Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ciekaw jestem jak im wyjdzie ten nowy Pająk? "Civil War" dał mi nadzieję, na kapitalny film, ale oby nie powtórzyli błędu z trójki Raimiego - zbyt duża ilość złoczyńców. Czekam. Chociaż ostatnio Marvel/Disney są u mnie na cenzurowanym za olanie Ghost Ridera. Miałem nadzieję na jakiś dobry restart filmów kinowych, a oni dali go do "Agentów T.A.R.C.Z.Y." :-/ Tak się nie robi :angry:

Spokojnie oni robia reyesa(auto) a nie blaze"a (motur). No i reyes jest dosc. Innym riderem. A co do spidego beda chcieli zbudowac jego swiat wiec mysle ze w homecomingu dadza mu ciut poodychac
Odnośnik do komentarza

No, ale ten Spider to ma miec jednego wroga - Vulture'a, wiec obawy o zbyt dużą ilość złoczyńców na ten moment sa bezpodstawne. 


Ciekaw jestem jak im wyjdzie ten nowy Pająk? "Civil War" dał mi nadzieję, na kapitalny film, ale oby nie powtórzyli błędu z trójki Raimiego - zbyt duża ilość złoczyńców. Czekam. Chociaż ostatnio Marvel/Disney są u mnie na cenzurowanym za olanie Ghost Ridera. Miałem nadzieję na jakiś dobry restart filmów kinowych, a oni dali go do "Agentów T.A.R.C.Z.Y." :-/ Tak się nie robi  :angry:


A z Avengersów ma byc IM, reszta wątpliwe.


E:
Własnie zobaczyłem, że ma byc też Tinkerer:

http://www.filmweb.pl/news/Oto+kolejny+przeciwnik+Spider-Mana-118890

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Nabyłem dzisiaj DP i mam trochę miieszane uczucia. Dobry film, jednak wydaje mi się, że podczas całej kampanii reklamowej trochę wypstrykali z gagów. Miałem też trochę wrażenie, że czekałem na finał, którego nie było.

 

Colossus kapitalny - zestawienie jego potężnej postaci z czysto ludzkimi cechami nadało prawdziwie komicznego charakteru jego osobie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...