Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam czekam na Capa 3(pomimo tego że będzie oparty na kijowym arcu) no i na GotG 2. (pipi)a tam, na GotG czekam bardziej niż na jakikolwiek inny film komiksowy. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=X8lUCbRi6QQ

 

Jest jeszcze scena z Avengers 2 między Capem a Starkiem ale usunięto ją z YT :/

 

 

Tony: "Thor didn't say where he was going for answers?

Cap: "Sometimes my teammates don't me things, kinda hoping Thor would be the exception."

Tony: "Yeah, give him time. We don't know what the Maximov kid showed him.

Cap: "I don't know what she showed you. I just know it made you do something stupid."

Cap: "Earth's Mightiest Heroes, they pulled us apart like cotton candy."

Tony: "It seems like you walked away alright."

Cap: "Is that a problem?"

Tony: "I don't trust a guy without a dark side. Call me old fashioned."

Cap: "Well let's just say you haven't seen it yet."

Tony: "Better if I knew for research. (Banner and I knew the research?)" 

Cap: "That would effect the team."

Tony: "That would end the team. Isn't that the mission? Isn't that the why we fight? So we can end the fight? So we can go home?"

Cap: "Every time someone tries to win a before it starts, innocent people die. Every time."

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

wiadomo, że po tym co pokazali bracia russo i gunn w tym roku warto czekać na kontynuacje obu tych filmów (zwłaszcza, że w kapitanie nakreślony zostanie konflikt na linni cap-tony, a w gotg prawdopodobnie pojawi się hulk), ale jednak bardziej jestem ciekaw jak sobie poradzą z bardziej ryzykownymi tytułami:

 

black panther - pierwszy czarny super-bohater, film pewnie będzie marvelowym odpowiednikiem batmana

captain marvel - pierwsza laska z solowym filmem, zarys fabularny podobny do zielonej latarni i szansa pokazania dc, że jednak się da.

inhumans - ekipa jeszcze bardziej pokręcona niż guardiansi i jak wszystkie znaki na ziemi wskazują marvelowskie rozwiązanie problemu z brakiem praw do x-menów.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po całej tej serii w 2020 większość z tych aktorów będzie bardzo ale to BARDZO bogatymi ludźmi :P Downey już teraz zarabia chyba ze 100 mln$ rocznie, a po tych filmach to kasę będzie chyba trzymał w osuszonym basenie albo postawi sobie skarbiec jak Sknerus Mc Kwacz :D

Odnośnik do komentarza

Marvel + DC

 

"Ant-Man" - 17 lipca 2015
"Batman v Superman: Dawn of Justice" - 25 marca 2016 roku
"Captain America: Civil War" - 6 maja 2016
"Suicide Squad" - 5 sierpnia 2016 roku
"Doctor Strange" - 4 listopada 2016
"Strażnicy Galaktyki 2" - 5 maja 2017
"Wonder Woman" - 23 czerwca 2017 roku
"Thor: Ragnarok" - 28 lipca 2017
"Black Panther" - 3 listopada 2017
"Justice League Part One" - 17 listopada 2017 roku
"The Flash" - 23 marca 2018 roku
"Avengers: Infinity War, Part 1" - 4 maja 2018
"Captain Marvel" - 6 lipca 2018
"Aquaman" -27 lipca 2018 roku
"Inhumans" - 2 listopada 2018
"Shazam" - 5 kwietnia 2019 roku
"Avengers: Infinity War, Part 2" - 3 maja 2019
"Justice League Part Two" - 14 czerwca 2019 roku
"Cyborg" - 3 kwietnia 2020 roku
"Green Lantern" - 19 czerwca 2020 roku

/kradzione

 

Będzie co oglądać. Po kilka filmów na rok z komiksowymi bohaterami. GotG2 to i tak pozostaje mój faworyt - OST mam nadzieję równie bardzo zarządzi.  2017 w ogóle będzie ciekawy - pierwszy czarny i pierwsza laska superbohater.

 

E: jeszcze, za Hatakiem: "Kevin Feige, zapytany, czy Marvel Studios i Sony Pictures będą dzielić się prawami do postaci Spider-Mana, odpowiedział, że wszystko, co nie zostało dziś oficjalnie ogłoszone, jest zwykłą plotką lub nieprawdą."

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

tak jak przewidywałem podczas wczorajszego odcinka agents of SHIELD puścili pełen zwiastun z tegorocznego comic-conu:

 

 

 

 

Niezły :D

 

A tak na marginesie obejrzałem wczoraj Thor: Dark of The World i . . . no właściwie to obejrzałem pierwszą godzinę, a resztę przewinąłem bo film całkowicie bez wyrazu, co tylko potwierdza moją teorię, że filmy z samym Thorem to dno i metr mułu. Asgard i jego mieszkańcy to taka żałość, że głowa mała - z mieczami na przeciwników z blasterami, przypomniał mi się od razu ten dow(nene) o Turku co przyszedł na strzelaninę z nożem :P

 

Dzięki takim filmom jak Dark of the World,Man of Steel, The Amazing Spiderman 2 czy ostatni Wolverine wiem dlaczego nie chodzę w ciemno do kina na filmy o super bohaterach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

I tak wygląda na takiego co by się rozpadł po bliskim kontakcie z Mjölnir'em.

Wiadomo już coś na temat długości filmu? Oby Marvel szedł na rekord i ta uczta dla oczu była jak najdłuższa :] .

 

Wiem, że wcześniej już była lista, ale nie uwzględniała poczynań Fox'a i Sony:

 

xca_supermovies_10-28-2014-2-1414576741.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...