?

Odnośnik do komentarza

MediEvil 3? Yes please! Obie części podobały mi się tak samo, przeszedłem je wzdłuż i wszerz wielokrotnie. Atmosfera wbijała w glebę. To chyba był pierwszy raz (tzn. przy "jedynce") gdy świat z gry wessał mnie kompletnie.

 

Pamiętam ponadto, że jakoś w czasie wydania ME grałem także w Tombe!, która była rewelacyjną oryginalną przygodówką, choć tutaj szans na sequel chyba nie ma (z drugiej jednak strony - niedawno wrzucono pierwszą część na PS Store).

 

A poza tym? Raczej nic. Na kontynuacje gier, które chciałbym zobaczyć szans albo nie ma zupełnie, albo są nie takie wcale najgorsze.

Odnośnik do komentarza

Nowy Kain by się przydał i to szybko,dziwne aż że kontynuacja tak wspaniałych produkcji jeszcze się nie ukazała !!!MediEvil-a grałem ostatnio na PSP,więc mniej tęsknie za tym tytułem,ale prawdziwym Come backiem na PS3 bym nie pogardził.Również z wielką chęcią zagrałbym w kolejną część Oddworld-a.No kur.wa zróbcie to :)

Odnośnik do komentarza

Bez wątpienia można by się kiedyś zabrać za nowe Earthbound, albo chociaż lokalizację/remake starych. O tym, że Square-Enix mogłoby poremake'ować swoje udane dzieła (jak kontynuacja "trylogii stworzenia" czy Chrono), to nie ma nawet co wspominać, not gonna happen. Albo gonna happen i nie będzie mieć startu do oryginału. Może Sega i nowe Skies of Arcadia, albo chociaż Shenmue? Cokolwiek...

 

W skrócie, chciałbym jakiegoś dobrego RPG-a. Takiego, który gdyby wyszedł na SNES-ie, załapałby się do top 20 roku. Z braku laku liczę na godnego następcę FF12 i nowe WEWY.

 

Fajnie było by też zobaczyć jakiś mniej dziecinny zachodni RPG, w stylu Planescape Torment. Not gonna happen, no ale...

 

 

Spoza RPG-ów, chętnie bym zobaczył jakiegoś rodzaju następcę Eternal Darkness, a także jakieś udoskonalenie i rozwinięcie (remake?) Phantom Dust.

 

No i Yoshi's Island 2 w trójwymiarze! Nintendo wiedziałoby, jak to zrobić, żeby wyszło, jak należy. Młodzież by mówiła, że zrzyna z Okami, ale kij im w oko, gra by na pewno zeszła w milionach.

 

 

Ciągle czekam, ale raczej niedługo się doczekam, na nowe części Rhythm Heaven i Elite Beat Agents. Heeeaaalp!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

0lqOp.jpg Shenmue

 

Z4zQW.jpg Onimusha

 

8MAwx.jpg Headhunter

 

 

Więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

O ch'uj podbijam jak szatan. Nawet wczoraj sobie myślałem o headhunterze (pamietam to, że miałem na ps2 na 3cd hehe). O Shenmue to nawet nie myśle, ale jak tylko wyobrazić sobie ten potencjał i to jak mogłoby to wygladąć na current genach to mam instant bonera.

Przy nowych czesciach Medievil, The Gateway oraz Legacy of Kain/Soul Reaver bym się troche posikał.

 

No a z tych nie wymienionych tutaj to

-Vigilante 8

-Star Wars Jedi Academy

-Fighting Force (haha jedynka mistrz w co-opie)

-Black (ten caly Bodycount to niech se w du'pe wsadzą)

ELO

Odnośnik do komentarza

MediEvil moja ulubiona gra której świetnego groteskowego klimatu nikt nie przebił. Ale Nightmare Before Christmas czy jakoś tak było blisko i też mi sie podobało.

Shenmue, genialna gra, trójeczka by sie przydała jak nic.

RE w starej konwencji też byłby słiit.

Spyro.

Soul Reaver w oprawie obecnej generacji by był zaje.bisty

Odnośnik do komentarza

Najbardziej czekam na kontynuacje genialnego Shenmue. :)

Ta historia musi miec swoja kontynuacje - nie wiadomo jak dalej potoczyly sie losy Ryo Hazukiego. Troche sie dziwie dlaczego Sega nie zdecydowala sie wydac kolejnej czesci na aktualne konsole, chodzily tez plotki o porcie Shenmue 1 i 2 na Wii, ale jak widac byly to tylko plotki, a szkoda.

 

Zagralbym jeszcze w jakiegos klasycznego REsidenta, nie zadna gre akcji typu RE5 tylko starego dobrego REsidenta z widokiem ''z kamery przemyslowej''.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Marzy mi się Dino Crisis 4 w stylu drugiej części, gdzie latamy po dżungli rozwalając hordy dinozaurów. Oczywiście kamera w stylu RE4/5 i możliwość swobodnego celowania. Do tego przeniesiony system combo z tamtej gry, gdzie za przejście danej lokacji zbierało się punkty za które można było kupować nowe bronie i inne bajery, fajnym patentem były bonusy przejścia jednym długim combo bez draśnięcia co motywowało do starania się. ;]

 

Remake FF7, tutaj w sumie nie ma nic do dodania. Chcę jeszcze raz zagrać w tą grę, tym razem w odświeżonej oprawie na miarę dzisiejszych czasów, podłożonymi głosami i tyle. System nie powinien zostać w ogóle zmieniany, czyli ATB do tego materie i nie ruszać muzyki.

 

Inne gry to :

 

Nowa część Chrono, Vagrant Story, Okami, Onimusha, Loaded.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tych tytułów niewymienionych jeszcze :

 

Chciałbym zobaczyć prawdziwego następce Fallouta 2 z wielowatkowa historią, wolnością, ciekawą fabuła, klimatem pustkowi, humorem, konsekwencjami czynów, unikalnymi metodami zaliczania questów , unikalnym gameplayem ze względu na to kim grasz itp itd.

 

Chciałbym zobaczyć godnego następce Baldurs Gate z klimatem heroizmu, wyprawami do starożytnych ruin, zatopionych wraków, podejrzanych dzielnic wielkich miast, wolnością i klimatem prawdziwej sesji rpg takim jaki miała jedynka.

 

Chciałbym zobaczyć remake 101st Airborne in Normandy czyli hardkorowo realistyczna symulacje działań wojsk powietrzno desantowych.

 

Tylko że przy dzisiejszym rynku nigdy tego nie zobacze . :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.